Сет од 4 Дното Еден ТУШ Вратата РОЛКИ / Тркачи / Pulleys 25мм Тркала

Сет од 4 Дното Еден ТУШ Вратата РОЛКИ / Тркачи / Pulleys 25мм Тркала

DEN 324.00
-10 %
DEN 360.00

Количина на стоки

Почитувани Клиенти, 1 .некои стоки ние uaully нудат БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ сепак за бесплатен превозот, превозот начин е choosed од нас, ние ќе одлучи што начини се подобро за вас. што се испрати до русија и ние alwalys send to "spceialline-YW", бидејќи тоа најмногу се најбрз начин да се испрати на русија и epacket е само може да се испратат во САД друга земја не може да се испрати . друга земја ќе може да испратите преку " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "
превозот
Ние ќе брод објектот преку пост воздух mail во рок од 24 часа, обично тоа ќе потрае 10~17 работни дена за да го добие. Поради влијаат на светот snowstorm во оваа зима, пост време може да биде малку подолг, ако не сте го доби на објектот во времето, pls чекаат трпеливо уште неколку дена и ќе го добие. Исто така, ние може да се испраќаат на објектот преку EMS, ако сакате да се добие објект во кратко време, pls контактирајте со нас, ние ќе ви понуди емс превозот надомест за оваа точка. ЗАБЕЛЕШКА : За причините на локалните обичаи и пост, пост време да се ИТАЛИЈА, ГЕРМАНИЈА, ШПАНИЈА и МЕКСИКО е малку подолго во споредба со другите земји, обично тоа ќе потрае 25~30 работни дена. Гостинот од 3 земји може да почека paciently за да се добие објект.
за нас
Ние сме добра продавачот за да се верува и да се има 5 години да продаде искуство.Ние ќе бидат задоволни да се воспостави деловни односи со луѓе од сите во светот. Исто така, Наредби се добредојдени да веледрогерија.Ние ќе се потрудиме за услугата и список се повеќе и повеќе добра и најниска цена предмети во нашата продавница.Ние ќе многу мило ако ние може да се добие вашиот позитивни повратни информации, а нашиот систем автоматски ќе ве остави Позитивни повратни информации по добиеме Позитивен фидбек. Ако имате прашања за нас или нашите предмети, pls само пратете e-mail на нас, ние ќе ги реши сите проблеми и прашања предизвика за вас.
контактирајте со нас
За било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе одговориме на вашите e-mail во 1 работен ден. Ние ќе одговориме на вашите прашања, via e-mail, ве молиме проверете ја вашата е-пошта за сите одговори. Исто така, ве молиме вклучувајќи ја вашата e-mail адреса, кога ќе се
туш макара Materilal : Најлон +Цинк Легура
макара дијаметар : 20 MM 22 MM 23 MM 25ММ 27 MM
макара дебелина : 6 MM
место на orgin : жеџијанг (Копно)
Фоб цена : Се lastest цена
Главно се користи во бања туш кабина туш куќиште туш вратата макара
Како што е прикажано на Сликата :


Други карактеристики

боја:
4pcs на dianeter 20, 4pcs на дијаметар 22, 4pcs на дијаметар 23, 4pcs на дијаметар 25, 4pcs на дијаметар 27
Додатоци:
Туш Екранот
Рамка Материјал:
Алуминиум Легура
Фах Материјал:
Акрилик
Отворен Стил:
Зглоб
Рамка Површина По Завршувањето:
Electroplate
Изглед Стил:
ЛАК
Материјал:
Стакло
Фах Форма:
правоаголник
Број На Модел На:
КИП-901B-4PCS
Бренд Име:
Clarmonde
Стакло Дебелина:
6mm
Обликот:
Дијамант Тип
Тип:
Туш Куќишта
Внатрешни Пареа:
Yes
Рамка Стил:
Со Рамка
Туш Лента:
Не Се Вклучени
Дијаметар:
20MM 22MM 23MM 25ММ 27MM
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди

Туш кабина Поддршка Бар Accessary Бања Стакло Држи Менгеме на 304 Нерѓосувачки Челик,прилагодливи Агол 40/60/80/100cm KF791
  • Неодамнешно

Туш кабина Поддршка Бар Accessary Бања Стакло Држи Менгеме на 304 Нерѓосувачки Челик,прилагодливи Агол 40/60/80/100cm KF791

3383.04 DEN 2064.00

започнете Цена : $2.55 Цена : $39.92 Цена : $34.76 Цена : $217.50 Цена : $112.04 Цена : $69.53крајотДобредојдовте на нашата про