WOSAWE Велосипедизам Clothings Qiuck Сува Спортски Носат Долги Ракави Maillot Roupa Фитнес, Трчање, ФИТНЕС, Велосипедизам Дресови за Мажи & Жени

WOSAWE Велосипедизам Clothings Qiuck Сува Спортски Носат Долги Ракави Maillot Roupa Фитнес, Трчање, ФИТНЕС, Велосипедизам Дресови

DEN 881.00
-30 %
DEN 1259.04

Количина на стоки


Карактеристики :
Е применливо : Повеќе дише, брзо се исуши, и еластична. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри, и кратко растојание трки велосипед.
Дизајн & Cut : 3 D и лесна намали за да се намали телото на триење, поудобно и фитнес. Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џебови : Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Рефлексивни Лента : Рефлексивни лента на грбот за да се обезбеди ноќ возење безбедност.
Силиконски Полите : WOSAWE логото силикони бенд, може да се спречи кожата алергија и на крпа до слајд во текот на јава многу добро.
Висок Квалитет на Патент : WOSAWE прилагодено патент, има положено ригорозни тестирања потребни да се спречи од добивање заглавени и немири попуштат.
Печати и мастило : Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, животната средина и никогаш нема да згаснат.
Welcme на нашата продавница
Ние прифаќаме Микс Цел/Рефус Цел..
Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас. Ние сме компанија се наоѓа во Кина и ние имаме силен тим за поддршка на трансакција и да се обиде да направи најдобра услуга за вас, во меѓувреме ние, исто така, поддршка на ОЕМ и трговија на Големо,За понатамошни информации,plz се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време!
Ние, исто така може да се откажат превозот
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!
Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS,trackable на веб на Кина Пост ЕМС. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
WOSAWE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BC247
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Применливи:
велосипедизам, јава, планински велосипедизам, игралишта спортски
Карактеристики:
дише, брз сува еластична,анти-Навремено,анти-пот
Тип:
спортски облека.велосипедизам, велосипедизам џерси

Најдобри понуди

срцето Висок квалитет на Мажите Кратко Sleeve Велосипедизам Дресови Лето Дише Спортски Облека Велосипед Кошула со Бели Ленти
 • Неодамнешно

срцето Висок квалитет на Мажите Кратко Sleeve Велосипедизам Дресови Лето Дише Спортски Облека Велосипед Кошула со Бели Ленти

1039.20 DEN 811.00

Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена.големина" 2 XSXSSMLXLXXL3 XL4 XL5 XL6 XL /

НОВА MIMRAPRO ТИМ Долг Ракав ВЕЛОСИПЕДИЗАМ ЏЕРСИ/Велосипедизам Облека Тенка стил Ropa maillot Ciclismo Фабрика Продаде 02102
 • Неодамнешно

НОВА MIMRAPRO ТИМ Долг Ракав ВЕЛОСИПЕДИЗАМ ЏЕРСИ/Велосипедизам Облека Тенка стил Ropa maillot Ciclismo Фабрика Продаде 02102

1536.00 DEN 1382.00

Ние прифаќаме Микс Цел / Рефус Цел..Задоволство ни е да изградиме долгорочни деловни односи со вас Ние си

Weimostar Лето Жените Велосипедизам Дресови 2017 Кратко Sleeve Велосипед Облека mtb Велосипед Џерси Врвот Дише Велосипедизам
 • Неодамнешно

Weimostar Лето Жените Велосипедизам Дресови 2017 Кратко Sleeve Велосипед Облека mtb Велосипед Џерси Врвот Дише Велосипедизам

1179.84 DEN 696.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Ед

Топла Продажба Swan жените Патот Велосипед возење Велосипед Џерси Кошула Блузи Ciclismo MTB Велосипед Спортски Кратко Sleeve
 • Неодамнешно

Топла Продажба Swan жените Патот Велосипед возење Велосипед Џерси Кошула Блузи Ciclismo MTB Велосипед Спортски Кратко Sleeve

1026.72 DEN 801.00

Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопингПолитика на в

НОВИОТ црвен или не Кратко Sleeve Трка Џерси Велосипедизам џерси ТИМ велосипедизам облека велосипедизам носат Целосна Патент
 • Неодамнешно

НОВИОТ црвен или не Кратко Sleeve Трка Џерси Велосипедизам џерси ТИМ велосипедизам облека велосипедизам носат Целосна Патент

972.48 DEN 768.00

Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопингПолитика на враќањеНие гарантираме сите предмети се 100

Велосипедизам Џерси Мажите Кратко Sleeve Велосипед Облека Ropa Ciclismo MTB Велосипед Џерси Roupa Ciclismo Брз Сува Велосипедизам
 • Неодамнешно

Велосипедизам Џерси Мажите Кратко Sleeve Велосипед Облека Ropa Ciclismo MTB Велосипед Џерси Roupa Ciclismo Брз Сува Велосипедизам

915.84 DEN 815.00

Затоа што различни земји се користат различни големина единици , ќе треба да го конвертирате . КОНТАКТ Н

2017 Висока Око Нови Пристигнување Велосипед црвено Велосипедизам Џерси Врвот Отворено Велосипедизам Спортски Велосипед Облека
 • Неодамнешно

2017 Висока Око Нови Пристигнување Велосипед црвено Велосипедизам Џерси Врвот Отворено Велосипедизам Спортски Велосипед Облека

1062.24 DEN 828.00

Вид Забелешка : Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање настоката...

