Свадба Подарок 25*8cm 24k Златна Фолија Галвански се Зголеми, Љубител е Сино Злато Натопена се Зголеми Вештачко Цвеќе(Отвори, Пупка)

Свадба Подарок 25*8cm 24k Златна Фолија Галвански се Зголеми, Љубител е Сино Злато Натопена се Зголеми Вештачко Цвеќе(Отвори,

DEN 482.00
-25 %
DEN 643.20

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница
Име : Свадба Подарок 25*8cm 24k Златна Фолија Галвански се Зголеми, Љубител е Сино Злато Натопена се Зголеми Вештачко Цвеќе(Отвори, Пупка)
Квалитет : 100% Висок квалитет
Големина : 25*8cm
*Секој роуз со подарок кутија и чанта*
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.


Други карактеристики

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Денот на вљубените
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
TSDAS
Тип:
Трендафил
Број На Модел На:
А-6
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Стил:
Цвет
Материјал:
24K Златна фолија
Големина:
25*8CM
Употреба:
Валентин Ден Подароци , Свадба Подароци, Роденденски подароци
Пакет:
секоја роза со убав подарок кутија и чанта
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Најдобри понуди

Уникатни Подароци Пурпурна Злато Натопена се Зголеми Засекогаш Љубов 25*8cm 24k Злато Галвански се Зголеми Со Фенси Подарок Кутија
 • Неодамнешно

Уникатни Подароци Пурпурна Злато Натопена се Зголеми Засекогаш Љубов 25*8cm 24k Злато Галвански се Зголеми Со Фенси Подарок Кутија

643.20 DEN 482.00

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Уникатни Подароци Пурпурна Злато Натопена се Зголеми Засекога

Лажни Пена Бака Куп (2 произлегува/парче) Вештачко Цвеќе Бери 7 Бои на Располагање за DIY Булчински Букет Свадба Приказ Оркестарот
 • Неодамнешно

Лажни Пена Бака Куп (2 произлегува/парче) Вештачко Цвеќе Бери 7 Бои на Располагање за DIY Булчински Букет Свадба Приказ Оркестарот

1152.00 DEN 899.00

Објектот информации : свадба и дома декорација на цветСостојба : новаматеријали : пена & пластикавкупна

3 Вида Божиќ Симпатична Мини Трева Елени Симулација лишаи Елени Лажни Мов Трева Животни Спиење Елени Стои Елени Снимање Реквизити
 • Неодамнешно

3 Вида Божиќ Симпатична Мини Трева Елени Симулација лишаи Елени Лажни Мов Трева Животни Спиење Елени Стои Елени Снимање Реквизити

892.80 DEN 670.00

Име : Мов Елени табела декорацијаГолемина : Стои : 14*11cm спиење елени : 10*10смМатеријал : лажен пена топката

2017 Нови Вештачки Цвеќиња Топла Продажба 5pcs/set Пластични Модел Архитектонски Материјал Навлажнувачки Пигмент Artifical Дрвја
 • Неодамнешно

2017 Нови Вештачки Цвеќиња Топла Продажба 5pcs/set Пластични Модел Архитектонски Материјал Навлажнувачки Пигмент Artifical Дрвја

103.20 DEN 103.00

wyприклучокstartЖешка Стока$2.15$2.15$8.54$7.64$2.65$7.96$7.96$7.86wyприклучоккрајзапочнетекрајотБесплатен превозот 5pcs / set

20Pcs 4 кеси 35cm Ткиво Хартија Tassels Партија Свадба Оркестарот Гарланд Buntings Pompom Гарланд DIY Отворено Партија Декорации
 • Неодамнешно

20Pcs 4 кеси 35cm Ткиво Хартија Tassels Партија Свадба Оркестарот Гарланд Buntings Pompom Гарланд DIY Отворено Партија Декорации

DEN 335.52

20 Pcs 4 кеси 35cm Ткиво Хартија Tassels Партија Свадба Оркестарот Гарланд Buntings Pompom Гарланд DIY Отворено Партија Д

100pcs 4cm се Зголеми Главата Симулација Цвеќе Изборен Боја Свадба Фестивал Партија Дома Декорација DIY Венец Подарок Лажни Цвеќиња
 • Неодамнешно

100pcs 4cm се Зголеми Главата Симулација Цвеќе Изборен Боја Свадба Фестивал Партија Дома Декорација DIY Венец Подарок Лажни Цвеќиња

376.32 DEN 350.00

Ве молиме обележите овој магазин, секој петок од 1012 часот Топла продажба содржина имаат екстра голем по

Денот на мајката Подарок Роуз Сапун Цвет Подарок Кутија Вештачко Цвеќе Глави Сапун Цветни Ливчиња Роденден Нова Година на Подарок
 • Неодамнешно

Денот на мајката Подарок Роуз Сапун Цвет Подарок Кутија Вештачко Цвеќе Глави Сапун Цветни Ливчиња Роденден Нова Година на Подарок

DEN 672.00

Добредојдовте на нашата продавница Се очекува да уживаат во шопинг ..Денот на вљубените Подароци Роуз С

Висок симулација рачно изработени 3D вештачки латекс орхидеи цвеќиња бонсаи ѕидното сликарство Phalaenopsis фреско Три-димензионални
 • Неодамнешно

Висок симулација рачно изработени 3D вештачки латекс орхидеи цвеќиња бонсаи ѕидното сликарство Phalaenopsis фреско Три-димензионални

DEN 2879.52

Овие рачно изработени тридимензионални вештачко цвеќе ѕидното сликарство се со висок квалитет...

