Yibuy Полна Големина 4/4 Музички Инструмент Виолончело Мост Јавор Виолончело Делови

Yibuy Полна Големина 4/4 Музички Инструмент Виолончело Мост Јавор Виолончело Делови

DEN 528.00
-26 %
DEN 712.80

Количина на стоки

Yibuy Полна Големина 4/4 Музички Инструмент Виолончело Мост Јавор Виолончело Делови Виолончело Мост Виолончело Мост Полна Големина Виолончело Мост Јавор Виолончело Мост Мост За Виолончело Виолончело делови Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации; 2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана. 3.Тие се направени на возраст од јавор дрво, многу фино парче на изработка. 4.Лесно може да се обликува да се вклопи во вашиот жици и виолончело. 5.Ја подобрува квалитетот на звукот на инструментот. 6.Одговара на повеќето 4/4 големина cellos која ќе се користи за учење и практикување. Спецификација : Brand name : Yibuy Боја : Burlywood Материјал : јавор Големина : 4/4 Виолончело Тежина : 150g Пакет Содржина : 5 x 4/4 виолончело мост


Други карактеристики

Бренд Име:
Yibuy
Број На Модел На:
виолончело делови
Употреба:
Виолончело Употреба
Обликот:
виолончело мост
Објектот:
виолончело мост
Тип:
Полна Големина Виолончело Мост
Стил:
Јавор Виолончело Мост
Други име:
Мост За Виолончело
Име:
виолончело делови

Најдобри понуди

Фабрика Продавница Verawood Виолина Лак Исклучителна Виолина Додатоци Вол Рог Жаба w/ Обоени Школка Сребро Злато Виолина Violino
  • Неодамнешно

Фабрика Продавница Verawood Виолина Лак Исклучителна Виолина Додатоци Вол Рог Жаба w/ Обоени Школка Сребро Злато Виолина Violino

2688.00 DEN 1935.00

Карактеристики : Модел : SZV10 100% вистински фотографија, токму иста со Стап слика : Verawood Лак за Коса : Висок с

Yinfente 4/4 Виолина Случај Полна Големина професионални Здрав Триаголник Дрвени тежок Случај за Добра Виолина со Hygrometer,
  • Неодамнешно

Yinfente 4/4 Виолина Случај Полна Големина професионални Здрав Триаголник Дрвени тежок Случај за Добра Виолина со Hygrometer,

2352.00 DEN 2140.00

Опис : За 4 / 4 Виолина; Мешани Дрвена Конструкција; Силна Светлина, Издржливи Ткаенини Надворешноста и Ка

Професионални Виолина 4/4 Пракса Виолина Прст Водич Налепница Етикета Fingerboard Fretboard Индикатор За Позиција За Напредок
  • Неодамнешно

Професионални Виолина 4/4 Пракса Виолина Прст Водич Налепница Етикета Fingerboard Fretboard Индикатор За Позиција За Напредок

DEN 124.80

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од

1 Сет Висок Степен на ХИНАП Б ТИП Виолина фитинг со Опашката стомакот, Звук пост, Злато брадата, завртка одмор, Виолина мост
  • Неодамнешно

1 Сет Висок Степен на ХИНАП Б ТИП Виолина фитинг со Опашката стомакот, Звук пост, Злато брадата, завртка одмор, Виолина мост

DEN 1251.84

1 Сет Висок Степен на ХИНАП Б ТИП Виолина фитинг со 1 КОМПЈУТЕР Опашка стомакот, 1 КОМПЈУТЕР од Злато брад

Фабрика Продавница за Бела коњски влакна Мрежа Карбонски Влакна Виолина Лак Виолина Прибор за Музички Забелешка Врежан Абонос
  • Неодамнешно

Фабрика Продавница за Бела коњски влакна Мрежа Карбонски Влакна Виолина Лак Виолина Прибор за Музички Забелешка Врежан Абонос

2688.00 DEN 1935.00

Карактеристики : Модел : SZV16 100% вистински фотографија, токму иста со Стап слика : Мрежа на карбонски влакн