Универзална мотоциклите Време Cam Синџир за Јамаха XJR1300 XJR 1300 Молчи Времето Синџир

Универзална мотоциклите Време Cam Синџир за Јамаха XJR1300 XJR 1300 Молчи Времето Синџир

DEN 2276.00
-5 %
DEN 2395.20

Количина на стоки

Молчи синџир
3.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Јапонија Технологија
2.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција За Квалитет
1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу Внимателно
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
ФУНКЦИЈА
Состојба : 100% Резервни нови
Позиција : Моторот Camshaft да Cranshaft
Линкови : 156 ( Стандардно ) ( можете да ни кажете линкот што треба , ние ќе ја намали тоа да се вклопи )
Може да се користи на многу модели,тоа е 4+5 size,исто како и фотографии покажа дека ,ако вие не може да се обезбеди , ве молиме контактирајте со нас.
Ако ви треба подолго времето синџир, ве молиме да ни оставите порака да ни каже должината. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Конструиран за да се надмине ОЕМ спецификации и tolerances
Fitment : за ЈАМАХА XJR1300 Производ Слика
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Hi-tech топлина третираат легиран челик
5.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Пред се протегала и анти-замор
6.
Опис На Производот
Тоа не е само пониска цена , тоа е Квалитетот!
Преживее на Квалитетот!!! Висока цврстина,висока-performence!!Обезбеди safty јава патување за вас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .


Други карактеристики

Бренд Име:
AHL
Тип На Објект:
V-ремени- & V-Ремени ребро
Име На Модел:
XJR1300 4+5 Cam синџир
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
Замена на Motorcycel Додаток
Зафатнина (ml):
1300
Објектот Должина:
0inch
Fitment:
Универзална
квалитет:
Ниво А+
Позиција:
Camshaft да Ги поставите Упатство
линк:
154 (ако сте треба подолго синџирот,ве молиме да ни оставите порака)
Гаранција За Квалитет :
1 година
Користат За:
XJR1300

Најдобри понуди