50pcs 2*1.5 cm Вештачки Acorn Овошје За Свадба Партија Празник Минијатурната Градина Бонбони Кутии Торба Место Декорација Занает
 • Неодамнешно

50pcs 2*1.5 cm Вештачки Acorn Овошје За Свадба Партија Празник Минијатурната Градина Бонбони Кутии Торба Место Декорација Занает

671.52 DEN 537.00

Тие се одлични за свадба корист,цвет занает,и други scrapbooking проектот,тие се исто така добри за минијатурн

1PCS Виси Круг во облик на стакло Hydroponic Fleshy Микро Пејзаж Стаклено Шише Растенијата Сад домаќинство дневна соба декорација
 • Неодамнешно

1PCS Виси Круг во облик на стакло Hydroponic Fleshy Микро Пејзаж Стаклено Шише Растенијата Сад домаќинство дневна соба декорација

287.52 DEN 230.00

Б ранд : MiiseasonСостојба : 100% Сосема НовИме : Microlandscape стаклена вазнаГолемина : голем,среден и малШише големи

5.5 CM Главата,70PCS Вештачка Свила Peonies Глави,Реалниот Допир Peony се Зголеми За Свадба Букет,Дома Декорација,Зглобовите
 • Неодамнешно

5.5 CM Главата,70PCS Вештачка Свила Peonies Глави,Реалниот Допир Peony се Зголеми За Свадба Букет,Дома Декорација,Зглобовите

767.52 DEN 652.00

>>> Обрнете внимание за да ја видите големината на објектот јасно>>>Пакување : 70 Pieces / многу>>> Боја : Како на

9 Глави Прекрасни Свила Лалињата Вештачки Цвеќиња Свадба/Home/Партија Оркестарот за Насловна&Живеат Украси Фестивал Подароци
 • Неодамнешно

9 Глави Прекрасни Свила Лалињата Вештачки Цвеќиња Свадба/Home/Партија Оркестарот за Насловна&Живеат Украси Фестивал Подароци

201.12 DEN 191.00

Куршум точка : Име : ЛалеМатеријал : пластични + жицаГолемина : Букет 30cm должина, еден цвет раководител до

Вештачки Ратан Цвет Кошница Форма Цвет Растенијата Виси Вазна Сад Дома Затворен Свадба Оркестарот бар со декоративни цвеќиња
 • Неодамнешно

Вештачки Ратан Цвет Кошница Форма Цвет Растенијата Виси Вазна Сад Дома Затворен Свадба Оркестарот бар со декоративни цвеќиња

782.40 DEN 548.00

Име : Вештачки Ратан Цвет КошницаСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетБоја : Како што е прикажаноПаке

60*40cm Вештачки Косилка за Трева на Растенијата Еукалиптус Трева+Цвеќиња Тревници Тепих Градина Декорација на Куќа Украси од
 • Неодамнешно

60*40cm Вештачки Косилка за Трева на Растенијата Еукалиптус Трева+Цвеќиња Тревници Тепих Градина Декорација на Куќа Украси од

1103.52 DEN 883.00

Вештачка трева тревник,за голема свадба, градина, дома, продавница, ресторан и канцеларијата за декорац

Едно Парче Сончоглед Исушени Цвеќиња Букети Седи Соба Украсување Вечен Живот Навистина Природни Симулација Сончоглед
 • Неодамнешно

Едно Парче Сончоглед Исушени Цвеќиња Букети Седи Соба Украсување Вечен Живот Навистина Природни Симулација Сончоглед

DEN 431.52

、Почитувани Купувачи : Многу ви благодариме за купувањето! Молиме забележете : 1 Ако не следење на инфор

СРН ЦРВЕНО-Бесплатен превозот!10pcs/многу свадба патот води вештачки цвет топка свадба маса цвеќиња централен цвет ѕид
 • Неодамнешно

СРН ЦРВЕНО-Бесплатен превозот!10pcs/многу свадба патот води вештачки цвет топка свадба маса цвеќиња централен цвет ѕид

DEN 6960.00

Име : Dahlia Роза +овошје+ виткање Зголеми заврши патот води цвет (имитација свадба патот води цвеќиња)Голем