180*180 см Европската Венецијанска гондола меморија полиестер high-definition печатење водоотпорен mildew туш завеса

180*180 см Европската Венецијанска гондола меморија полиестер high-definition печатење водоотпорен mildew туш завеса

DEN 700.32

Количина на стоки


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Туш завеса е направен од добар квалитет водоотпорен Винил со посебен процес.
Тоа е одлична отпорност на вода, добро handfeeling и лесно да се користи.
Тоа ќе prettify вашиот живот со тоа е шарени дизајн и да се направи вашиот живот здрави како и радосни.
Semitransparent Со мат ефект, тоа е составена од бела и црна решетки,Овој водоотпорен туш завеса е во добра еластична без вкус,Нека вашиот стил се кандидира лабава со оваа прекрасна вода-доказ туш завеса,Тоа е лесно да се одржуваат и го задржува вашата бања во ред,и да додадете еден допир на елеганција на вашата бања
големина : 180cm X200cm
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење,ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
Завесата
Нашето ветување :
1. Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел
2.Целосна Наплата ако предмети што не се како што е опишано


Други карактеристики

Големина:
180 cm 180 cm
Стил:
Европа
Материјал:
Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
СУЕЦКИОТ
Шема:
Сценско

Најдобри понуди

Обоени флуоресцентна боја декоративни шема Персоналните Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Водоотпорен Гроздобер 0506-L08
  • Неодамнешно

Обоени флуоресцентна боја декоративни шема Персоналните Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Водоотпорен Гроздобер 0506-L08

1823.52 DEN 930.00

Обичај Туш Завеса 66 x 72" 60 x 72" 60 x 79" 66 x 79" 72 x 72" 72 x 79" Опис на Производот : Уморни од пребарувањето посебен туш

Miracille Розова Фламинго Модерна Туш Завеса со Водоотпорен Полиестер Ткаенини Бања Завеси За Дома Декор 12 Куките
  • Неодамнешно

Miracille Розова Фламинго Модерна Туш Завеса со Водоотпорен Полиестер Ткаенини Бања Завеси За Дома Декор 12 Куките

815.52 DEN 579.00

Miracille Розова Фламинго Модерна Туш Завеса со Водоотпорен Полиестер Ткаенини Бања Завеси За Дома Декор 12

Декоративни Туш Завеса Жолта Оркестарот Викторијански Стил Антички Метал Шема Украсни Се Развива Гроздобер Илустрација Портокал
  • Неодамнешно

Декоративни Туш Завеса Жолта Оркестарот Викторијански Стил Антички Метал Шема Украсни Се Развива Гроздобер Илустрација Портокал

2370.24 DEN 1209.00

Полиестер Туш Завеса Жолта Подморница Оркестарот Илустрација на Подморница под Морето Рибите и Небото

уметноста цветен СЛОН Туш Завеса Персоналните Сопствени Бања завеса Водоотпорен полиестер завеса за семејство
  • Неодамнешно

уметноста цветен СЛОН Туш Завеса Персоналните Сопствени Бања завеса Водоотпорен полиестер завеса за семејство

1631.52 DEN 832.00

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Обичај Популарни прекрасна Мачка Туш Завеса Бања оркестарот водоотпорен туш завеса Бесплатен Превозот SQ0616-NVR66
  • Неодамнешно

Обичај Популарни прекрасна Мачка Туш Завеса Бања оркестарот водоотпорен туш завеса Бесплатен Превозот SQ0616-NVR66

1631.52 DEN 832.00

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

JaneYU 25 Бои бања Завеса Еко-Пријателски Висок Квалитет Прилагоден геометрија Водоотпорен Полиестер Ткаенини завеса За Бања
  • Неодамнешно

JaneYU 25 Бои бања Завеса Еко-Пријателски Висок Квалитет Прилагоден геометрија Водоотпорен Полиестер Ткаенини завеса За Бања

1317.12 DEN 724.00

Сосема нов и висок квалитет.Материјал : 100% полиестер платно.Боја : Како на сликата покажува.5 БоиФункција

Висок Квалитет на Уметност Туш Завеси Сурфање Време Вагон Автобус Школка и Цвет Бања Декоративни Модерна Водоотпорен туш завеси
  • Неодамнешно

Висок Квалитет на Уметност Туш Завеси Сурфање Време Вагон Автобус Школка и Цвет Бања Декоративни Модерна Водоотпорен туш завеси

959.52 DEN 883.00

Функција : Висок квалитет на полиестер влакна ткаенини, водоотпорен, mildew, не избледи, лесни за нега лесно

Висок Квалитет На Уметност Туш Завеси Папагал Серија Шарен Папагал Одмор Акварел Шема Бања Декоративни Туш Завеси
  • Неодамнешно

Висок Квалитет На Уметност Туш Завеси Папагал Серија Шарен Папагал Одмор Акварел Шема Бања Декоративни Туш Завеси

959.52 DEN 883.00

Функција : Висок квалитет на полиестер влакна ткаенини, водоотпорен, mildew, не избледи, лесни за нега лесно

Гроздобер Збор Мапата Туш Cutains Патник Collction Оркестарот Сина Бања Туш Завеси Полиестер, Водоотпорен Материјал Со Куките
  • Неодамнешно

Гроздобер Збор Мапата Туш Cutains Патник Collction Оркестарот Сина Бања Туш Завеси Полиестер, Водоотпорен Материјал Со Куките

728.16 DEN 662.00

Туш завеса Големина E : Мерки за Околу 36"(Ширина) X 72"(Должина),X 90 Cm 180 Cm.Гроздобер Збор Мапата Туш Cutains Патни