31.8 620mm ултра лесни алуминиумски легури 7075 Планински Велосипеди Велосипеди директно handlebar Делови Бесплатен превозот

31.8 620mm ултра лесни алуминиумски легури 7075 Планински Велосипеди Велосипеди директно handlebar Делови Бесплатен превозот

DEN 1098.00
-12 %
DEN 1248.00

Количина на стоки

Големина : 31.8x620mm Материјал : 7075 алуминиум легура Тежина : 207 G боја : Мат Црна + боја етикетата


Други карактеристики

Употреба:
Планински Велосипеди,Круизери,BMX
Материјал:
Алуминиум легура
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Ширина:
601 - 700mm
Компоненти:
Handlebar
Бренд Име:
MEIJUN
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar

Најдобри понуди

Најновите светлина Патот велосипед T800 3K целосна јаглерод влакна велосипед handlebar и матични integratived со компјутер stent
 • Неодамнешно

Најновите светлина Патот велосипед T800 3K целосна јаглерод влакна велосипед handlebar и матични integratived со компјутер stent

DEN 2303.04

3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст : 1) купувачот да ја врати стоката за нас и одго

Јаглерод Велосипед Handlebars Јаглерод Handlebar ПЛАТ Планински Велосипед 25.4 Handlebar Наведнуваат Стој / Рамен Рамен 500-700
 • Неодамнешно

Јаглерод Велосипед Handlebars Јаглерод Handlebar ПЛАТ Планински Велосипед 25.4 Handlebar Наведнуваат Стој / Рамен Рамен 500-700

1775.52 DEN 1367.00

Бренд : ПЛАТP Материјал : Јаглерод Влакна Крај : 3 К Брилијантен Тежина : на 110g (Рамен 600mm) Рамна Големина : 25.

GUB Карбонски Влакна Велосипед HandleBar Extender Продолжување на Планината Светилка CNC Лесни MTB Патот Велосипед Светло Компјутер
 • Неодамнешно

GUB Карбонски Влакна Велосипед HandleBar Extender Продолжување на Планината Светилка CNC Лесни MTB Патот Велосипед Светло Компјутер

1056.00 DEN 634.00

Спецификации : Handlebar Extender Материјал : Јаглерод ВлакнаРамка Материјал : Алуминиум ЛегураБоја : ЦрнаHandlebar Д

BIKEIN - Аеродинамика Велосипедизам Патот Велосипед Handlebars + Матични Мат Црна Ultralight Јаглерод Патот Велосипед Велосипед
 • Неодамнешно

BIKEIN - Аеродинамика Велосипедизам Патот Велосипед Handlebars + Матични Мат Црна Ultralight Јаглерод Патот Велосипед Велосипед

2127.84 DEN 1915.00

ИНФОРМАЦИИ : BIKEIN Аеродинамичноста, Велосипедизам Патот Handlebar + Матични Мат Црна 355g ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИЈаг

GUB 202 Карбонски Влакна Двојно Планински Велосипед MTB Handlebar Extender Велосипед Проширувач 20cm Светилка Планината Светлата
 • Неодамнешно

GUB 202 Карбонски Влакна Двојно Планински Велосипед MTB Handlebar Extender Велосипед Проширувач 20cm Светилка Планината Светлата

DEN 633.60

GUB 202 Карбонски Влакна Двојно Планински Велосипед MTB Handlebar Extender Велосипед Проширувач 20cm Светилка Планина

Нови патот велосипед handlebar / велосипед Bianca нови врвот на сите карбонски влакна велосипед handlebar патот автомобил наведнуваат
 • Неодамнешно

Нови патот велосипед handlebar / велосипед Bianca нови врвот на сите карбонски влакна велосипед handlebar патот автомобил наведнуваат

4224.00 DEN 3759.00

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

FCFB Целосна Карбонски Влакна 25.4 Велосипед Handlebar MTB Јаглерод Handlebar Планински Велосипед Handlebars BMX Велосипед Делови
 • Неодамнешно

FCFB Целосна Карбонски Влакна 25.4 Велосипед Handlebar MTB Јаглерод Handlebar Планински Велосипед Handlebars BMX Велосипед Делови

1152.00 DEN 887.00

Тоа не само што е својствен внатрешна својства на јаглерод материјали, но исто така и мекоста на текстил

FOURIERS велосипед Компјутер Планината заградата MTB Патот За матични пред капа Компатибилен со GARMIN Edge& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530
 • Неодамнешно

FOURIERS велосипед Компјутер Планината заградата MTB Патот За матични пред капа Компатибилен со GARMIN Edge& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530

2371.20 DEN 2016.00

Карактеристики На Производот : .Одговара на сите Fouriers произлегува .Компатибилен со GARMIN Edge® & MIO® & Go Pro®

Го ЗЕДЕ Карбонски Влакна 3K Патот Велосипед Велосипед Трки Капка Интегрирани Бар Матични Handlebar 400/420/440mm - 90/100/110/120mm
 • Неодамнешно

Го ЗЕДЕ Карбонски Влакна 3K Патот Велосипед Велосипед Трки Капка Интегрирани Бар Матични Handlebar 400/420/440mm - 90/100/110/120mm

2832.00 DEN 2520.00

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИЈаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зони3 K јаглерод ткаатМатериј

нема логото Јаглерод Велосипед на Патот Handlebar Велосипед Handlebar Велосипед се Справи со Патот Јаглерод Handlebars 31.8*400/420/440mm
 • Неодамнешно

нема логото Јаглерод Велосипед на Патот Handlebar Велосипед Handlebar Велосипед се Справи со Патот Јаглерод Handlebars 31.8*400/420/440mm

1800.00 DEN 1404.00

ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИЈаглерод Влакна композитни изградбаЗасилен кочница лост зониUD јаглерод ткаатКапка /

2 ПАРЧИЊА Велосипед Костец Бар Крајот Тапа MTB Велосипед возење Велосипед Алуминиум Легура Handlebar Костец приклучоци се Справи
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Велосипед Костец Бар Крајот Тапа MTB Велосипед возење Велосипед Алуминиум Легура Handlebar Костец приклучоци се Справи

DEN 235.20

MEIJUN 2 ПАРЧИЊА MTB Планински Велосипед Велосипед MTB Велосипед Алуминиум Легура Handlebar Костец приклучоци се

година најновите целосна јаглерод воланот велосипед на патот воланот / раса справи / велосипед бар, бар надвор 31.8 * 400/420
 • Неодамнешно

година најновите целосна јаглерод воланот велосипед на патот воланот / раса справи / велосипед бар, бар надвор 31.8 * 400/420

1583.04 DEN 1425.00

2016 година најновите целосна јаглерод воланот велосипед на патот воланот / раса справи / велосипед бар,

Велосипедот Handlebar Планински Велосипеди BMX Велосипед Телефон Носителот Поддршка Случај или Велосипедизам GPS Светилки Носителот
 • Неодамнешно

Велосипедот Handlebar Планински Велосипеди BMX Велосипед Телефон Носителот Поддршка Случај или Велосипедизам GPS Светилки Носителот

1116.00 DEN 569.00

Велосипедот Handlebar Планински Велосипеди BMX Велосипед Телефон Носителот Поддршка Случај или Велосипедиз

Велосипедот Ретро Handlebar 31.8 MM/25.4 MM Планински Велосипед возење Велосипед Проголта облик на Handlebar Црни Алуминиумски
 • Неодамнешно

Велосипедот Ретро Handlebar 31.8 MM/25.4 MM Планински Велосипед возење Велосипед Проголта облик на Handlebar Црни Алуминиумски

911.52 DEN 866.00

Велосипедот Ретро Handlebar 31.8 MM / 25.4 MM Планински Велосипед возење Велосипед Проголта облик на Handlebar Црни Алу

FOURIERS Велосипед handlebar Патот планината велосипед компјутери седиште Компатибилен со GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530
 • Неодамнешно

FOURIERS Велосипед handlebar Патот планината велосипед компјутери седиште Компатибилен со GARMIN Edge 1000& MIO& GoPro& Bryton&100/310/330/530

2013.12 DEN 1711.00

FOURIERS Велосипед handlebar Патот планината велосипед компјутери седиште Компатибилен со GARMIN Edge 1000& MIO& Go Pro& Bryton

2017 Нова Нема Логото T800 Мат Финиш Остатокот Бар TT Handlebar Целосна Јаглерод Влакна Остатокот Handlebar Патот Велосипед TT
 • Неодамнешно

2017 Нова Нема Логото T800 Мат Финиш Остатокот Бар TT Handlebar Целосна Јаглерод Влакна Остатокот Handlebar Патот Велосипед TT

1693.44 DEN 1440.00

2017 Нова Нема Логото T800 Мат Финиш Остатокот Бар TT Handlebar Целосна Јаглерод Влакна Остатокот Handlebar Патот Вел

Нови Ергономски дизајн Планина/Treking/Град велосипед мат UD целосна јаглерод влакна мали помошни handlebar лентата завршува
 • Неодамнешно

Нови Ергономски дизајн Планина/Treking/Град велосипед мат UD целосна јаглерод влакна мали помошни handlebar лентата завршува

DEN 705.12

3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст : 1) купувачот да ја врати стоката за нас и одго

Најновите НЕС Планински велосипед целосна јаглерод влакна велосипед пораст handlebar со матични integratived MTB делови 90-120x600-720mm
 • Неодамнешно

Најновите НЕС Планински велосипед целосна јаглерод влакна велосипед пораст handlebar со матични integratived MTB делови 90-120x600-720mm

DEN 1506.24

Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот пр

GUB G-83 Против Пролизгување Универзална Велосипед Велосипед 3.5-6.2 инчен Телефон Носителот на Планината Заградата За Паметни
 • Неодамнешно

GUB G-83 Против Пролизгување Универзална Велосипед Велосипед 3.5-6.2 инчен Телефон Носителот на Планината Заградата За Паметни

DEN 316.80

GUB G83 Против Пролизгување Универзална Велосипед Велосипед 3.56.2 инчен Телефон Носителот на Планината Заг