Универзална мотоциклите Време Cam Синџир за Хонда CBR600 f5 Молчи Времето Синџир

Универзална мотоциклите Време Cam Синџир за Хонда CBR600 f5 Молчи Времето Синџир

DEN 1701.00
-29 %
DEN 2395.20

Количина на стоки


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако ви треба подолго времето синџир, ве молиме да ни оставите порака да ни каже должината. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Опис На Производот
Тоа не е само пониска цена , тоа е Квалитетот!
Преживее на Квалитетот!!! Висока цврстина,висока-performence!!Обезбеди safty јава патување за вас. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Добра отпорност на абење
4. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Јапонија Технологија
2. Конструиран за да се надмине ОЕМ спецификации и tolerances
Fitment : за Хонда CBR600 F5 Производ Слика
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Гаранција За Квалитет
1.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу Внимателно
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Молчи синџир
3. Пред се протегала и анти-замор
6. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
ФУНКЦИЈА
Состојба : 100% Резервни нови
Позиција : Моторот Camshaft да Cranshaft
Линкови : 116 ( Стандардно ) ( можете да ни кажете линкот што треба , ние ќе ја намали тоа да се вклопи )
Може да се користи на многу модели,тоа е 4+5 size,исто како и фотографии покажа дека ,ако вие не може да се обезбеди , ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.


Други карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Тип На Објект:
V-ремени- & V-Ремени ребро
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Замена на Motorcycel Додаток
Име На Модел:
CBR 600 f 5 CBR600F5 CBR 600F5 4+5 Cam синџир
Зафатнина (ml):
600
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Fitment:
Универзална
квалитет:
Ниво А+
Позиција:
Camshaft да Ги поставите Упатство
линк:
116 (ако ви треба подолго синџирот,ве молиме да ни оставите порака)
Гаранција За Квалитет :
1 година
Користат За:
CBR 600 f 5 CBR600F5 CBR 600F5

Најдобри понуди