Бесплатен превозот Нови Топли и Студен Туш Миксер Вртливата Допрете Бања Када Ѕид тапа Поставите Црна, Позлата Бања Туш Поставите ZR045

Бесплатен превозот Нови Топли и Студен Туш Миксер Вртливата Допрете Бања Када Ѕид тапа Поставите Црна, Позлата Бања Туш Поставите

DEN 4716.00
-35 %
DEN 7256.16

Количина на стоки


Бесплатен превозот Нови Топли и Студен Туш Миксер Вртливата Допрете Бања Када Ѕид тапа Поставите Црна, Позлата Бања Туш Поставите ZR045
Опис на производот : Инсталација Тип : Ѕид
Инсталација Дупки : Две Дупки
Број на Рачки : Dual Рачки
Крај : Црна, Позлата
Вентил Тип : Керамички Вентил
Материјал : Месинг
Лесно да се чистат и инсталиран
Пакет : Тапа&рака туш&accesssories

Забелешка :
Ако туш сет со керамички,ние ќе брод со приложена дизајни по случаен избор,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks!
Пратката & услови
Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-10 дена. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.


Други карактеристики

Тип:
Бања & Туш Чешми,туш тапа сет
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Современа
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Број На Модел На:
ZR045
Бренд Име:
GIZERO
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
131-200mm
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Површински Третман:
Поцрнети
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот

Најдобри понуди

Бесплатен превозот Дожд Туш Миксер Антички Месинг Заврши Топли и Ладни Контрола Бања Туш Тапа со Adjustive Цевки за Топла Продажба
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Дожд Туш Миксер Антички Месинг Заврши Топли и Ладни Контрола Бања Туш Тапа со Adjustive Цевки за Топла Продажба

11827.20 DEN 7688.00

Бесплатен превозот Дожд Туш Миксер Антички Месинг Заврши Топли и Ладни Контрола Бања Туш Тапа со Adjustive Ц

Бања Ретро Врнежи Од Дожд Туш Поставена Славина W/ Античкиот Месинг Двојна Се Справува Со Када Миксер Допрете Ѕид Монтирани Рачен
 • Неодамнешно

Бања Ретро Врнежи Од Дожд Туш Поставена Славина W/ Античкиот Месинг Двојна Се Справува Со Када Миксер Допрете Ѕид Монтирани Рачен

9599.52 DEN 6240.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Vestudio Хром Позлатен Бања Бања Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Скриен Туш Тапа Контрола Додатоци
 • Неодамнешно

Vestudio Хром Позлатен Бања Бања Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Скриен Туш Тапа Контрола Додатоци

DEN 1915.20

Vestudio Хром Позлатен Бања Бања Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Скриен Туш Тапа Контрола

Солидна Месинг Туш Миксер Тапа Тела ORB/бела/златниот/chrome Бања Туш Поставите 2018 Големо се Единствен Облик Луксуз
 • Неодамнешно

Солидна Месинг Туш Миксер Тапа Тела ORB/бела/златниот/chrome Бања Туш Поставите 2018 Големо се Единствен Облик Луксуз

DEN 28713.60

Луксузен ORB / бела / златниот / chrome Бања Туш СетЅидот Монтирани ИнсталацијаСолидна месинг изградба на тел

Бања Туш Тапа Поставите Хром Дожд Туш Главата Бања Производи Додатоци За Бања & Туш Топла И Ладна Вода Миксер Допрете Го
 • Неодамнешно

Бања Туш Тапа Поставите Хром Дожд Туш Главата Бања Производи Додатоци За Бања & Туш Топла И Ладна Вода Миксер Допрете Го

11520.00 DEN 7834.00

Опис На ПроизводотВрнежи Скриен Туш Тапа Сет За БањаИнсталација ТипЅидМонтирани И Ceil МонтираниМатериј

Бесплатен Превозот Бања Црн Туш Миксер Ѕид Монтирани Еден Справи со Керамички Рака Туш Антички Ретро Стил ZR55
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Бања Црн Туш Миксер Ѕид Монтирани Еден Справи со Керамички Рака Туш Антички Ретро Стил ZR55

10368.00 DEN 7776.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Бања месинг ѕид монтирани бања туш поставите вградени во полето 3 начини миксер тапа вентил хром позлатен 8 10 12 инчен дожд
 • Неодамнешно

Бања месинг ѕид монтирани бања туш поставите вградени во полето 3 начини миксер тапа вентил хром позлатен 8 10 12 инчен дожд

11966.40 DEN 9573.00

Бања 3 начини месинг туш поставите вградени кутија миксер контрола тапа вентил полирање хром 8 10 12 инчен

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy306
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy306

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бања Антички када пет компјутери тапа бања миксер со туш антички луксузни 5 компјутери комплет миксер антички месинг када faucetMJ356
 • Неодамнешно

Бања Антички када пет компјутери тапа бања миксер со туш антички луксузни 5 компјутери комплет миксер антички месинг када faucetMJ356

9119.52 DEN 5563.00

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

Година Factorydirect Класичен Вртливата 360 Степени Целосна Месинг Полски Кат Штанд Тапа Златна Када Миксер Допрете Spout
 • Неодамнешно

Година Factorydirect Класичен Вртливата 360 Степени Целосна Месинг Полски Кат Штанд Тапа Златна Када Миксер Допрете Spout

24696.00 DEN 17534.00

(Со исклучок на опрема).На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на епошта за да меКонтакти

Бања Антички Дожд Туш Тапа Наместен на Двоен Крст се Справи со Ладна и Топла Вода Миксер Чешми Месинг Заврши Ѕид Монтирани Туш
 • Неодамнешно

Бања Антички Дожд Туш Тапа Наместен на Двоен Крст се Справи со Ладна и Топла Вода Миксер Чешми Месинг Заврши Ѕид Монтирани Туш

8927.52 DEN 6249.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бања 2 функции врнежи од дожд туш систем поставите месинг плоштадот 8 10 12 инчен туш главата хром бања бања тапа вградени кутија
 • Неодамнешно

Бања 2 функции врнежи од дожд туш систем поставите месинг плоштадот 8 10 12 инчен туш главата хром бања бања тапа вградени кутија

9547.20 DEN 7638.00

Бања 2 функции месинг врнежи од дожд туш систем поставен на плоштадот 8 10 12 инчен туш главата хром бања ба

Луксузна Ѕид Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Со Туш Најдобар Подарок Туш Миксер Дом Бесплатен Превозот GI238
 • Неодамнешно

Луксузна Ѕид Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Со Туш Најдобар Подарок Туш Миксер Дом Бесплатен Превозот GI238

11827.20 DEN 7688.00

Луксузна Ѕид Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Со Туш Најдобар Подарок Туш Миксер Дом Бесплатен Пре

Бесплатен превозот Дома Декорација Масло Протри Бронза Црна Дожд Туш Поставите Бања Ѕид Монтирани Туш Тапа Поставете Големо GI275
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Дома Декорација Масло Протри Бронза Црна Дожд Туш Поставите Бања Ѕид Монтирани Туш Тапа Поставете Големо GI275

12552.00 DEN 8159.00

Бесплатен превозот Дома Декорација Масло Протри Бронза Црна Дожд Туш Поставите Бања Ѕид Монтирани Туш