Универзална мотоциклите Време Cam Синџир за KAWASAKI ZRX400 ZRX 400 Молчи Времето Синџир

Универзална мотоциклите Време Cam Синџир за KAWASAKI ZRX400 ZRX 400 Молчи Времето Синџир

DEN 1701.00
-29 %
DEN 2395.20

Количина на стоки

Молчи синџир
3. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Опис На Производот
Тоа не е само пониска цена , тоа е Квалитетот!
Преживее на Квалитетот!!! Висока цврстина,висока-performence!!Обезбеди safty јава патување за вас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Гаранција За Квалитет
1. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Hi-tech топлина третираат легиран челик
5.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Пред се протегала и анти-замор
6.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
ФУНКЦИЈА
Состојба : 100% Резервни нови
Позиција : Моторот Camshaft да Cranshaft
Линкови : 132 ( Стандардно ) ( можете да ни кажете линкот што треба , ние ќе ја намали тоа да се вклопи )
Може да се користи на многу модели,тоа е 4+5 size,исто како и фотографии покажа дека ,ако вие не може да се обезбеди , ве молиме контактирајте со нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Јапонија Технологија
2.
Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу Внимателно
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .искрени честитки до сите купувачот.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Конструиран за да се надмине ОЕМ спецификации и tolerances
Fitment : за KAWASAKI ZRX400 Производ Слика
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Други карактеристики

Бренд Име:
AHL
Тип На Објект:
V-ремени- & V-Ремени ребро
Име На Модел:
ZRX400 4+5 Cam синџир
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
Замена на Motorcycel Додаток
Зафатнина (ml):
400
Објектот Должина:
0inch
Fitment:
Универзална
квалитет:
Ниво А+
Позиција:
Camshaft да Ги поставите Упатство
линк:
132 (ако сте треба подолго синџирот,ве молиме да ни оставите порака)
Гаранција За Квалитет :
1 година
Користат За:
ZRX400

Најдобри понуди