Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8.2 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер Допрете agf383

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8.2 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер

DEN 7075.00
-33 %
DEN 10559.52

Количина на стоки


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме изберете превозот метод за детали. (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.


Други карактеристики

боја:
Жолта
Тип:
Бања & Туш Чешми,Дожд Туш Поставени Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
agf383
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Стил:
Класичен

Најдобри понуди

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер
 • Неодамнешно

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер

10079.52 DEN 6753.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Нови Месинг бронза заврши Ѕид Монтирани уметност врежан бања туш Миксер Поставите Вода Допрете torneira chuveiro ducha бесплатен
 • Неодамнешно

Нови Месинг бронза заврши Ѕид Монтирани уметност врежан бања туш Миксер Поставите Вода Допрете torneira chuveiro ducha бесплатен

6648.00 DEN 4986.00

Опис на производот Функција : топла и ладна туш Чешми сет Заврши : врвот висок квалитет бронза заврши Инс

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8.2 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер
 • Неодамнешно

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8.2 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер

10559.52 DEN 7075.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

НОВА Европа стил Луксузни антички месинг заврши уметност врежан бања Туш кадата Тапа Поставите бесплатен превозот
 • Неодамнешно

НОВА Европа стил Луксузни антички месинг заврши уметност врежан бања Туш кадата Тапа Поставите бесплатен превозот

DEN 23308.80

Производ Детали : Рака Туш Материјал : Месинг Туш Главата Материјал : Месинг Туш мешање на вентил : Месинг

Бања месинг ѕид монтирани бања туш поставите вградени во полето 3 начини миксер тапа вентил хром позлатен 8 10 12 инчен дожд
 • Неодамнешно

Бања месинг ѕид монтирани бања туш поставите вградени во полето 3 начини миксер тапа вентил хром позлатен 8 10 12 инчен дожд

11966.40 DEN 9573.00

Бања 3 начини месинг туш поставите вградени кутија миксер контрола тапа вентил полирање хром 8 10 12 инчен

Бања Туш Тапа Поставите Хром Дожд Туш Главата Бања Производи Додатоци За Бања & Туш Топла И Ладна Вода Миксер Допрете Го
 • Неодамнешно

Бања Туш Тапа Поставите Хром Дожд Туш Главата Бања Производи Додатоци За Бања & Туш Топла И Ладна Вода Миксер Допрете Го

11520.00 DEN 7834.00

Опис На ПроизводотВрнежи Скриен Туш Тапа Сет За БањаИнсталација ТипЅидМонтирани И Ceil МонтираниМатериј

Бесплатен Превозот Бања Црн Туш Миксер Ѕид Монтирани Еден Справи со Керамички Рака Туш Антички Ретро Стил ZR55
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Бања Црн Туш Миксер Ѕид Монтирани Еден Справи со Керамички Рака Туш Антички Ретро Стил ZR55

10368.00 DEN 7776.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Висок Квалитет Европски Стил Ѕид Туш Поставите Масло-Гума Црна 8 Дожд Туш Двојна Рачка за Контрола и Керамички Рачен Туш ZR57
 • Неодамнешно

Висок Квалитет Европски Стил Ѕид Туш Поставите Масло-Гума Црна 8 Дожд Туш Двојна Рачка за Контрола и Керамички Рачен Туш ZR57

10560.00 DEN 7920.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy306
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy306

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ретро Антички Месинг Ѕид Монтирани Двоен Крст се Справи со Бања Тапа со Рачен Туш Clawfoot Када Миксер Допрете Wtf352
 • Неодамнешно

Ретро Антички Месинг Ѕид Монтирани Двоен Крст се Справи со Бања Тапа со Рачен Туш Clawfoot Када Миксер Допрете Wtf352

5279.52 DEN 3432.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy301
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy301

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за