FOURIERS СМ-RA010 планински велосипед Напредно 3D фалсификувани матични со 17 степени агол 31.8 mm 60~130mm велосипед матични

FOURIERS СМ-RA010 планински велосипед Напредно 3D фалсификувани матични со 17 степени агол 31.8 mm 60~130mm велосипед матични

DEN 1440.00
-50 %
DEN 2879.04

Количина на стоки


Матични СМ-RA010 Напредно 3 D фалсификувани матични со ±17 степени агол. 6061 серија алуминиум дава многу сила за време на јадење до вибрации дијалог. Флип пропадне графика ќе ви овозможи да го смените матични агол од ±17 степени. Достапни во 7 големини помеѓу 70-130mm. Карактеристики На Производот : . Со Врвот на Капа (ТЦ-DX002) . Материјал : AL6066-T6 3 D фалсификувани . Бар-понесе : Ø31.8 . Вилушка цевка : Ø28.6 . Вилушка висина на оџакот : 40mm . Агол : ± 17° . Должина : 70-120mm . Тежина : 152g (100mm)
. Боја : S. Б црна Елоксирани


Други карактеристики

Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Бренд Име:
FOURIERS
Висина:
36 - 45mm
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6
Материјал:
СМ-RA010

Најдобри понуди

Нови 4 бои супер светло ASIACOM Патот&Планински велосипед алуминиумски+јаглерод влакна велосипед матични MTB ultralight делови
 • Неодамнешно

Нови 4 бои супер светло ASIACOM Патот&Планински велосипед алуминиумски+јаглерод влакна велосипед матични MTB ultralight делови

DEN 626.40

Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни

планински велосипед матични велосипед матични Aluminun легура велосипед матични велосипед делови Патот велосипед матични
 • Неодамнешно

планински велосипед матични велосипед матични Aluminun легура велосипед матични велосипед делови Патот велосипед матични

3835.20 DEN 3605.00

До 2015 модели STRYGE 35 MM дијаметар 55ММ 5 степени е FUNN за истражување на пазарот и развој, за да се обезбеди рам

Q863 бесплатен превозот Алуминиум легура прилагодливи исправена продолжување на 90 * 25.4 * 28.6 се справи со застане за да го
 • Неодамнешно

Q863 бесплатен превозот Алуминиум легура прилагодливи исправена продолжување на 90 * 25.4 * 28.6 се справи со застане за да го

DEN 829.44

13510 Име : Филтрирам прилагодлива рачка канцелариски стојат Спецификации : Напред 90 * 25 Инаку ве молиме ко

Планински велосипед mtb произлегува AM/XC/DH матични велосипед алуминиум велосипедизам велосипед делови матични 50mm
 • Неодамнешно

Планински велосипед mtb произлегува AM/XC/DH матични велосипед алуминиум велосипедизам велосипед делови матични 50mm

1359.36 DEN 1020.00

Планински велосипед mtb произлегува AM / XC / DH матични велосипед алуминиум велосипедизам велосипед делови

2017 карбонски влакна столб патот велосипед ултра-лесни матични столб патот MTB Велосипед матични столб тапа 6 степен ud 31.8-28.6
 • Неодамнешно

2017 карбонски влакна столб патот велосипед ултра-лесни матични столб патот MTB Велосипед матични столб тапа 6 степен ud 31.8-28.6

1093.92 DEN 984.00

C omplete Јаглерод Велосипед Нови Целосна Карбонски Влакна Патот Велосипед Планински Велосипед ВЕЛОСИПЕД

Топла Продажба Potence Carbone Superlogic Пакет Јаглерод Матични 3k Патот Велосипед Планински Велосипед Агол 6 31.8*70/80/90/100/110/120
 • Неодамнешно

Топла Продажба Potence Carbone Superlogic Пакет Јаглерод Матични 3k Патот Велосипед Планински Велосипед Агол 6 31.8*70/80/90/100/110/120

591.36 DEN 562.00

детали за производотпакет јаглерод матични6 степенМатеријал јаглерод + AL( не целосна јаглерод)тежина 110g

Нови ASIACOM Планински велосипед мат UD целосна јаглерод влакна прилагодливи мулти-агол велосипед матични 0 до 45 степени MTB
 • Неодамнешно

Нови ASIACOM Планински велосипед мат UD целосна јаглерод влакна прилагодливи мулти-агол велосипед матични 0 до 45 степени MTB

DEN 1837.92

Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.6 mm)Должина : 90 / 100 / 110 / 120 / 130mm ( кога ќе

Новиот алуминиумски легури велосипед види мирување Велосипед Компјутер стојат Возење компјутер стојат ycle Додатоци Матични
 • Неодамнешно

Новиот алуминиумски легури велосипед види мирување Велосипед Компјутер стојат Возење компјутер стојат ycle Додатоци Матични

902.40 DEN 812.00

1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање Плаќањето мора да се изврши во рок од

Q861 Алуминиум легура прилагодливи стојат 31.8 * 90 долг * 28.6 планински велосипед стојат вертикална цевка додатоци Велосипед
 • Неодамнешно

Q861 Алуминиум легура прилагодливи стојат 31.8 * 90 долг * 28.6 планински велосипед стојат вертикална цевка додатоци Велосипед

DEN 787.20

13510 Име : Алуминиум легура прилагодлива рачка стојат справи со стојат Спецификации : Напред 90 долг * 31.8 * 28

31.8 Велосипед Матични Јаглерод Матични Велосипед на Патот MTB 6/17 Степен FCFB Јаглерод Велосипедизам Произлегува 3K Мат 70/80/90/100/110/120/130
 • Неодамнешно

31.8 Велосипед Матични Јаглерод Матични Велосипед на Патот MTB 6/17 Степен FCFB Јаглерод Велосипедизам Произлегува 3K Мат 70/80/90/100/110/120/130

1392.00 DEN 1086.00

Производството на карбонски влакна риболов целиот свет е околу 20 милиони евра годишно.0 g по кубен санти

Q594 Бесплатен превозот Велосипед Матични Планински пат несреќа летаат велосипед лиценцирани стојат трки негативни 25 степени
 • Неодамнешно

Q594 Бесплатен превозот Велосипед Матични Планински пат несреќа летаат велосипед лиценцирани стојат трки негативни 25 степени

DEN 1670.40

13510 Совет : За Продажба 1 Парчиња Внимание : 1 Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на комп

Планински велосипед матични патот велосипед матични велосипед делови велосипед алуминиум матични 31.8 MM 28.6 mm
 • Неодамнешно

Планински велосипед матични патот велосипед матични велосипед делови велосипед алуминиум матични 31.8 MM 28.6 mm

3307.20 DEN 3109.00

За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испра

Прилагодливи планински велосипед матични столб вилушка столб велосипед зголемен уред матични столб 31.8mmx90mm /31.8mmx110mm
 • Неодамнешно

Прилагодливи планински велосипед матични столб вилушка столб велосипед зголемен уред матични столб 31.8mmx90mm /31.8mmx110mm

912.00 DEN 730.00

31.8 мм*90mm 31.8 мм*110mmНи остави цел забелешка за која големина ти треба .Прилагодливи матични, планински вело

Comego ултра-light пакет карбонски влакна 3k алуминиум легура автопат велосипед матични 28.6 mm 60-120mm 3k сјај велосипедизам
 • Неодамнешно

Comego ултра-light пакет карбонски влакна 3k алуминиум легура автопат велосипед матични 28.6 mm 60-120mm 3k сјај велосипедизам

DEN 623.52

детали за производотпакет јаглерод матични (не се целосно јаглерод)должина 60 70 80 90 100 110 120mm центар до ц

G-куќа UD целосна јаглерод велосипед матични патот велосипед планински велосипед матични / јаглерод матични 31.8 * 90/100 /110/120mm
 • Неодамнешно

G-куќа UD целосна јаглерод велосипед матични патот велосипед планински велосипед матични / јаглерод матични 31.8 * 90/100 /110/120mm

1200.00 DEN 1008.00

Здраво Добредојдовте На Нашата Продавница! Handlebar Менгеме Дијаметар : 31.8 mm Материјал : UD Јаглерод Влакна В

Најновите сива QILEFU Патот&Планински велосипед мат алуминиум јаглерод влакна велосипед матични шупливи надвор MTB делови 31.8*90/100/110/120mm
 • Неодамнешно

Најновите сива QILEFU Патот&Планински велосипед мат алуминиум јаглерод влакна велосипед матични шупливи надвор MTB делови 31.8*90/100/110/120mm

DEN 522.24

Испорака : 1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет