ЦРВЕНО 24k Злато Натопена се Зголеми Најдобри Денот на Вљубените Подароци Со Убава Кутија, 25*8cm Златна Фолија Цвеќиња Дома Декорација

ЦРВЕНО 24k Злато Натопена се Зголеми Најдобри Денот на Вљубените Подароци Со Убава Кутија, 25*8cm Златна Фолија Цвеќиња Дома

DEN 482.00
-25 %
DEN 643.20

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница
Име : ЦРВЕНА 24k Злато Натопена се Зголеми Најдобри Денот на Вљубените Подароци Со Убава Кутија, 25*8cm Златна Фолија Цвеќиња Дома Декорација
Квалитет : 100% Висок квалитет
Големина : 25*8cm
*Секој роуз со подарок кутија и чанта*
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.


Други карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Денот на вљубените
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
TSDAS
Тип:
Трендафил
Број На Модел На:
А-6
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Стил:
Цвет
Материјал:
24K Златна фолија
Големина:
25*8CM
Употреба:
Валентин Ден Подароци , Свадба Подароци, Роденденски подароци
Пакет:
секоја роза со убав подарок кутија и чанта
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Најдобри понуди

10PCS DIY Вештачко Цвеќе Венец Лажни Растенија Борови Гранки За Божиќ Партија Оркестарот Божиќ Дрво Украси Деца Подарок Материјали
 • Неодамнешно

10PCS DIY Вештачко Цвеќе Венец Лажни Растенија Борови Гранки За Божиќ Партија Оркестарот Божиќ Дрво Украси Деца Подарок Материјали

194.88 DEN 156.00

Опис На Производот10 PCS DIY Вештачко Цвеќе Венец Лажни Растенија Борови Гранки За Божиќ Партија Оркестаро

Висок симулација рачно изработени 3D вештачки латекс орхидеи цвеќиња бонсаи ѕидното сликарство Phalaenopsis фреско Три-димензионални
 • Неодамнешно

Висок симулација рачно изработени 3D вештачки латекс орхидеи цвеќиња бонсаи ѕидното сликарство Phalaenopsis фреско Три-димензионални

DEN 2879.52

Овие рачно изработени тридимензионални вештачко цвеќе ѕидното сликарство се со висок квалитет...

5pcs квалитет свила рози главата рачно изработени DIY свадба Подарок кутија Scrapbooking Автомобил Невестата Букет декоративни
 • Неодамнешно

5pcs квалитет свила рози главата рачно изработени DIY свадба Подарок кутија Scrapbooking Автомобил Невестата Букет декоративни

148.80 DEN 119.00

Име на производ : голема крпа зголеми Материјал : крпа свила цвет Спецификации : цвет глава дијаметар на 9

Едно Парче Сончоглед Исушени Цвеќиња Букети Седи Соба Украсување Вечен Живот Навистина Природни Симулација Сончоглед
 • Неодамнешно

Едно Парче Сончоглед Исушени Цвеќиња Букети Седи Соба Украсување Вечен Живот Навистина Природни Симулација Сончоглед

DEN 431.52

、Почитувани Купувачи : Многу ви благодариме за купувањето! Молиме забележете : 1 Ако не следење на инфор

Вештачки Ратан Цвет Кошница Форма Цвет Растенијата Виси Вазна Сад Дома Затворен Свадба Оркестарот бар со декоративни цвеќиња
 • Неодамнешно

Вештачки Ратан Цвет Кошница Форма Цвет Растенијата Виси Вазна Сад Дома Затворен Свадба Оркестарот бар со декоративни цвеќиња

782.40 DEN 548.00

Име : Вештачки Ратан Цвет КошницаСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетБоја : Како што е прикажаноПаке

2017 Вештачки Potted Anthurium Пластични Цвет Симулација На Дрво Бојадисана Простор Декорација Дома Кат Оркестарот Евтини Бонсаи
 • Неодамнешно

2017 Вештачки Potted Anthurium Пластични Цвет Симулација На Дрво Бојадисана Простор Декорација Дома Кат Оркестарот Евтини Бонсаи

335.52 DEN 201.00

започнетекрајотОпис На Производотматеријали : Свила цвеќињаБоја : како што е прикажано во слика(ве мола

50pcs 1.2 см DIY Облека, Додатоци Декоративна Чипка Цвеќиња Лента се Зголеми Летоци Свадба Бонбони Кутија за Пакување Свадба
 • Неодамнешно

50pcs 1.2 см DIY Облека, Додатоци Декоративна Чипка Цвеќиња Лента се Зголеми Летоци Свадба Бонбони Кутија за Пакување Свадба

DEN 480.00

50pcs / многу 1.2 см DIY Облека, Додатоци Декоративна Чипка Цвеќиња Лента се Зголеми Летоци Свадба Бонбони Кут

