Професионални 15Pcs Дрво Карбид Рутер Малку Сет Мелење Машина 1/4 месо тело резби во Дрво Гравирање Алатка за Полнење Мелница Вежба Битови

Професионални 15Pcs Дрво Карбид Рутер Малку Сет Мелење Машина 1/4 месо тело резби во Дрво Гравирање Алатка за Полнење Мелница

DEN 768.00
-20 %
DEN 959.52

Количина на стоки


Професионални 15 Pcs Дрво Карбид Рутер Малку Сет Мелење Машина 1/4" месо тело резби во Дрво Гравирање Алатка за Полнење Мелница Вежба Битови
Функција 1/4" месо тело,запечатени лежишта,мазна точни намалувања. Јогурт може да се ре-наострен Чуваат во дрвена кутија, лесен за одржување и заштита. Sutiable за иверица, МЕДИЈАПАН одбор тврдо и иглолистен Високо-одделение карбид со остар нож за сечење, мазна ротација, оперативни осветлување
Сите термички обработени сечилото, со висок concentricity
Се спротивстави на torsion и силна
На високо-одделение карбид со остар нож за сечење, мазна ротација, оперативни светлина
Спецификација :
Материјал : 45 # јаглероден челик, YG8 легура
Боја : Како на сликата прикажани
Пакување : дрвени кутија
Месо тело со Дијаметар : 1/4" : 6.35 mm/ 0.25"
Дрво Кутија Големина : 1/4" : 17.3 cm*12.4 cm*5.1 cm/ 6.8"*4.9"*2" (L*W*H)
Напомена :
Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Пакетот вклучува :
1x 1/8" Директно Малку
1x 1/4" Директно Малку
1x 1/2" Директно Малку
1x 5/8" Директно Малку
1x R1/8" Залив Кутија Малку
1x R1/4" Залив Кутија Малку
1x 1/2" 90degree "V" Grooving Малку
1x 1/2" Mortising Малку
1x 1/2" Dovetail Малку
1x 1/4" Панел Пилот Малку
1x 1/2" Имајќи Флеш Намали Малку
1x Р3/8" и Заокружување Над Малку
1x 1/2" 45degree Chamfer Малку
1x R1/2" Залив Малку
1x R5/32" Римската Ogee Малку


Други карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1/4
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Тип:
Центар Вежба Малку
Должина:
Други
Бренд Име:
БЕС
Материјал:
High Speed Челик

Најдобри понуди

9mm Само под 3/8 Инчи Дијамант Electroplated обложени вежба битови ECD38 БЕСПЛАТЕН превозот | 0.35 ВЛАЖНИ стакло конкретни coring
  • Неодамнешно

9mm Само под 3/8 Инчи Дијамант Electroplated обложени вежба битови ECD38 БЕСПЛАТЕН превозот | 0.35 ВЛАЖНИ стакло конкретни coring

DEN 270.24

9mm Само под 3 / 8 Инчи Дијамант Electroplated обложени вежба битови ECD38 БЕСПЛАТЕН превозот | 0.35" ВЛАЖНИ стакло кон

1pc ХСС Челик, Титаниум Чекор Вежба Битови 4-32-милиметри Чекор Конус Сечење Алатки Челик Машини за Дрво, Метал Дупчење Сет
  • Неодамнешно

1pc ХСС Челик, Титаниум Чекор Вежба Битови 4-32-милиметри Чекор Конус Сечење Алатки Челик Машини за Дрво, Метал Дупчење Сет

475.68 DEN 347.00

Исто така добредојдени да vist нашата компанија.Ако ви треба повеќе знаат за нас, pls контактирајте со нас...

PCB Вежба Комплет Алатки 1.9 mm 10PCS Волфрам Карбид CNC Рутери Дрвени Метал Акрилик Одбор Ласерско Гравирање Машина Додатоци
  • Неодамнешно

PCB Вежба Комплет Алатки 1.9 mm 10PCS Волфрам Карбид CNC Рутери Дрвени Метал Акрилик Одбор Ласерско Гравирање Машина Додатоци

335.52 DEN 255.00

Име на производ : Карбид микро PCB вежба малку Спецификација на Производот : Ножот дијаметар 0.16.5 mm Алатка

51*450 мм Дијамант Вежба Малку Дијаметар 63mm Должина од 450 мм Дијамант Јадрото На Ѕидот, Бетон И Мост за Дупчење Дупка
  • Неодамнешно

51*450 мм Дијамант Вежба Малку Дијаметар 63mm Должина од 450 мм Дијамант Јадрото На Ѕидот, Бетон И Мост за Дупчење Дупка

610.56 DEN 580.00

Дијамант Core МалкуDiamter : 51mmДолжина : 450 ммКонектор тема : M22ве молиме имајте предвид, оваа цена е 1 парче Диј

Топла 1 Компјутер Големи ХСС-Ко M35 Челик Чекор Конус Титаниум Обложена Вежба Малку Дупка Машина Алатки за метал 6-24mm
  • Неодамнешно

Топла 1 Компјутер Големи ХСС-Ко M35 Челик Чекор Конус Титаниум Обложена Вежба Малку Дупка Машина Алатки за метал 6-24mm

808.80 DEN 687.00

торбаКарактеристики100% сосема нов и висок квалитет Спирала Ритам Големина : 624mm Број на чекори се 11, секо

5PCS 230mm Екстра Долг Бред Точка Дрво Вежба Малку се Постави Високи Јаглероден Челик, Дрво Алатка 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
  • Неодамнешно

5PCS 230mm Екстра Долг Бред Точка Дрво Вежба Малку се Постави Високи Јаглероден Челик, Дрво Алатка 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm

627.36 DEN 470.00

Карактеристики : Бред Точка започнува малку дупчење на центар, ја елиминира потребата за центар удар.230mm

DWZ НОВИ 5pcs Хексадецимален Ti Порцелански Копје Главата Керамичка Плочка &Стакло Вежба Битови Поставите 3/4/6/8/10мм
  • Неодамнешно

DWZ НОВИ 5pcs Хексадецимален Ti Порцелански Копје Главата Керамичка Плочка &Стакло Вежба Битови Поставите 3/4/6/8/10мм

239.52 DEN 228.00

Спецификација : Бренд новиБоја : како на сликата покажуваДијаметар : 3 / 4 / 6 / 8 / 10ммКоличина : 5pcs по поставу