Пен диск 16 GB, 32 GB, водоотпорен USB, нов метал кристал прекрасна знак модел usb 2.0 у диск дванаесет соѕвездија usb флеш диск

Пен диск 16 GB, 32 GB, водоотпорен USB, нов метал кристал прекрасна знак модел usb 2.0 у диск дванаесет соѕвездија usb флеш диск

DEN 344.64

Количина на стоки

2 GB-30 GB
64 GB = приближно 58 GB-60 GB + Логистика : 1.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот adess. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Ние guarentee да го стори истото за вас.8 GB
32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28. Поради акции статус и време differencesto брод вашата објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Топла Plug & Play
3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ви помогнеме да побара надомест на штета за вас.
Испорака :
1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена по исплата потврда.Поддршка USB верзија 2. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.9 GB
4 GB = approximately3. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.0 у диск дванаесет соѕвездија usb флеш диск
Спецификација :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Без надворешна сила е потребна 4. Ние само брод да се потврди цел адреси.Driveless за OS 9 X или до
8. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.Компатибилен со USB 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. (освен одмор)
5. Купи со доверба!
1.4 без уред диск
6.4 или понова верзија
7. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате. Воздухот Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил, Русија, Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени.Оперативен Temp : -10 до +55 Deg.
3 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Поддршка на Win98/ME/2000/XP/Vista/7, Mac OS 9.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.85 GB
16 GB = приближно 14. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?
Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB
пресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;
па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производ
За Реалниот Капацитет На
1 GB = approximately920 MB-999 MB
2 GB = approximately1.
4 Предмети ќе бидат брод EMS, DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена;. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ако имате било каков проблем по примање на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.


Други карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Енкрипција:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Стил:
Пенкало,За Во Автомобил За Скролување,Прст,Ѓердан,Стап,Lanyard,Правоаголник
Број На Модел На:
Метален Накит Констелација Usb
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана
производ тежина:
37g
Пакет:
Yes
Материјал:
Метал
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
Стил:
Метален Накит Констелација Usb
Производи Статус:
Се Користи, Акции

Најдобри понуди

Љубител е подарок Топла убава срцето Usb Стик 4gb 8GB 16GB 32GB Посебно Пенкало Диск У диск 64GB usb флеш диск со убав Подарок
  • Неодамнешно

Љубител е подарок Топла убава срцето Usb Стик 4gb 8GB 16GB 32GB Посебно Пенкало Диск У диск 64GB usb флеш диск со убав Подарок

240.00 DEN 204.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го

Топла продажба на Цртан филм Љубов Слатка Чоколада USB Флеш Диск 4GB 8GB 16GB 32GB Меморија Pendrive USB Флеш Диск Полн Капацитет
  • Неодамнешно

Топла продажба на Цртан филм Љубов Слатка Чоколада USB Флеш Диск 4GB 8GB 16GB 32GB Меморија Pendrive USB Флеш Диск Полн Капацитет

192.00 DEN 134.00

На КРАЈОТ на активноста : 23 часа Реалниот капацитет, одбивајќи да се лажни Карактеристики : капацитет на

USB 3.0 стик 64GB Pendrive 32GB 16GB 8GB 4GB Надворешни Мемориско Стапче со USB Диск Clef USB Пенкало Возачот Персоналните Подароци
  • Неодамнешно

USB 3.0 стик 64GB Pendrive 32GB 16GB 8GB 4GB Надворешни Мемориско Стапче со USB Диск Clef USB Пенкало Возачот Персоналните Подароци

360.00 DEN 306.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го

ЛОГОТО прилагодено дрвени Срцето USB Флеш Диск Pendrive 64GB 32GB 16GB 8GB У Диск, USB 2.0 Memory Stick фотографија свадба подароци
  • Неодамнешно

ЛОГОТО прилагодено дрвени Срцето USB Флеш Диск Pendrive 64GB 32GB 16GB 8GB У Диск, USB 2.0 Memory Stick фотографија свадба подароци

168.00 DEN 130.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го

Метал Мини Usb Стик Мики Главата Usb Флеш Диск 3.0 64gb 128gb Pendrive 1tb 2tb Мемориски Стапчиња Подароци Реалниот Капацитет+Добар
  • Неодамнешно

Метал Мини Usb Стик Мики Главата Usb Флеш Диск 3.0 64gb 128gb Pendrive 1tb 2tb Мемориски Стапчиња Подароци Реалниот Капацитет+Добар

346.08 DEN 322.00

USB флеш диск е правилно признаени од страна на мојот компјутер,но не се појавуваат во Мојот Компјутер,ка