Дами Чевли На Врвот Ограничен Голем Плус Големина 34-43 Чевли Жените Сандали 2017 Платформа Sapato Feminino Лето Стил Chaussure Femme 513

Дами Чевли На Врвот Ограничен Голем Плус Големина 34-43 Чевли Жените Сандали 2017 Платформа Sapato Feminino Лето Стил Chaussure

DEN 1298.00
-48 %
DEN 2496.00

Количина на стоки


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD


Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
ST-513
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Стил:
Класици
Горниот Материјал:
Стадото
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Sequined
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Најдобри понуди

15cm високи потпетици дама платформа кристал сандали ниска цена танц чевли 5 инчен високи потпетици секси stripper чевли
  • Неодамнешно

15cm високи потпетици дама платформа кристал сандали ниска цена танц чевли 5 инчен високи потпетици секси stripper чевли

3072.00 DEN 2304.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не

Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали Отвори Пети Тенки Високи Потпетици Сандали Убаво Сино Вино Црвено Чевли Жена Плус
  • Неодамнешно

Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали Отвори Пети Тенки Високи Потпетици Сандали Убаво Сино Вино Црвено Чевли Жена Плус

2735.52 DEN 2462.00

Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали Отвори Пети Тенки Високи Потпетици Сандали Убаво Сино В

Извршувањето на сандали Вечер танчерка пета сандали чевли за време на Минг мувла Свадба чевли 14 cm високи потпетици
  • Неодамнешно

Извршувањето на сандали Вечер танчерка пета сандали чевли за време на Минг мувла Свадба чевли 14 cm високи потпетици

DEN 3072.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не

GOXEOU 2018 Жените Сандали Тенка Пета Високи Потпетици Секси Посочи Пети Лизга-На Свила Свадба Канцеларија Riband Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

GOXEOU 2018 Жените Сандали Тенка Пета Високи Потпетици Секси Посочи Пети Лизга-На Свила Свадба Канцеларија Riband Бесплатен превозот

DEN 3023.52

ОписGOXEOU 2018 Жените Сандали Тенка Пета Високи Потпетици Секси Посочи Пети ЛизгаНа Свила Свадба Канцелари

15cm Висока пета сандали мода боја транспарентен core дното ребра кул отлагам дома слободно нов секси женски сандали
  • Неодамнешно

15cm Висока пета сандали мода боја транспарентен core дното ребра кул отлагам дома слободно нов секси женски сандали

3168.00 DEN 2376.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не

моден жените сандали црна жолти чевли жени 15 cm високи потпетици сандали гладијатор платформа чевли метал декорација пумпи лето
  • Неодамнешно

моден жените сандали црна жолти чевли жени 15 cm високи потпетици сандали гладијатор платформа чевли метал декорација пумпи лето

2786.40 DEN 2647.00

Огромен избор за вас да се шармантна дама!Попуст + Врвен Квалитет + Бесплатен ПревозотМожете да се меша в

14cm Високи потпетици Кристал Платформа Секси Отвори Пети Сандали Сребрен Сјај и Јасно 5 Инчен Висока Пета Средината на Платформа
  • Неодамнешно

14cm Високи потпетици Кристал Платформа Секси Отвори Пети Сандали Сребрен Сјај и Јасно 5 Инчен Висока Пета Средината на Платформа

DEN 3072.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не

Прекрасни модни невеста, свадба чевли 15 сантиметри висока пета сандали, проследено со дупчење дупки и секси женски чевли
  • Неодамнешно

Прекрасни модни невеста, свадба чевли 15 сантиметри висока пета сандали, проследено со дупчење дупки и секси женски чевли

3072.00 DEN 2304.00

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не

Летото 2017 Топла Нова Мода Жени Секси Кафена И Сива Боја Гладијатор Рим Реси Tassel Чипка Stiletto Потпетици Партија Сандали
  • Неодамнешно

Летото 2017 Топла Нова Мода Жени Секси Кафена И Сива Боја Гладијатор Рим Реси Tassel Чипка Stiletto Потпетици Партија Сандали

6336.00 DEN 3738.00

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

2017 Дами Чевли Гладијатор Сандали Жените Голема Големина 48 49 50 Сандали Дами Дама Партија Свадба Чевли Со Висока Пета Жените
  • Неодамнешно

2017 Дами Чевли Гладијатор Сандали Жените Голема Големина 48 49 50 Сандали Дами Дама Партија Свадба Чевли Со Висока Пета Жените

720.00 DEN 684.00

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК