Облека де соаре 2018 светло сина Чај-Должина на тенка Линија вечер Фустан тост партија се облекуваат vestido де феста пром фустани 3 бои

Облека де соаре 2018 светло сина Чај-Должина на тенка Линија вечер Фустан тост партија се облекуваат vestido де феста пром фустани

DEN 2588.00
-10 %
DEN 2875.20

Количина на стоки


Големина На Табелата
Модел Шоу
Пратката Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 1-7working дена (во зависност од вашата цел е количество) Ние само брод вашата потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број е точен, пред купување на Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност
Враќање & Exchange Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно, Ние не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Ве молиме да се разбере Клиенти се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Кога ќе го примите пакетот, ве молиме пробајте го објектот побрзо, без отстранување на ознаки, менување или перење тоа. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, или ние не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Ако сакате да ја размена на објектот, треба повторно да платам за вториот превозот надомест. Ние само може да ви вратат објект цена, Превозот цената нема да бидат вратени.
Повратни информации
За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас.
Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ние ќе го цениме тоа многу
Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
-|-_-|-


Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Материјал:
Lycra,Полиестер,Памук
Фустани Должина:
Чај-Должина
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Цвеќиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Никој
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Палачинка
Бренд Име:
Mengsutang
Број На Модел На:
L161019D
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Моден Елемент:
Цветни Печатење
Силуета:
А-Линија
Стилот на облекување:
кратко здолниште
Популарната елементи:
Ланче
Стил:
исклучување на рамо
Применливи Возраст:
18-25 години
Половината Тип:
Средниот-waisted
Модни детали:
Ноктите мушка

Најдобри понуди

Нова Мода Отворени Врати Лажичка Вратот рачно изработени Beaded Сатен А-линија Кат Должина Повод Формално се Облекуваат Жените
 • Неодамнешно

Нова Мода Отворени Врати Лажичка Вратот рачно изработени Beaded Сатен А-линија Кат Должина Повод Формално се Облекуваат Жените

8832.00 DEN 6712.00

добредојдовте на нашата продавницаНова Мода Отворени Врати Лажичка Вратот рачно изработени Beaded Сатен

Бургундија сомот Вечерни Фустани Долги Ракави Длабоко V Вратот Backless Секси Есен Зима Пром Фустан Vestifo де феста со шлиц
 • Неодамнешно

Бургундија сомот Вечерни Фустани Долги Ракави Длабоко V Вратот Backless Секси Есен Зима Пром Фустан Vestifo де феста со шлиц

5700.00 DEN 4560.00

12408332316857676 Топла Продажба Фустани парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеКралски Си

2017 Нови Матурска Вечер фустани Долг Длабоко V Деколте, Vestidos де fiesta Beaded со Рака Sashes Обвиткан Формално Вечер Фустан
 • Неодамнешно

2017 Нови Матурска Вечер фустани Долг Длабоко V Деколте, Vestidos де fiesta Beaded со Рака Sashes Обвиткан Формално Вечер Фустан

5232.00 DEN 4133.00

Пријателски Прашува : 1).Bicep : _cm4).Шупливи да полите на здолниште : _cm.Ние ќе го направи фустан нека сте задо

CEEWHY Црвено Сирена Вечерни Фустани Долг Формално Вечер Фустани Фустани Beading Пром Фустани Банкет Партија Фустани Vestido
 • Неодамнешно

CEEWHY Црвено Сирена Вечерни Фустани Долг Формално Вечер Фустани Фустани Beading Пром Фустани Банкет Партија Фустани Vestido

3724.80 DEN 2980.00

100% сосема нов материјал : чипка во боја : црвена големина : 2,4,6,8,10,12,14,16 стил : мода и формално сезона : сите

LS38128 долг ракав сина вечер фустан-линија v деколте, чипка назад сатен едноставна формално партија фустан со тешки handworking
 • Неодамнешно

LS38128 долг ракав сина вечер фустан-линија v деколте, чипка назад сатен едноставна формално партија фустан со тешки handworking

30047.04 DEN 15324.00

За лична употреба купувачот :1 Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.2.Тоа е нашиот оригинален д

Нови Пристигнување Сатен Црна Вечерни фустани 2018 Краток Вечер фустан Плус големина Vestido де феста долго формално фустан о
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Сатен Црна Вечерни фустани 2018 Краток Вечер фустан Плус големина Vestido де феста долго формално фустан о

6672.00 DEN 5137.00

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Liyuke Гроздобер Appliques Strapless Сирена Вечерни Фустани Исклучување На Рамо Кат-Должина на Матурски Фустан Прилагодите направени
 • Неодамнешно

Liyuke Гроздобер Appliques Strapless Сирена Вечерни Фустани Исклучување На Рамо Кат-Должина на Матурски Фустан Прилагодите направени

8993.76 DEN 7644.00

Сите налози се наредени според вашиот orderconfirmation.*За Повратна Информација*Ние сме многу среќни да работи

Vestido Де Феста Мода Секси Chiffon Сина Партија Вечерни Фустани 2018 Долг Формално Матурска Облека Де Соаре Жена Фустан OL3102
 • Неодамнешно

Vestido Де Феста Мода Секси Chiffon Сина Партија Вечерни Фустани 2018 Долг Формално Матурска Облека Де Соаре Жена Фустан OL3102

3120.00 DEN 2652.00

Vestido Де Феста Мода Секси Chiffon Сина Партија Вечерни Фустани 2017 Долг Формално Матурска Облека Де Соаре Жен

Домот Кралска Сина Вечерни Фустани 2018 Мода Чипка Половина Ракав Облека Де Соаре Долг Формално Вечер Фустани Плус Големина
 • Неодамнешно

Домот Кралска Сина Вечерни Фустани 2018 Мода Чипка Половина Ракав Облека Де Соаре Долг Формално Вечер Фустани Плус Големина

3198.72 DEN 2559.00

Ако сакате да се облекува во custom size,ве молиме љубезно дозволете ми да знам следниве мерења : 1.Целосна Бис

Арапски Елегантна Црна Чипка Appliques Beaded Долг Ракав Исечок Сирена Сопствени Направени Пром Фустани Нови Пристигнување Вечер
 • Неодамнешно

Арапски Елегантна Црна Чипка Appliques Beaded Долг Ракав Исечок Сирена Сопствени Направени Пром Фустани Нови Пристигнување Вечер

7824.00 DEN 7355.00

Арапски Елегантна Црна Чипка Appliques Beaded Долг Ракав Исечок Сирена Сопствени Направени Пром Фустани Нови П

Сина Вечерни Фустани Долг Облека де Соаре 2017 Сирена Scalloped Формално Партија Матурска Gown Abendkleider Vestido де Феста
 • Неодамнешно

Сина Вечерни Фустани Долг Облека де Соаре 2017 Сирена Scalloped Формално Партија Матурска Gown Abendkleider Vestido де Феста

8159.04 DEN 6935.00

Бидете сигурни да проверите на нашата мерење водич Добивање на професионално мери е најсигурен начин з

Vestido де Феста Формално Вечерни Фустани 2017 А-Линија Капа Ракави Chiffon Секси Долго Пром Фустани Партија Фустани Облека де
 • Неодамнешно

Vestido де Феста Формално Вечерни Фустани 2017 А-Линија Капа Ракави Chiffon Секси Долго Пром Фустани Партија Фустани Облека де

7344.00 DEN 6610.00

Вашиот објект е со големина што го наредил, но не и одговараФустани или облека која не одговара правилно

Сини Високи Вратот Вечерни Фустани За Жени Носат Vestido Де Феста Славна Личност Сирена Чипка Елегантен Партија Формално Наметки
 • Неодамнешно

Сини Високи Вратот Вечерни Фустани За Жени Носат Vestido Де Феста Славна Личност Сирена Чипка Елегантен Партија Формално Наметки

11424.00 DEN 9710.00

започнетекрајотве молиме не заборавајте напишете го следново детали откако ќе го поставите цел, а пото

Долго Вечер Фустан 2017 Сирена Стил Лажичка Долг Ракав Луксузни Beaded Кристали Кат Должина Жените Црна Формално Вечерни Фустани
 • Неодамнешно

Долго Вечер Фустан 2017 Сирена Стил Лажичка Долг Ракав Луксузни Beaded Кристали Кат Должина Жените Црна Формално Вечерни Фустани

18960.00 DEN 14789.00

Прашања и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?A : Дури и ст