Сијалица во Облик на USB Флеш Диск LED Пенкало Диск Флеш Картичка Подарок 4GB 8GB 16GB 32GB Pendrive USB Стик USB 2.0

Сијалица во Облик на USB Флеш Диск LED Пенкало Диск Флеш Картичка Подарок 4GB 8GB 16GB 32GB Pendrive USB Стик USB 2.0

DEN 344.64

Количина на стоки


Случај направени од челик кој ги заштитите вашите податоци во внатрешноста. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Воздухот Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил, Русија, Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени. Ние guarentee да го стори истото за вас. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.2 GB-30 GB
64 GB = приближно 58 GB-60 GB ЗАБЕЛЕШКА : Нашата usb флеш диск е вистински капацитет, можете да го користите H2text да внесување на тоа. Хардвер Барање : КОМПЈУТЕР со USB конекција,Лаптоп,MAC
9.9 GB
4 GB = approximately3. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Купи со доверба!
1. Поради акции статус и време differencesto брод вашата објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Сијалица во Облик на USB Флеш Диск LED Пенкало Диск Флеш Картичка Подарок 4 GB 8 GB 16 GB 32 GB Pendrive USB Стик USB 2. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот adess. H2text најмногу се меродавни за тестирање на софтвер во светот.
4 Предмети ќе бидат брод EMS, DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена;. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.0 или над
Прочитајте брзина : 10~15 MB / втор
Напишано брзина : 4 MB / втор
Не nee d надворешен диск/напојување само приклучок во. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.
3 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Логистика : 1.0
Спецификација :
1. USB конекција,поддршка Топла plug & Play. Ако имате било каков проблем по примање на производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
2 Кога ја прими стоката, ве молиме проверете дали пакетот е прекината и стоката е во РЕД. Ниту надворешно напојување . Брзо брзина во пишување/читање на трансфер
8.
Производи Функција :
Работна Температура : 0 ~ 60 C
Компатибилен : Windows 2000 / XP / Vista / win 7, Mac 9. Издржливи складирање на податоци
7.8 GB
32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние само брод да се потврди цел адреси. (освен одмор)
5. Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Поддршка на различни видови на оперативен систем. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Цврста Состојба Складирање, Шок доказ и електромагнетни доказ.Капацитет : 4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB.


Други карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
боја:
стилот 1, style 2, 3 стил
Енкрипција:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Стил:
Робот,Пенкало,Автомобил Клуч,Прст,Стап,Правоаголник
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана
Број На Модел На:
Метал Сијалица Usb
производ тежина:
37g
Пакет:
Yes
Материјал:
Метал
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
Стил:
Метал Сијалица Usb
Производи Статус:
Се Користи, Акции

Најдобри понуди

Љубител е подарок Топла убава срцето Usb Стик 4gb 8GB 16GB 32GB Посебно Пенкало Диск У диск 64GB usb флеш диск со убав Подарок
  • Неодамнешно

Љубител е подарок Топла убава срцето Usb Стик 4gb 8GB 16GB 32GB Посебно Пенкало Диск У диск 64GB usb флеш диск со убав Подарок

240.00 DEN 204.00

Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GBМногу набавувачи се да го

Метал Мини Usb Стик Мики Главата Usb Флеш Диск 3.0 64gb 128gb Pendrive 1tb 2tb Мемориски Стапчиња Подароци Реалниот Капацитет+Добар
  • Неодамнешно

Метал Мини Usb Стик Мики Главата Usb Флеш Диск 3.0 64gb 128gb Pendrive 1tb 2tb Мемориски Стапчиња Подароци Реалниот Капацитет+Добар

346.08 DEN 322.00

USB флеш диск е правилно признаени од страна на мојот компјутер,но не се појавуваат во Мојот Компјутер,ка