DIATOOL 2 парчиња Dia25mmx15mm Prorofessional вакуум brazed дијамант дупчење битови за гранит & мермер , М14 Тема вежба битови

DIATOOL 2 парчиња Dia25mmx15mm Prorofessional вакуум brazed дијамант дупчење битови за гранит & мермер , М14 Тема вежба битови

DEN 1043.00
-18 %
DEN 1272.00

Количина на стоки


Предмет : Dia25mm Вакуум brazed дијамант дупчење битови with15 MM дијамант висина Спецификација : Дијаметар 25mm М14 конекција, Вкупната висина 60 MM, Дијамант висина 15 MM Боја : Злато или Црна Количина : 2 парчиња Апликација : Суво/влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, камен, Ѕидарија, тули..
Функција :
1.Брзо и лесно дупчење
2.Долг животен век
3.Помалку Chipping
4.Минимизирање на сите кршење на
5.Помалку губење на материјал
6.Помалку топлина
7.Подобро заврши квалитет
======================Крајот ======================
Ве молиме кликнете на следната слика за повеќе избор


Други карактеристики

Материјал:
дијамант
Бренд Име:
DIATOOL
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SA8532515
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Облицовка

Најдобри понуди

DIATOOL 4PCS (6+8+10+12MM) Vaccum Brazed Дијамант дупчење битови за камен, порцелан/плочка,Ѕидарија, Хексадецимален месо тело,
  • Неодамнешно

DIATOOL 4PCS (6+8+10+12MM) Vaccum Brazed Дијамант дупчење битови за камен, порцелан/плочка,Ѕидарија, Хексадецимален месо тело,

1612.80 DEN 1274.00

Предмет : Vaccum Brazed Дијамант дупчење битови, Сува дупчење за камен, ѕидарија, керамички / плочка..Количина :

Професионални 15Pcs Дрво Карбид Рутер Малку Сет Мелење Машина 1/4 месо тело резби во Дрво Гравирање Алатка за Полнење Мелница
  • Неодамнешно

Професионални 15Pcs Дрво Карбид Рутер Малку Сет Мелење Машина 1/4 месо тело резби во Дрво Гравирање Алатка за Полнење Мелница

959.52 DEN 768.00

Професионални 15 Pcs Дрво Карбид Рутер Малку Сет Мелење Машина 1 / 4" месо тело резби во Дрво Гравирање Алатк

Професионални 6mm/8мм/10мм/12mm ХСС Круг Вратило Chamfering Длето Круг Дупка Помал Од 25 целзиусови степени Вежба Малку Алатки
  • Неодамнешно

Професионални 6mm/8мм/10мм/12mm ХСС Круг Вратило Chamfering Длето Круг Дупка Помал Од 25 целзиусови степени Вежба Малку Алатки

122.88 DEN 81.00

100% сосема нов и висок квалитет Применливи за chamfering или coning на тркалезна дупка, на аголна за обработка на

Топла 1 Компјутер Големи ХСС-Ко M35 Челик Чекор Конус Титаниум Обложена Вежба Малку Дупка Машина Алатки за метал 6-24mm
  • Неодамнешно

Топла 1 Компјутер Големи ХСС-Ко M35 Челик Чекор Конус Титаниум Обложена Вежба Малку Дупка Машина Алатки за метал 6-24mm

808.80 DEN 687.00

торбаКарактеристики100% сосема нов и висок квалитет Спирала Ритам Големина : 624mm Број на чекори се 11, секо

51*450 мм Дијамант Вежба Малку Дијаметар 63mm Должина од 450 мм Дијамант Јадрото На Ѕидот, Бетон И Мост за Дупчење Дупка
  • Неодамнешно

51*450 мм Дијамант Вежба Малку Дијаметар 63mm Должина од 450 мм Дијамант Јадрото На Ѕидот, Бетон И Мост за Дупчење Дупка

610.56 DEN 580.00

Дијамант Core МалкуDiamter : 51mmДолжина : 450 ммКонектор тема : M22ве молиме имајте предвид, оваа цена е 1 парче Диј