5pcs Saussurea Involucrata Сушени Цвет За Свадба Партија Дом Хотел Декорација DIY Букет Проектот Додаток

5pcs Saussurea Involucrata Сушени Цвет За Свадба Партија Дом Хотел Декорација DIY Букет Проектот Додаток

DEN 883.00
-20 %
DEN 1103.52

Количина на стоки


Тие се одлични за свадба партија,дома декорација,цвет занает,и други DIY проект.
Цвет : 5-6cm
Должина : 50cm
Количина : 5pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!


Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Сушени Цвеќиња
Повод:
Свадба
Бренд Име:
DRtrade
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
ништовни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Вид:
Виси Кошеви

Најдобри понуди

60Pcs 3cm Чај Пупка Роза Вештачки Цвеќиња За Свадба Дома Декорација Накит Додатоци Fleurs Scrapbooking DIY Занает Материјали
 • Неодамнешно

60Pcs 3cm Чај Пупка Роза Вештачки Цвеќиња За Свадба Дома Декорација Накит Додатоци Fleurs Scrapbooking DIY Занает Материјали

315.84 DEN 294.00

Цел над $ 100 слободен за да испратите ЕМС ви благодариме да се купиВе молиме обележите овој магазин, секо

СРН-светло сина 10pcs/многу свадба патот води вештачки свадба маса зголеми цвет ѕид центар цвет топка декорација
 • Неодамнешно

СРН-светло сина 10pcs/многу свадба патот води вештачки свадба маса зголеми цвет ѕид центар цвет топка декорација

7344.00 DEN 6977.00

Име : новиот патот води заврши лаванда цвеќиња (не вклучувајќи цвет полица) Големина : Цвет топка кол 30cm ;

бесплатен превозот Ткаенина ткаенина Цвеќе на жените партија коса додатоци DIY Цвет Букет дама Коса Цвеќиња handband мода коса
 • Неодамнешно

бесплатен превозот Ткаенина ткаенина Цвеќе на жените партија коса додатоци DIY Цвет Букет дама Коса Цвеќиња handband мода коса

DEN 659.52

ОписБесплатен превозот повеќе бои избрани 12 cm сатен свила flowerwith hairclip / Голема diy коса додатоци / булчинск

Фабриката За Директна Продажба!! Вештачки Лажни Листови Еукалиптус Зелени Лисја Цвет Растенијата Канцеларијата За Внатрешна Декорација
 • Неодамнешно

Фабриката За Директна Продажба!! Вештачки Лажни Листови Еукалиптус Зелени Лисја Цвет Растенијата Канцеларијата За Внатрешна Декорација

DEN 201.60

Фабриката За Директна Продажба!! Вештачки Лажни Листови Еукалиптус Зелени Лисја Цвет Растенијата Канце

2017 Нови Вештачки Цвеќиња Топла Продажба 5pcs/set Пластични Модел Архитектонски Материјал Навлажнувачки Пигмент Artifical Дрвја
 • Неодамнешно

2017 Нови Вештачки Цвеќиња Топла Продажба 5pcs/set Пластични Модел Архитектонски Материјал Навлажнувачки Пигмент Artifical Дрвја

103.20 DEN 103.00

wyприклучокstartЖешка Стока$2.15$2.15$8.54$7.64$2.65$7.96$7.96$7.86wyприклучоккрајзапочнетекрајотБесплатен превозот 5pcs / set

LED Цреша Гранка Светлина со Зелен Лист 20 60 Led диоди Божиќ гранка светлина свадба маса декорација гранка twig светлина
 • Неодамнешно

LED Цреша Гранка Светлина со Зелен Лист 20 60 Led диоди Божиќ гранка светлина свадба маса декорација гранка twig светлина

DEN 714.72

Детали Информации на Produts : LED Батерија тип на Цвет Цвет Гранка Светлина со зелен лист декорација, Погоде

Популарната Дома Декор Зелено Растение бршлен Вештачко Цвеќе Пластични Гарланд Лозата вештачки цвеќиња ѕид Декорација P15
 • Неодамнешно

Популарната Дома Декор Зелено Растение бршлен Вештачко Цвеќе Пластични Гарланд Лозата вештачки цвеќиња ѕид Декорација P15

115.68 DEN 89.00

Убава Ѕид Дома Декор Зелено Растение бршлен Вештачко Цвеќе Пластични Гарланд Лозата вештачки цвеќиња ѕ

500pcs 3мм Вештачки Бисер Цвет Stamen Флорални Stamen Свадба Дома Цвеќе Оркестарот Торта DIY Декорација Бесплатен Превозот 7zcx-hd021
 • Неодамнешно

500pcs 3мм Вештачки Бисер Цвет Stamen Флорални Stamen Свадба Дома Цвеќе Оркестарот Торта DIY Декорација Бесплатен Превозот 7zcx-hd021

114.72 DEN 80.00

100% Нов И Висок Квалитет на одра 1=1 боја ,1 order = 1 боја=500pcs,и боја може да не се меша цвет глави дијаметар око

Трговија на големо--144 ГРОЗДОВИ=1440pcs X Зголеми Остава На една Жица,Големи Богови се Зголеми лисја ,(Бесплатен превозот СО
 • Неодамнешно

Трговија на големо--144 ГРОЗДОВИ=1440pcs X Зголеми Остава На една Жица,Големи Богови се Зголеми лисја ,(Бесплатен превозот СО

DEN 4608.00

Трговија на големо144 ГРОЗДОВИ=1440pcs X Зголеми Остава На една Жица,Големи Богови се Зголеми лисја ,(Бесплат

50Pcs 2Kind Големи Вештачки Лажни Monstera Палма Листови Зелена Пластични Лист Свадба DIY Декорација Евтини Цвеќиња, Лисја Растенијата
 • Неодамнешно

50Pcs 2Kind Големи Вештачки Лажни Monstera Палма Листови Зелена Пластични Лист Свадба DIY Декорација Евтини Цвеќиња, Лисја Растенијата

DEN 600.00

Услови : 100% Нови Материјали : Свила / пластични Големина : Како слика Пакет : 50 компјутери Боја : Многу мал

1 Парче Златен 35CM Cardstock Прилагодено Гигант Хартија Цвет За Свадба Позадина на Windows Display Деца' Соба Деко рачно изработени
 • Неодамнешно

1 Парче Златен 35CM Cardstock Прилагодено Гигант Хартија Цвет За Свадба Позадина на Windows Display Деца' Соба Деко рачно изработени

DEN 1679.52

Се враќа : Враќа се прифатени во orginal / Запечатени состојба во рок од 15.Секој сака да има сон свадба, па ти

Празнична & Партија Материјали Гарланд Растенија Вештачки Лист Лажни Зеленило и Цвеќиња Виси ПВЦ Врба Долго Лист Куп Оркестарот
 • Неодамнешно

Празнична & Партија Материјали Гарланд Растенија Вештачки Лист Лажни Зеленило и Цвеќиња Виси ПВЦ Врба Долго Лист Куп Оркестарот

547.20 DEN 515.00

Гарланд articial растенијата ПВЦдве големина на располагање, 80см или 120cmКошница вкупната големина е за 38cm

15heads/1 пакет вештачки пластични цвеќиња сончоглед букет божиќ оркестарот за вазни дома свадба свила daisy лажни Космосот
 • Неодамнешно

15heads/1 пакет вештачки пластични цвеќиња сончоглед букет божиќ оркестарот за вазни дома свадба свила daisy лажни Космосот

124.80 DEN 112.00

ДОЛАРИ 2.99 ДОЛАРИ 3.13 ДОЛАРИ 8.27 15heads / 1 пакет вештачки пластични цвеќиња сончоглед букет божиќ оркестарот

СРН Ново!! свадба патот води цвеќиња hydrangea цвет светилник табела централен цвет decoratio Бесплатен превозот цвет ѕид
 • Неодамнешно

СРН Ново!! свадба патот води цвеќиња hydrangea цвет светилник табела централен цвет decoratio Бесплатен превозот цвет ѕид

DEN 8160.00

Име : Hydrangea заврши патот води цвет сет (имитација свадба патот води цвеќиња)Големина : Цвет надвор кол 30cm ;

СРН 2018 свадба цвет топка свадба патот води цвет dahlia се Зголеми светилник табела централен цвет decoratio Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

СРН 2018 свадба цвет топка свадба патот води цвет dahlia се Зголеми светилник табела централен цвет decoratio Бесплатен превозот

DEN 6672.00

Име : Висок имитација заврши патот води цвет сет (имитација свадба патот води цвеќиња)Големина : Цвет над

2018 Нови Корални боја Pip Бери Гарланд Лозата Матични за Флорални Главата Прстен Занаети Свадба Гарланд Декорација
 • Неодамнешно

2018 Нови Корални боја Pip Бери Гарланд Лозата Матични за Флорални Главата Прстен Занаети Свадба Гарланд Декорација

DEN 844.80

2018 Excusive корални боја pip бери произлегуваДолжина : 60 CM(23.5")Лесно да се работи со.Корални Бери,браун произле