60*40cm Вештачки Косилка за Трева на Растенијата Еукалиптус Трева+Цвеќиња Тревници Тепих Градина Декорација на Куќа Украси од
 • Неодамнешно

60*40cm Вештачки Косилка за Трева на Растенијата Еукалиптус Трева+Цвеќиња Тревници Тепих Градина Декорација на Куќа Украси од

1103.52 DEN 883.00

Вештачка трева тревник,за голема свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорац

1PCS Виси Круг во облик на стакло Hydroponic Fleshy Микро Пејзаж Стаклено Шише Растенијата Сад домаќинство дневна соба декорација
 • Неодамнешно

1PCS Виси Круг во облик на стакло Hydroponic Fleshy Микро Пејзаж Стаклено Шише Растенијата Сад домаќинство дневна соба декорација

287.52 DEN 230.00

Б ранд : MiiseasonСостојба : 100% Сосема НовИме : Microlandscape стаклена вазнаГолемина : голем,среден и малШише големи

9 Глави Прекрасни Свила Лалињата Вештачки Цвеќиња Свадба/Home/Партија Оркестарот за Насловна&Живеат Украси Фестивал Подароци
 • Неодамнешно

9 Глави Прекрасни Свила Лалињата Вештачки Цвеќиња Свадба/Home/Партија Оркестарот за Насловна&Живеат Украси Фестивал Подароци

201.12 DEN 191.00

Куршум точка : Име : ЛалеМатеријал : пластични + жицаГолемина : Букет 30cm должина, еден цвет раководител до

3 Вида Божиќ Симпатична Мини Трева Елени Симулација лишаи Елени Лажни Мов Трева Животни Спиење Елени Стои Елени Снимање Реквизити
 • Неодамнешно

3 Вида Божиќ Симпатична Мини Трева Елени Симулација лишаи Елени Лажни Мов Трева Животни Спиење Елени Стои Елени Снимање Реквизити

892.80 DEN 670.00

Име : Мов Елени табела декорацијаГолемина : Стои : 14*11cm спиење елени : 10*10смМатеријал : лажен пена топката

20Pcs 4 кеси 35cm Ткиво Хартија Tassels Партија Свадба Оркестарот Гарланд Buntings Pompom Гарланд DIY Отворено Партија Декорации
 • Неодамнешно

20Pcs 4 кеси 35cm Ткиво Хартија Tassels Партија Свадба Оркестарот Гарланд Buntings Pompom Гарланд DIY Отворено Партија Декорации

DEN 335.52

20 Pcs 4 кеси 35cm Ткиво Хартија Tassels Партија Свадба Оркестарот Гарланд Buntings Pompom Гарланд DIY Отворено Партија Д

Денот на мајката Подарок Роуз Сапун Цвет Подарок Кутија Вештачко Цвеќе Глави Сапун Цветни Ливчиња Роденден Нова Година на Подарок
 • Неодамнешно

Денот на мајката Подарок Роуз Сапун Цвет Подарок Кутија Вештачко Цвеќе Глави Сапун Цветни Ливчиња Роденден Нова Година на Подарок

DEN 672.00

Добредојдовте на нашата продавница Се очекува да уживаат во шопинг ..Денот на вљубените Подароци Роуз С

10 компјутери Hula Девојки свадба невестата Пена Хавајски свадба коса клип 9cm ќе се избере цвет накит за коса јаже црна Frangipani
 • Неодамнешно

10 компјутери Hula Девојки свадба невестата Пена Хавајски свадба коса клип 9cm ќе се избере цвет накит за коса јаже црна Frangipani

DEN 432.00

Функција : 1)Материјал : EV2)Големина : еден flower9cm3)пакет : OPP кеси, Надворешниот картон4)боја : бела,виолетова,

2017 НОВИ Фланелен боксери ЉУБОВ ЈП Трендафил цвеќе бисер свадба автомобил цвет поставите свадбена церемонија декорација
 • Неодамнешно

2017 НОВИ Фланелен боксери ЉУБОВ ЈП Трендафил цвеќе бисер свадба автомобил цвет поставите свадбена церемонија декорација

2395.20 DEN 2276.00

Среќна свадба да ви!Опис На ПроизводотЉУБОВ ЈП трендафил цвеќе бисер автомобил decoraСостојба : 100% НовиМат

11CM Главата,Лажни Рози Artificielle,Вештачка Свила Мали Peony Глави,DIY Букет Додатоци,Декорација За Brooch,Зглобовите Corsage
 • Неодамнешно

11CM Главата,Лажни Рози Artificielle,Вештачка Свила Мали Peony Глави,DIY Букет Додатоци,Декорација За Brooch,Зглобовите Corsage

661.92 DEN 563.00

>>> Обрнете внимание за да ја видите големината на објектот јасно,ве Молиме не користете ја вашата имагин