Compatiable УВ Сијалица Заменува Замена 05-0299-Р

Compatiable УВ Сијалица Заменува Замена 05-0299-Р

DEN 4320.00

Количина на стоки


Еквивалент УВ Противобактериен Замена светилка 05-0299-R е 75 watts и 1550 mm во должина, 36 инчи жица, 2 pin ,отценети ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и трговија на големо


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
Број На Модел На:
630250Q
Карактеристики:
uvc
сертификација:
CE
Просечен Живот (часот):
9000
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди

Висок квалитет GPH303T5L 15W UVC загрејте противобактериен УВ ламба 253.7 nm ултравиолетови вода воздух бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Висок квалитет GPH303T5L 15W UVC загрејте противобактериен УВ ламба 253.7 nm ултравиолетови вода воздух бесплатен превозот

DEN 912.00

GPH303 T5 L15 W,загрејтеДолжина : 303mm (исклучување на иглички)Дијаметар : 15mmСветилки база : 4 пинаЖивот : 12000 часа

Нови УВ противобактериен светилка Аквариум УВ Sterilizer 5W/7W/9W/11W Светлосен Светилка резервоарот Риба Коралниот Гребен Резервоарот
  • Неодамнешно

Нови УВ противобактериен светилка Аквариум УВ Sterilizer 5W/7W/9W/11W Светлосен Светилка резервоарот Риба Коралниот Гребен Резервоарот

1224.00 DEN 1102.00

Услуга живот canbe 10,000 часа или повеќе Користи висок квалитет на УВ ламба Ултравиолетовото зрачење,следет

E27 AC напон 220V 20W 40W 3U ув црна светлината светилка директно кварц Ултравиолетови сопственик на фарма за Одгледување риба
  • Неодамнешно

E27 AC напон 220V 20W 40W 3U ув црна светлината светилка директно кварц Ултравиолетови сопственик на фарма за Одгледување риба

477.12 DEN 296.00

4, напојување напонот на струја на црна светлина големо влијание.За заштеда на енергија од дејство е очи

Repitle дневната Светлина УВА UVB Греење Желка Светилка абажур Аквариум желка Гуштер Жаба змија топлина сијалица за заштита на
  • Неодамнешно

Repitle дневната Светлина УВА UVB Греење Желка Светилка абажур Аквариум желка Гуштер Жаба змија топлина сијалица за заштита на

458.40 DEN 458.00

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови...