WOSAWE Нови Есенски Долг Ракав Велосипедизам Облека Тркачки Велосипед возење Велосипед Носат Ropa Ciclismo MTB Облека/Pro Mens Велосипедизам Џерси

WOSAWE Нови Есенски Долг Ракав Велосипедизам Облека Тркачки Велосипед возење Велосипед Носат Ropa Ciclismo MTB Облека/Pro Mens

DEN 881.00
-30 %
DEN 1259.04

Количина на стоки


Карактеристики :
Е применливо : Повеќе дише, брзо се исуши, и еластична. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри, и кратко растојание трки велосипед.
Дизајн & Cut : 3 D и лесна намали за да се намали телото на триење, поудобно и фитнес. Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џебови : Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Рефлексивни Лента : Рефлексивни лента на грбот за да се обезбеди ноќ возење безбедност.
Силиконски Полите : WOSAWE логото силикони бенд, може да се спречи кожата алергија и на крпа до слајд во текот на јава многу добро.
Висок Квалитет на Патент : WOSAWE прилагодено патент, има положено ригорозни тестирања потребни да се спречи од добивање заглавени и немири попуштат.
Печати и мастило : Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, животната средина и никогаш нема да згаснат.
Welcme на нашата продавница
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел..
Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!
Ние, исто така може да се откажат превозот
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS,trackable на веб на Кина Пост ЕМС. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
WOSAWE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BC248
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Применливи:
велосипедизам, јава, планински велосипедизам, игралишта спортски
Карактеристики:
дише, брз сува еластична,анти-Навремено,анти-пот
Funtion:
долг ракав велосипедизам џерси maillot mtb франција тим

Најдобри понуди

Туѓо Спортски Спортски логото Мажите Кратко Sleeve Велосипед Облека Сина Лето Дише Велосипедизам Џерси Големина XS-5XL
 • Неодамнешно

Туѓо Спортски Спортски логото Мажите Кратко Sleeve Велосипед Облека Сина Лето Дише Велосипедизам Џерси Големина XS-5XL

2160.00 DEN 1253.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивото

cookies 2017 Велосипедизам Џерси Блузи Лето Трки Велосипедизам Облека Ropa Ciclismo Кратко Sleeve mtb Велосипед Џерси Кошула
 • Неодамнешно

cookies 2017 Велосипедизам Џерси Блузи Лето Трки Велосипедизам Облека Ropa Ciclismo Кратко Sleeve mtb Велосипед Џерси Кошула

1037.28 DEN 788.00

cookies 2017 Велосипедизам Џерси Блузи Лето Трки Велосипедизам Облека Ropa Ciclismo Кратко Sleeve mtb Велосипед Џерси К

велосипедизам џерси патот велосипед носат дише Ropa Ciclismo Спортски Maillot Велосипед облека Велосипед кошула Обоени зборови
 • Неодамнешно

велосипедизам џерси патот велосипед носат дише Ropa Ciclismo Спортски Maillot Велосипед облека Велосипед кошула Обоени зборови

1578.72 DEN 1231.00

превозотНие ќе ја испрати на предмети во рок од 2 работни дена од воздухопловната откако исплата е расчи

Туѓо Спортски САД Pentagram Шема Мажите Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Сина Велосипедизам Облека Големина XS
 • Неодамнешно

Туѓо Спортски САД Pentagram Шема Мажите Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo Сина Велосипедизам Облека Големина XS

2160.00 DEN 1253.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивото

Weimostar 2017 про Тим Трки Велосипедизам Џерси Полиестер Трки Спортски Велосипеди Џерси Дише Велосипедизам Облека Maillot Ciclismo
 • Неодамнешно

Weimostar 2017 про Тим Трки Велосипедизам Џерси Полиестер Трки Спортски Велосипеди Џерси Дише Велосипедизам Облека Maillot Ciclismo

1415.04 DEN 1330.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Ед

WOSAWE Велосипедизам Clothings Qiuck Сува Спортски Носат Долги Ракави Maillot Roupa Фитнес, Трчање, ФИТНЕС, Велосипедизам Дресови
 • Неодамнешно

WOSAWE Велосипедизам Clothings Qiuck Сува Спортски Носат Долги Ракави Maillot Roupa Фитнес, Трчање, ФИТНЕС, Велосипедизам Дресови

1259.04 DEN 881.00

Карактеристики : Е применливо : Повеќе дише, брзо се исуши, и еластична Погодна за долги и кратки јава, но

Топла Продажба Swan жените Патот Велосипед возење Велосипед Џерси Кошула Блузи Ciclismo MTB Велосипед Спортски Кратко Sleeve
 • Неодамнешно

Топла Продажба Swan жените Патот Велосипед возење Велосипед Џерси Кошула Блузи Ciclismo MTB Велосипед Спортски Кратко Sleeve

1026.72 DEN 801.00

Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопингПолитика на в

2017 ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Кратко sleeve Дише Велосипедизам џерси Mtb Велосипед кошула Велосипед Кратко sleeve Ciclismo Велосипед носат
 • Неодамнешно

2017 ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Кратко sleeve Дише Велосипедизам џерси Mtb Велосипед кошула Велосипед Кратко sleeve Ciclismo Велосипед носат

1578.72 DEN 1247.00

Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.16wyприклучоккрај2018 ВЕЛОСИПЕДИЗАМ К

widewins Нови жените Велосипедизам Дресови Ropa Ciclismo Mtb Велосипед Sportwear Блузи Кратко Sleeve Велосипед Облека Мотокрос
 • Неодамнешно

widewins Нови жените Велосипедизам Дресови Ropa Ciclismo Mtb Велосипед Sportwear Блузи Кратко Sleeve Велосипед Облека Мотокрос

977.28 DEN 977.00

widewins Нови жените Велосипедизам Дресови Ropa Ciclismo Mtb Велосипед Sportwear Блузи Кратко Sleeve Велосипед Облека Мот

Туѓо Спортски Еволуција На Моделот Мажите Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Облека Црна Ciclismo Ropa Брз Сува Облека Велосипед
 • Неодамнешно

Туѓо Спортски Еволуција На Моделот Мажите Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Облека Црна Ciclismo Ropa Брз Сува Облека Велосипед

2160.00 DEN 1253.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивото

ILPALADINO Нови Велосипедизам Џерси Џемпер Бел Краток Ракав Удобно Дише MTB Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Џерси
 • Неодамнешно

ILPALADINO Нови Велосипедизам Џерси Џемпер Бел Краток Ракав Удобно Дише MTB Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Џерси

2302.08 DEN 1151.00

ILPALADINO Нови Велосипедизам Џерси Џемпер Бел Краток Ракав Удобно Дише MTB Планински Велосипед Велосипед во

Топла ЦРВЕНА САД Лето Велосипедизам џерси Мажите Велосипед Џерси врвот Ropa Ciclismo облека MTB велосипед Кратко Sleeve Maillot
 • Неодамнешно

Топла ЦРВЕНА САД Лето Велосипедизам џерси Мажите Велосипед Џерси врвот Ropa Ciclismo облека MTB велосипед Кратко Sleeve Maillot

DEN 576.00

2017 САД Спортски Про Велосипедизам џерси Мажите Велосипед Џерси врвот Ropa Ciclismo облека MTB велосипед џерси

2017 Висока Око Нови Пристигнување Велосипед црвено Велосипедизам Џерси Врвот Отворено Велосипедизам Спортски Велосипед Облека
 • Неодамнешно

2017 Висока Око Нови Пристигнување Велосипед црвено Велосипедизам Џерси Врвот Отворено Велосипедизам Спортски Велосипед Облека

1062.24 DEN 828.00

Вид Забелешка : Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање настоката...

Жешка жени Велосипед возење Велосипед Џерси Врвот Црна Велосипед Облека Про Велосипед Кошули Отворено MTB Кратко Sleeve Лето
 • Неодамнешно

Жешка жени Велосипед возење Велосипед Џерси Врвот Црна Велосипед Облека Про Велосипед Кошули Отворено MTB Кратко Sleeve Лето

1026.72 DEN 801.00

Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи кроскантри,и кратко растојание трки велосипед.И след

Weimostar Убава Велосипедизам Џерси Жените Планина Патот Велосипед Џерси Кошула Лето Дише MTB Велосипед Облека Maillot Ciclismo
 • Неодамнешно

Weimostar Убава Велосипедизам Џерси Жените Планина Патот Велосипед Џерси Кошула Лето Дише MTB Велосипед Облека Maillot Ciclismo

843.84 DEN 667.00

Материјал : 100% ПолиестерБрзсува функција и да се чувствувате поудобноВисок квалитет на хулахопки ткаен

Нов дух на Тимот Велосипедизам Дресови Велосипедизам облека велосипед џерси велосипед велосипед возење Велосипед кратко sleeve
 • Неодамнешно

Нов дух на Тимот Велосипедизам Дресови Велосипедизам облека велосипед џерси велосипед велосипед возење Велосипед кратко sleeve

1024.80 DEN 820.00

Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никог

2018 про тим велосипедизам џерси/патот На Луѓето со висок квалитет велосипед облека/sport најновите топла продажба попуст возрасни
 • Неодамнешно

2018 про тим велосипедизам џерси/патот На Луѓето со висок квалитет велосипед облека/sport најновите топла продажба попуст возрасни

DEN 962.88

Треба Да Има Било Какви Прашања Или Проблеми Што Произлегуваат Од Овој Пратката, Ве Молиме Да Бидат Слоб

ILPALADINO Велосипедизам Џерси 2018 BMX DH Долу Хил Мажите Кратки ракави Новина Велосипед Џерси Машки Велосипедизам Облека Велосипед
 • Неодамнешно

ILPALADINO Велосипедизам Џерси 2018 BMX DH Долу Хил Мажите Кратки ракави Новина Велосипед Џерси Машки Велосипедизам Облека Велосипед

1151.04 DEN 1151.00

ILPALADINO Велосипедизам Џерси 2018 BMX DH Долу Хил Мажите Кратки ракави Новина Велосипед Џерси Машки Велосипеди

Weimostar Лето Жените Велосипедизам Дресови 2017 Кратко Sleeve Велосипед Облека mtb Велосипед Џерси Врвот Дише Велосипедизам
 • Неодамнешно

Weimostar Лето Жените Велосипедизам Дресови 2017 Кратко Sleeve Велосипед Облека mtb Велосипед Џерси Врвот Дише Велосипедизам

1179.84 DEN 696.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Ед

Туѓо Спортски Австрија Знаме Шема Мажите Кратко Sleeve Дише Велосипедизам Дресови Полиестер Црвено Ciclismo Ropa Големина
 • Неодамнешно

Туѓо Спортски Австрија Знаме Шема Мажите Кратко Sleeve Дише Велосипедизам Дресови Полиестер Црвено Ciclismo Ropa Големина

2160.00 DEN 1253.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивото

2017 Црвено Mens Велосипедизам кратко sleeve Џерси Ropa Ciclismo Велосипед Носат циклус/велосипедизам облека ropa ciclismo облека
 • Неодамнешно

2017 Црвено Mens Велосипедизам кратко sleeve Џерси Ropa Ciclismo Велосипед Носат циклус/велосипедизам облека ropa ciclismo облека

912.00 DEN 830.00

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одгов

widewins кул печати лето жени со висок квалитет велосипедизам дресови Велосипед врвот кошула патот велосипедизам опрема облека
 • Неодамнешно

widewins кул печати лето жени со висок квалитет велосипедизам дресови Велосипед врвот кошула патот велосипедизам опрема облека

1001.28 DEN 781.00

Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~

TELEYI Сино Бела Велосипед џерси Жените Велосипедизам облека Долго Женски MTB Ropa Ciclismo Maillot Долги Ракави Кошули Трки
 • Неодамнешно

TELEYI Сино Бела Велосипед џерси Жените Велосипедизам облека Долго Женски MTB Ropa Ciclismo Maillot Долги Ракави Кошули Трки

906.72 DEN 862.00

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас Купувачите м

Weimostar 2017 Уникатен Велосипедизам Џерси Мажите Врвот Шарени Велосипедизам Облека Дише Велосипед Облека mtb Велосипед Џерси
 • Неодамнешно

Weimostar 2017 Уникатен Велосипедизам Џерси Мажите Врвот Шарени Велосипедизам Облека Дише Велосипед Облека mtb Велосипед Џерси

987.84 DEN 780.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Ед

Xintown Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo MTB Велосипед Велосипед Облека Roupa Ciclismo Maillot Брз Сува Велосипедизам
 • Неодамнешно

Xintown Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси Ropa Ciclismo MTB Велосипед Велосипед Облека Roupa Ciclismo Maillot Брз Сува Велосипедизам

915.84 DEN 815.00

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се ВРАЌА Н