Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 7.7 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер Допрете agf405

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 7.7 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер

DEN 6432.00
-33 %
DEN 9599.52

Количина на стоки


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме изберете превозот метод за детали. (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.


Други карактеристики

боја:
Жолта
Тип:
Бања & Туш Чешми,Дожд Туш Поставени Чешми
Број На Модел На:
agf405
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Стил:
Класичен

Најдобри понуди

Година Factorydirect Класичен Вртливата 360 Степени Целосна Месинг Полски Кат Штанд Тапа Златна Када Миксер Допрете Spout
 • Неодамнешно

Година Factorydirect Класичен Вртливата 360 Степени Целосна Месинг Полски Кат Штанд Тапа Златна Када Миксер Допрете Spout

24696.00 DEN 17534.00

(Со исклучок на опрема).На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на епошта за да меКонтакти

Vestudio Хром Позлатен Бања Бања Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Скриен Туш Тапа Контрола Додатоци
 • Неодамнешно

Vestudio Хром Позлатен Бања Бања Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Скриен Туш Тапа Контрола Додатоци

DEN 1915.20

Vestudio Хром Позлатен Бања Бања Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Скриен Туш Тапа Контрола

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8.2 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер
 • Неодамнешно

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8.2 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер

10559.52 DEN 7075.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ретро Антички Месинг Ѕид Монтирани Двоен Крст се Справи со Бања Тапа со Рачен Туш Clawfoot Када Миксер Допрете Wtf352
 • Неодамнешно

Ретро Антички Месинг Ѕид Монтирани Двоен Крст се Справи со Бања Тапа со Рачен Туш Clawfoot Када Миксер Допрете Wtf352

5279.52 DEN 3432.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бања месинг ѕид монтирани бања туш поставите вградени во полето 3 начини миксер тапа вентил хром позлатен 8 10 12 инчен дожд
 • Неодамнешно

Бања месинг ѕид монтирани бања туш поставите вградени во полето 3 начини миксер тапа вентил хром позлатен 8 10 12 инчен дожд

11966.40 DEN 9573.00

Бања 3 начини месинг туш поставите вградени кутија миксер контрола тапа вентил полирање хром 8 10 12 инчен

Бесплатен превозот Нови Топли и Студен Туш Миксер Вртливата Допрете Бања Када Ѕид тапа Поставите Црна, Позлата Бања Туш Поставите
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Нови Топли и Студен Туш Миксер Вртливата Допрете Бања Када Ѕид тапа Поставите Црна, Позлата Бања Туш Поставите

7256.16 DEN 4716.00

Бесплатен превозот Нови Топли и Студен Туш Миксер Вртливата Допрете Бања Када Ѕид тапа Поставите Црна,

Бања Антички када пет компјутери тапа бања миксер со туш антички луксузни 5 компјутери комплет миксер антички месинг када faucetMJ356
 • Неодамнешно

Бања Антички када пет компјутери тапа бања миксер со туш антички луксузни 5 компјутери комплет миксер антички месинг када faucetMJ356

9119.52 DEN 5563.00

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

Топла Продажба Телефон Stype Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Туш Подарок Керамички Туш Миксер Поставите Бања Бесплатен
 • Неодамнешно

Топла Продажба Телефон Stype Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Туш Подарок Керамички Туш Миксер Поставите Бања Бесплатен

11827.20 DEN 7688.00

Топла Продажба Телефон Stype Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Туш Подарок Керамички Туш Миксер Поста

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy301
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy301

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бања Туш Тапа Поставите Хром Дожд Туш Главата Бања Производи Додатоци За Бања & Туш Топла И Ладна Вода Миксер Допрете Го
 • Неодамнешно

Бања Туш Тапа Поставите Хром Дожд Туш Главата Бања Производи Додатоци За Бања & Туш Топла И Ладна Вода Миксер Допрете Го

11520.00 DEN 7834.00

Опис На ПроизводотВрнежи Скриен Туш Тапа Сет За БањаИнсталација ТипЅидМонтирани И Ceil МонтираниМатериј