10Pcs Колекции Борови Шишарки Одмор Партија Фестивал Виси Украси Оркестарот Божиќ Декорации За Домот

10Pcs Колекции Борови Шишарки Одмор Партија Фестивал Виси Украси Оркестарот Божиќ Декорации За Домот

DEN 228.00
-5 %
DEN 239.52

Количина на стоки


Препорака
D escription
Карактеристики :
Боја : Кафена.
Големина : Избрани големини варира помеѓу 5-8cm.
Сушени природни борови шишарки подготвени за употреба од страна на florists и занает производители.
Тоа може да биде обоен или миризливи.
Идеален за широк спектар занаети користи.
Убава декорација за Божиќ, додава празнична атмосфера.
Обеси нагоре и уживајте Божиќ Ден.
Пакет се вклучени :
1 0x Сува Борови Шишарки .
Јас tem Слики
Плаќање
1.Прифаќаме само методите на плаќање предвидено од страна Aliexpress Зачувам.
Превозот
1.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана.
2.Малку цел ќе биде предаден во рок од 3 дена, големи цел ќе биде предаден во 7-10 дена.
3.Ние ќе слободни брод вашата нарачка од Кина пост /Хонгконг воздух mail или e Packet и тоа ќе трае 20-49 работни дена на пат.
4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот
одговорноста.
Враќање
1. Сите барања мора да се направи во првите 5 дена од денот на пристигнувањето.
2. Се враќа : Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот
услуги на клиентите претставници за помош.
3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото
за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да дадете
ни можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и
ние сигурни дека не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.


Други карактеристики

Бренд Име:
Мене и тебе
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ZK001
Тип:
Сува Борови Шишарки

Најдобри понуди

Вештачки Ратан Цвет Кошница Форма Цвет Растенијата Виси Вазна Сад Дома Затворен Свадба Оркестарот бар со декоративни цвеќиња
 • Неодамнешно

Вештачки Ратан Цвет Кошница Форма Цвет Растенијата Виси Вазна Сад Дома Затворен Свадба Оркестарот бар со декоративни цвеќиња

782.40 DEN 548.00

Име : Вештачки Ратан Цвет КошницаСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетБоја : Како што е прикажаноПаке

2017 Вештачки Potted Anthurium Пластични Цвет Симулација На Дрво Бојадисана Простор Декорација Дома Кат Оркестарот Евтини Бонсаи
 • Неодамнешно

2017 Вештачки Potted Anthurium Пластични Цвет Симулација На Дрво Бојадисана Простор Декорација Дома Кат Оркестарот Евтини Бонсаи

335.52 DEN 201.00

започнетекрајотОпис На Производотматеријали : Свила цвеќињаБоја : како што е прикажано во слика(ве мола

Денот на мајката Подарок Роуз Сапун Цвет Подарок Кутија Вештачко Цвеќе Глави Сапун Цветни Ливчиња Роденден Нова Година на Подарок
 • Неодамнешно

Денот на мајката Подарок Роуз Сапун Цвет Подарок Кутија Вештачко Цвеќе Глави Сапун Цветни Ливчиња Роденден Нова Година на Подарок

DEN 672.00

Добредојдовте на нашата продавница Се очекува да уживаат во шопинг ..Денот на вљубените Подароци Роуз С

Вештачки Микро Пејзаж DIY Трева Симулација Растенија Дома Уредување Ѕид Оркестарот 40X60cm Затворен Надвор Мов Косилка за Трева
 • Неодамнешно

Вештачки Микро Пејзаж DIY Трева Симулација Растенија Дома Уредување Ѕид Оркестарот 40X60cm Затворен Надвор Мов Косилка за Трева

1051.20 DEN 799.00

Име : Вештачка Трева Тревник за домашна декорацијаМатеријал : пластикаБоја : ЗеленаГолемина на : 40*60смIs_Cu

10 компјутери Hula Девојки свадба невестата Пена Хавајски свадба коса клип 9cm ќе се избере цвет накит за коса јаже црна Frangipani
 • Неодамнешно

10 компјутери Hula Девојки свадба невестата Пена Хавајски свадба коса клип 9cm ќе се избере цвет накит за коса јаже црна Frangipani

DEN 432.00

Функција : 1)Материјал : EV2)Големина : еден flower9cm3)пакет : OPP кеси, Надворешниот картон4)боја : бела,виолетова,

5.5 CM Главата,70PCS Вештачка Свила Peonies Глави,Реалниот Допир Peony се Зголеми За Свадба Букет,Дома Декорација,Зглобовите
 • Неодамнешно

5.5 CM Главата,70PCS Вештачка Свила Peonies Глави,Реалниот Допир Peony се Зголеми За Свадба Букет,Дома Декорација,Зглобовите

767.52 DEN 652.00

>>> Обрнете внимание за да ја видите големината на објектот јасно>>>Пакување : 70 Pieces / многу>>> Боја : Како на

50pcs 1.2 см DIY Облека, Додатоци Декоративна Чипка Цвеќиња Лента се Зголеми Летоци Свадба Бонбони Кутија за Пакување Свадба
 • Неодамнешно

50pcs 1.2 см DIY Облека, Додатоци Декоративна Чипка Цвеќиња Лента се Зголеми Летоци Свадба Бонбони Кутија за Пакување Свадба

DEN 480.00

50pcs / многу 1.2 см DIY Облека, Додатоци Декоративна Чипка Цвеќиња Лента се Зголеми Летоци Свадба Бонбони Кут

СРН ЦРВЕНО-Бесплатен превозот!10pcs/многу свадба патот води вештачки цвет топка свадба маса цвеќиња централен цвет ѕид
 • Неодамнешно