Нов дух на Тимот Велосипедизам Дресови Велосипедизам облека велосипед џерси велосипед велосипед возење Велосипед кратко sleeve
 • Неодамнешно

Нов дух на Тимот Велосипедизам Дресови Велосипедизам облека велосипед џерси велосипед велосипед возење Велосипед кратко sleeve

1024.80 DEN 820.00

Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никог

2017 Нова Про Тим Ropa Ciclismo Кратко Sleeve Мажите Велосипедизам Џерси Велосипед Велосипед Лето Стил на MTB Велосипед Облека
 • Неодамнешно

2017 Нова Про Тим Ropa Ciclismo Кратко Sleeve Мажите Велосипедизам Џерси Велосипед Велосипед Лето Стил на MTB Велосипед Облека

748.80 DEN 636.00

2017 Нова Про Тим Ropa Ciclismo Кратко Sleeve Мажите Велосипедизам Џерси Велосипед Велосипед Лето Стил на MTB Велоси

Weimostar 2017 Уникатен Велосипедизам Џерси Мажите Врвот Шарени Велосипедизам Облека Дише Велосипед Облека mtb Велосипед Џерси
 • Неодамнешно

Weimostar 2017 Уникатен Велосипедизам Џерси Мажите Врвот Шарени Велосипедизам Облека Дише Велосипед Облека mtb Велосипед Џерси

987.84 DEN 780.00

Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Ед

BXIO Долг Ракав Про Тим Велосипедизам Џерси Велосипед Џерси Отворено Спортски Велосипедизам Облека на Жените Врвот Кошули Mtb
 • Неодамнешно

BXIO Долг Ракав Про Тим Велосипедизам Џерси Велосипед Џерси Отворено Спортски Велосипедизам Облека на Жените Врвот Кошули Mtb

1823.04 DEN 930.00

* Сакате можете да ни нудат 5Ѕвезда повратни информации како награда ВРАЌАЊЕ & EXCHANGE Ако ние испрати на по

Туѓо Спортски Еволуција На Моделот Мажите Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Облека Црна Ciclismo Ropa Брз Сува Облека Велосипед
 • Неодамнешно

Туѓо Спортски Еволуција На Моделот Мажите Лето Кратко Sleeve Велосипедизам Облека Црна Ciclismo Ropa Брз Сува Облека Велосипед

2160.00 DEN 1253.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивото

widewins кул печати лето жени со висок квалитет велосипедизам дресови Велосипед врвот кошула патот велосипедизам опрема облека
 • Неодамнешно

widewins кул печати лето жени со висок квалитет велосипедизам дресови Велосипед врвот кошула патот велосипедизам опрема облека

1001.28 DEN 781.00

Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~

ILPALADINO Нови Велосипедизам Џерси Џемпер Бел Краток Ракав Удобно Дише MTB Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Џерси
 • Неодамнешно

ILPALADINO Нови Велосипедизам Џерси Џемпер Бел Краток Ракав Удобно Дише MTB Планински Велосипед Велосипед возење Велосипед Џерси

2302.08 DEN 1151.00

ILPALADINO Нови Велосипедизам Џерси Џемпер Бел Краток Ракав Удобно Дише MTB Планински Велосипед Велосипед во

EMS Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси за Мажи Велосипедизам Облека Лето Дише Спортски Облека Велосипед Кошула Ropa Ciclismo Врвот
 • Неодамнешно

EMS Кратко Sleeve Велосипедизам Џерси за Мажи Велосипедизам Облека Лето Дише Спортски Облека Велосипед Кошула Ropa Ciclismo Врвот

912.00 DEN 830.00

Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно и добредојде на вашата епошта, ние ќе ви одгов

Туѓо Спортски Австрија Знаме Шема Мажите Кратко Sleeve Дише Велосипедизам Дресови Полиестер Црвено Ciclismo Ropa Големина
 • Неодамнешно

Туѓо Спортски Австрија Знаме Шема Мажите Кратко Sleeve Дише Велосипедизам Дресови Полиестер Црвено Ciclismo Ropa Големина

2160.00 DEN 1253.00

Модата На ВелосипедизамПомалку Стрес, Уживаат Во ЖивототДолготрајни и безбедно печатење дизајнЖивото

велосипедизам џерси патот велосипед носат дише Ropa Ciclismo Спортски Maillot Велосипед облека Велосипед кошула Обоени зборови
 • Неодамнешно

велосипедизам џерси патот велосипед носат дише Ropa Ciclismo Спортски Maillot Велосипед облека Велосипед кошула Обоени зборови

1578.72 DEN 1231.00

превозотНие ќе ја испрати на предмети во рок од 2 работни дена од воздухопловната откако исплата е расчи

2017 Мажите Велосипедизам дресови Велосипедизам Тим widewins велосипедизам облека MTB/ПАТОТ Велосипед облека Велосипед Носат
 • Неодамнешно

2017 Мажите Велосипедизам дресови Велосипедизам Тим widewins велосипедизам облека MTB/ПАТОТ Велосипед облека Велосипед Носат

DEN 1049.28

2017 Мажите Велосипедизам дресови Велосипедизам Тим widewins велосипедизам облека MTB / ПАТОТ Велосипед облек