FOURIERS Е1 Овална Чинија Една брзина негативни заб MTB планински велосипед BCD 104mm 34/36T Chainwheel надвор ОПРЕМА КРАЛОТ Crankset Делови

FOURIERS Е1 Овална Чинија Една брзина негативни заб MTB планински велосипед BCD 104mm 34/36T Chainwheel надвор ОПРЕМА КРАЛОТ

DEN 2040.00
-50 %
DEN 4079.04

Количина на стоки


Elliptic опрема дизајн ви помогне да се возеше газење ротација циклус повеќе непречено, и во десната нога да depress до 9 часот насока, но исто така лесно да се разбуди на возилото, ефикасно го намалуваат нога на товарот. Дебелина на забот парче ефикасно да се зголеми делот на контакт со синџир и ефективно подобрување на забот плоча и синџирот колокација оган кал дупка дизајн ефикасно да се отстрани прашина, serrated тип зголемување синџир и забот контакт област, за да се подобри услугата живот. Спецификација на производот : Погоден за SHIMANO P. C. D. О 104 чудак постоечките национални патенти. Материјал : Алуминиум Легура 7075-T651.Стр.В.D : - 104mm Заб број : 34 T, 36 T. Тежина : 79g (34 T). боја : црна и црвена и сина боја на песок


Други карактеристики

боја:
34T ЦРНА, 34T СИНА, 36T ЦРНА, 36T СИНО, ЦРВЕНО 36T
Материјал:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
CR-DX007 Е1
Бренд Име:
FOURIERS
Chainwheel Заби:
34-42T
Употреба:
Планински Велосипеди
категорија:
синџир тркала
Чудак Должина:
Други

Најдобри понуди

5pcs/Пакет Алуминиум легура Велосипед Заб Диск Завртка GUB Велосипед Crankset Одредување Завртка Chainwheel Завртка на 10мм Дијаметар
 • Неодамнешно

5pcs/Пакет Алуминиум легура Велосипед Заб Диск Завртка GUB Велосипед Crankset Одредување Завртка Chainwheel Завртка на 10мм Дијаметар

DEN 292.32

5pcs / Пакет Алуминиум легура Велосипед Заб Диск Завртка GUB Велосипед Crankset Одредување Завртка Chainwheel Заврт

Велосипедот Велосипедизам Crankset Чудак Заштитен Ракав Покрие Делови употреба BMX Круизери Деца велосипед Планински Велосипеди
 • Неодамнешно

Велосипедот Велосипедизам Crankset Чудак Заштитен Ракав Покрие Делови употреба BMX Круизери Деца велосипед Планински Велосипеди

109.44 DEN 104.00

Велосипедот Велосипедизам Crankset Чудак Заштитен Ракав Покрие Делови употреба BMX Круизери Деца велосипед

TRUYOU 110 BCD Легура Синџир Покрие Патот Велосипед Crankset Заштита Покрие Поддршка Виткање Велосипед Chainring Чудак Поставите
 • Неодамнешно

TRUYOU 110 BCD Легура Синџир Покрие Патот Велосипед Crankset Заштита Покрие Поддршка Виткање Велосипед Chainring Чудак Поставите

DEN 799.68

BCD 110 53 T Синџир Тркала Guard ЦрнаBCD 110 50 T Синџир Тркала Guard ЦрнаBCD 110 46 T Синџир Тркала Guard ЦрнаBCD 110 44 T Синџир Тр

TAOK 18mm/20mm MTB Планински Велосипеди на Патот Велосипеди Оска Боја Чудак Синџир Тркала Завртки Делови Автопат стоматолошки
 • Неодамнешно

TAOK 18mm/20mm MTB Планински Велосипеди на Патот Велосипеди Оска Боја Чудак Синџир Тркала Завртки Делови Автопат стоматолошки

139.20 DEN 125.00

MTB Планински Велосипеди на Патот Велосипеди Оска Боја Чудак Синџир Тркала Завртки ДелБренд : TAOKМатерија