СРН ЦРВЕНО-Бесплатен превозот!10pcs/многу свадба патот води вештачки цвет топка свадба маса цвеќиња централен цвет ѕид

DEN 6960.00

Име : Dahlia Роза +овошје+ виткање Зголеми заврши патот води цвет (имитација свадба патот води цвеќиња)Голем

100pcs/многу Вештачки Цвеќиња свила слива цвет праска глави Florwers симулација цвет за Партија свадба Дома, DIY Декоративни
 • Неодамнешно

100pcs/многу Вештачки Цвеќиња свила слива цвет праска глави Florwers симулација цвет за Партија свадба Дома, DIY Декоративни

582.72 DEN 466.00

100pcs / многу Вештачки Цвеќиња свила слива цвет праска глави Florwers симулација цвет за Партија свадба Дома, D

11CM Главата,Лажни Рози Artificielle,Вештачка Свила Мали Peony Глави,DIY Букет Додатоци,Декорација За Brooch,Зглобовите Corsage
 • Неодамнешно

11CM Главата,Лажни Рози Artificielle,Вештачка Свила Мали Peony Глави,DIY Букет Додатоци,Декорација За Brooch,Зглобовите Corsage

661.92 DEN 563.00

>>> Обрнете внимание за да ја видите големината на објектот јасно,ве Молиме не користете ја вашата имагин

100Pcs Миризливи Хартија Роуз Бања Сапун Поставите Криејтив Свадба Подарок Срце Облик Трендафил Цвеќе за Подарок Кутија За Денот
 • Неодамнешно

100Pcs Миризливи Хартија Роуз Бања Сапун Поставите Криејтив Свадба Подарок Срце Облик Трендафил Цвеќе за Подарок Кутија За Денот

DEN 1439.52

Нови Пристигне 100 Pcs Миризливи Хартија Роуз Бања Сапун Поставите Криејтив Свадба Подарок Срце Облик Тре

60pcs 3-5cm Притисне Hydrangea Macrophylla Рачките Цвеќиња Растенијата Herbarium За Накит Разгледница Телефон Случај Занает DIY
 • Неодамнешно

60pcs 3-5cm Притисне Hydrangea Macrophylla Рачките Цвеќиња Растенијата Herbarium За Накит Разгледница Телефон Случај Занает DIY

959.52 DEN 768.00

Одличен материјал за DIY проект.Состојба : 100% Сосема нов.Материјал : Суво цвеќеЦвет големина : 35cmКоличина :

Едно Парче Сончоглед Исушени Цвеќиња Букети Седи Соба Украсување Вечен Живот Навистина Природни Симулација Сончоглед
 • Неодамнешно

Едно Парче Сончоглед Исушени Цвеќиња Букети Седи Соба Украсување Вечен Живот Навистина Природни Симулација Сончоглед

DEN 431.52

、Почитувани Купувачи : Многу ви благодариме за купувањето! Молиме забележете : 1 Ако не следење на инфор

100pcs 4cm се Зголеми Главата Симулација Цвеќе Изборен Боја Свадба Фестивал Партија Дома Декорација DIY Венец Подарок Лажни Цвеќиња
 • Неодамнешно

100pcs 4cm се Зголеми Главата Симулација Цвеќе Изборен Боја Свадба Фестивал Партија Дома Декорација DIY Венец Подарок Лажни Цвеќиња

376.32 DEN 350.00

Ве молиме обележите овој магазин, секој петок од 1012 часот Топла продажба содржина имаат екстра голем по

2017 НОВИ Фланелен боксери ЉУБОВ ЈП Трендафил цвеќе бисер свадба автомобил цвет поставите свадбена церемонија декорација
 • Неодамнешно

2017 НОВИ Фланелен боксери ЉУБОВ ЈП Трендафил цвеќе бисер свадба автомобил цвет поставите свадбена церемонија декорација

2395.20 DEN 2276.00

Среќна свадба да ви!Опис На ПроизводотЉУБОВ ЈП трендафил цвеќе бисер автомобил decoraСостојба : 100% НовиМат

50pcs 2*1.5 cm Вештачки Acorn Овошје За Свадба Партија Празник Минијатурната Градина Бонбони Кутии Торба Место Декорација Занает
 • Неодамнешно

50pcs 2*1.5 cm Вештачки Acorn Овошје За Свадба Партија Празник Минијатурната Градина Бонбони Кутии Торба Место Декорација Занает

671.52 DEN 537.00

Тие се одлични за свадба корист,цвет занает,и други scrapbooking проектот,тие се исто така добри за минијатурн

2017 Нови Вештачки Цвеќиња Топла Продажба 5pcs/set Пластични Модел Архитектонски Материјал Навлажнувачки Пигмент Artifical Дрвја
 • Неодамнешно

2017 Нови Вештачки Цвеќиња Топла Продажба 5pcs/set Пластични Модел Архитектонски Материјал Навлажнувачки Пигмент Artifical Дрвја

103.20 DEN 103.00

wyприклучокstartЖешка Стока$2.15$2.15$8.54$7.64$2.65$7.96$7.96$7.86wyприклучоккрајзапочнетекрајотБесплатен превозот 5pcs / set

8pcs/многу! висок симулација вештачки Ranunculus asiaticus цвет лажни персискиот Buttercup свила цвеќиња Чај се Зголеми декоративни
 • Неодамнешно

8pcs/многу! висок симулација вештачки Ranunculus asiaticus цвет лажни персискиот Buttercup свила цвеќиња Чај се Зголеми декоративни

DEN 1536.00

8pcs / многу! висок симулација вештачки Ranunculasiaticцвет лажни персискиот Buttercup свила цвеќиња Чај се Зголеми д