FOURIERS 104BCD 30 32 34 36 38 40 42T A7075-T651 Легура Велосипед Chainring Chainwheel MTB Патот Циклус Crankset Делови надвор РАЧКА на КРАЛОТ

FOURIERS 104BCD 30 32 34 36 38 40 42T A7075-T651 Легура Велосипед Chainring Chainwheel MTB Патот Циклус Crankset Делови надвор

DEN 1464.00
-50 %
DEN 2927.04

Количина на стоки


Опрема кралот ТРКА се СООЧИ со цена!!!
Овој диск ќе може да се користи за огромното мнозинство на Shimano заби диск, и дел од С-SA и Sram тркала, ве молиме да се осигурате дека забот диск спецификации пред купување Б CD104 спецификација на Производот : . за SHIMANO компатибилност . Материјал : Алуминиум Легура 7075-T651 .Стр.В.D : - 104mm . Забот број : 30 T/32 T/34 T/36 T/38 T/40 T . Дебелина : 4 mm . Боја : црна, црвена, сина, зелена и златна.
Тежина : 35 грама (30 T) Зелена :
i Phone 5s
Црвено :
Црни :
Сино :


Други карактеристики

боја:
30T ЦРНА, 30T ЦРВЕНА, 30T СИНА, 30T ЗЛАТО, 30T ЗЕЛЕНА, 32T ЦРНА, 32T ЦРВЕНА, 32T СИНА, 32T ЗЛАТО, 32T ЗЕЛЕНА, 34T ЦРНА, 34T ЦРВЕНА, 34T СИНА, 34T ЗЛАТО, 34T ЗЕЛЕНА, 36T ЦРНА, 36T ЦРВЕНА, 36T СИНА, 36T ЗЛАТО, 36T ЗЕЛЕНА, 38T BALCK, 40T BALCK
Материјал:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
CR-E1-104S
Бренд Име:
FOURIERS
Употреба:
Планински Велосипеди
категорија:
синџир тркала
Чудак Должина:
Други
Chainwheel Заби:
30 32 34 36 38 40 42T

Најдобри понуди

10PCS MTB Планински велосипед Фиксна Опрема Карбонски Влакна Crankset Чудак Заштитник Случај RACEFACE Покрие Капа Sram XX1 XO
  • Неодамнешно

10PCS MTB Планински велосипед Фиксна Опрема Карбонски Влакна Crankset Чудак Заштитник Случај RACEFACE Покрие Капа Sram XX1 XO

528.00 DEN 486.00

1 Pair = 2 ПАРЧИЊАБоја : Црвена Сина,Црна.Жолта.Сива,Бела транспарентнаВе молиме оставете порака за Бојата ш

FOURIERS MTB Синџир Водич Систем DH спуст велосипед велосипед синџир водич Синџир Капка Catcher велосипед дел велосипед синџир
  • Неодамнешно

FOURIERS MTB Синџир Водич Систем DH спуст велосипед велосипед синџир водич Синџир Капка Catcher велосипед дел велосипед синџир

1384.32 DEN 1176.00

FOURIERS MTB Синџир Водич Систем DH спуст велосипед велосипед синџир водич Синџир Капка Catcher велосипед дел вел

Количка за Велосипед Crankset Заб Плоча Шупливи Легура Ултра-лесни Велосипед Чудак Заб Плоча 45/47/53/56/58T 130BCD Велосипедизам
  • Неодамнешно

Количка за Велосипед Crankset Заб Плоча Шупливи Легура Ултра-лесни Велосипед Чудак Заб Плоча 45/47/53/56/58T 130BCD Велосипедизам

959.52 DEN 912.00

Количка за Велосипед Crankset Заб Плоча Шупливи Легура Ултралесни Велосипед Чудак Заб Плоча 45 / 47 / 53 / 56 / 58 T 13

FOURIERS CG-DX002 Две чип chainwheel заштитна панел за една Брзина chainring од PCD104 БЕСПЛАТНО ВОЗЕЊЕ / D. H/4X велосипед засолниште
  • Неодамнешно

FOURIERS CG-DX002 Две чип chainwheel заштитна панел за една Брзина chainring од PCD104 БЕСПЛАТНО ВОЗЕЊЕ / D. H/4X велосипед засолниште

2687.04 DEN 1344.00

CGDX002 Целосна CNC мала тежина баш гарда Заштитете го вашиот chainring со минимални материјал За MTB Карактеристи

5pcs/Пакет Алуминиум легура Велосипед Заб Диск Завртка GUB Велосипед Crankset Одредување Завртка Chainwheel Завртка на 10мм Дијаметар
  • Неодамнешно

5pcs/Пакет Алуминиум легура Велосипед Заб Диск Завртка GUB Велосипед Crankset Одредување Завртка Chainwheel Завртка на 10мм Дијаметар

DEN 292.32

5pcs / Пакет Алуминиум легура Велосипед Заб Диск Завртка GUB Велосипед Crankset Одредување Завртка Chainwheel Заврт

TRUYOU 110 BCD Легура Синџир Покрие Патот Велосипед Crankset Заштита Покрие Поддршка Виткање Велосипед Chainring Чудак Поставите
  • Неодамнешно

TRUYOU 110 BCD Легура Синџир Покрие Патот Велосипед Crankset Заштита Покрие Поддршка Виткање Велосипед Chainring Чудак Поставите

DEN 799.68

BCD 110 53 T Синџир Тркала Guard ЦрнаBCD 110 50 T Синџир Тркала Guard ЦрнаBCD 110 46 T Синџир Тркала Guard ЦрнаBCD 110 44 T Синџир Тр