FOURIERS MTB Синџир Водич Систем DH спуст велосипед велосипед синџир водич Синџир Капка Catcher велосипед дел велосипед синџир
 • Неодамнешно

FOURIERS MTB Синџир Водич Систем DH спуст велосипед велосипед синџир водич Синџир Капка Catcher велосипед дел велосипед синџир

1384.32 DEN 1176.00

FOURIERS MTB Синџир Водич Систем DH спуст велосипед велосипед синџир водич Синџир Капка Catcher велосипед дел вел

Гроздобер Велосипед 46T Chainwheel Патот Велосипед Град Велосипед Мртвите летаат велосипеди chainwheel Велосипед Додатоци Велосипед
 • Неодамнешно

Гроздобер Велосипед 46T Chainwheel Патот Велосипед Град Велосипед Мртвите летаат велосипеди chainwheel Велосипед Додатоци Велосипед

3355.20 DEN 3154.00

Број на заби : 46 T Чудак : 165 MM BCD : 144 Тежина : 650g Погоден за FG тркачки ентузијасти го користите овој дел на за

Количка за Велосипед Crankset Заб Плоча Шупливи Легура Ултра-лесни Велосипед Чудак Заб Плоча 45/47/53/56/58T 130BCD Велосипедизам
 • Неодамнешно

Количка за Велосипед Crankset Заб Плоча Шупливи Легура Ултра-лесни Велосипед Чудак Заб Плоча 45/47/53/56/58T 130BCD Велосипедизам

959.52 DEN 912.00

Количка за Велосипед Crankset Заб Плоча Шупливи Легура Ултралесни Велосипед Чудак Заб Плоча 45 / 47 / 53 / 56 / 58 T 13

Планината Патот Велосипед Количка за Велосипед Плоштадот Дупка Crankset Чудак Нога 170mm Велосипедизам Легура Chainwheel Чудак
 • Неодамнешно

Планината Патот Велосипед Количка за Велосипед Плоштадот Дупка Crankset Чудак Нога 170mm Велосипедизам Легура Chainwheel Чудак

1151.52 DEN 1082.00

Планината Патот Велосипед Количка за Велосипед Плоштадот Дупка Crankset Чудак Нога 170mm Велосипедизам Легур

litepro еден фалсификувани интегрирани виткање велосипед spline crankset алуминиум легура чудак со дното заградата SP8 велосипедизам
 • Неодамнешно

litepro еден фалсификувани интегрирани виткање велосипед spline crankset алуминиум легура чудак со дното заградата SP8 велосипедизам

4618.56 DEN 2355.00

litepro еден фалсификувани интегрирани виткање велосипед spline crankset алуминиум легура чудак со дното заграда

Litepro 42T Овална Диск Водич Задните тркала Синџир Водич макара Алуминиум Ultralight се Повлече Синџир Алатки Велосипед Синџир
 • Неодамнешно

Litepro 42T Овална Диск Водич Задните тркала Синџир Водич макара Алуминиум Ultralight се Повлече Синџир Алатки Велосипед Синџир

896.64 DEN 852.00

Litepro 42 T Овална Диск Водич Задните тркала Синџир Водич макара Алуминиум Ultralight се Повлече Синџир Алатки В

25H 55T 65T 80T Заб Затегнувачки Синџир Тркала 114mm 133mm 164mm КОЛ За Џеб Велосипед Мини ATV Quad E-скутер Велосипед Мото Велосипед
 • Неодамнешно

25H 55T 65T 80T Заб Затегнувачки Синџир Тркала 114mm 133mm 164mm КОЛ За Џеб Велосипед Мини ATV Quad E-скутер Велосипед Мото Велосипед

479.52 DEN 340.00

25 H 55 T 65 T 80 T Заб Затегнувачки Синџир Тркала 114mm 133mm 164mm КОЛ За Џеб Велосипед Мини ATV Quad Eскутер Велосипед Мо