Природен Камен Око Нараквици За Жени Мажи Сребро око Рака Хривнија Femme Со Сини Оникс Beaded Хривнија Накит турски

Природен Камен Око Нараквици За Жени Мажи Сребро око Рака Хривнија Femme Со Сини Оникс Beaded Хривнија Накит турски

DEN 122.00
-5 %
DEN 128.64

Количина на стоки

Големина : 8 MM
Должина : 19cm Колега риал : Ахат
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа. Превозот имаме многу transportations. ние снабдување со DHL,UPS-от, EMS, хонгконг пост ,signpost превозот. DHL е најбрзиот превозот. ако вашата цел повеќе од одредено количество, ние ќе брод надвор предмети од DHLDHL,UPS-от, ЕМС. тоа само трае 3-5 дена.
Откако сте го примиле пакетот, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.Ве молиме овозможи до 5 Работата ing Дена за нас да се процесира вашата вратени предмети. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети. Ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
19cm
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Бренд Име:
YMORL
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди

2017 Нови Пристигнување Мода Водат Моќ Нараквици За Жените Mens 15mm Голем Круг Кристално Мушка Природни Labradorite Хривнија
 • Неодамнешно

2017 Нови Пристигнување Мода Водат Моќ Нараквици За Жените Mens 15mm Голем Круг Кристално Мушка Природни Labradorite Хривнија

3504.00 DEN 2978.00

2017 Нови Пристигнување Мода Водат Моќ Нараквици За Жените Mens 15mm Голем Круг Кристално МушкаЖените Влакно

108*0.8 cm Higth Квалитет ружино дрво Молитва Монистра Буда Хривнија Тибетската Будистички Rosay Алка Природни Дрвени Жени Мажи
 • Неодамнешно

108*0.8 cm Higth Квалитет ружино дрво Молитва Монистра Буда Хривнија Тибетската Будистички Rosay Алка Природни Дрвени Жени Мажи

DEN 271.68

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 6mm,8mmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколк

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche
 • Неодамнешно

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche

256.80 DEN 192.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

YYW Нови Зглоб Мала Камен Нараквици Накит Антички Сребрена Боја Будистички Шарм 8мм Коло Зелена Зголеми Змеј Вени Agata Нараквици
 • Неодамнешно

YYW Нови Зглоб Мала Камен Нараквици Накит Антички Сребрена Боја Будистички Шарм 8мм Коло Зелена Зголеми Змеј Вени Agata Нараквици

133.44 DEN 91.00

W elcome на нашата online продавницаВрвка за околу Мала,сон,пратилки накит, Мешани Ахат, со Цинк Легура, Круг, а

Janeyacy Нов Дизајн Природен Камен Тигар Око Хривнија Дами Мода 6mm Монистра жените Хривнија 4 боја панк Правец на Крилја Хривнија
 • Неодамнешно

Janeyacy Нов Дизајн Природен Камен Тигар Око Хривнија Дами Мода 6mm Монистра жените Хривнија 4 боја панк Правец на Крилја Хривнија

264.00 DEN 158.00

Стил : Мода Накит нараквици Материјал : Нараквица Кога цел е Кога цел е ≥ $180 Бесплатен превозот од DHL / EMS /

10 КОМПЈУТЕРИ Микс 7 Боја Нараквици Црна Природни Лава 7 Чакра Исцелување Рамнотежа 8 mm Монистра Хривнија За Мажи Жени Реики
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ Микс 7 Боја Нараквици Црна Природни Лава 7 Чакра Исцелување Рамнотежа 8 mm Монистра Хривнија За Мажи Жени Реики

655.68 DEN 557.00

10 КОМПЈУТЕРИ Микс 7 Боја Нараквици Црна Природни Лава 7 Чакра Исцелување Рамнотежа 8 mm Монистра Хривнија

Поставен портокал природен бисер монистра 9-10мм влакно нараквици & алка cloisonne жените невестата партија подароци diy накит
 • Неодамнешно

Поставен портокал природен бисер монистра 9-10мм влакно нараквици & алка cloisonne жените невестата партија подароци diy накит

551.52 DEN 386.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Трговија на големо Црвено Розова Природни Кристал Нараквици 6mm Монистра со Печено сина Цвет за Љубителите Crysta Три круга Хривнија
 • Неодамнешно

Трговија на големо Црвено Розова Природни Кристал Нараквици 6mm Монистра со Печено сина Цвет за Љубителите Crysta Три круга Хривнија

566.40 DEN 481.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Црната Лава Камен Накит Море Слоевита Кралскиот Монистра Водат Енергија Јога Подарок Нараквици
 • Неодамнешно

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Црната Лава Камен Накит Море Слоевита Кралскиот Монистра Водат Енергија Јога Подарок Нараквици

527.52 DEN 448.00

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Црната Лава Камен Накит Море Слоевита Кралскиот Монистра Водат Енергија

Zambian Црвено сандаловина Будистички 0.6 cm /0.8 cm*108 Молитва Монистра Malas Природни Дрвени Нараквици За Жени Мажи Јога Накит
 • Неодамнешно

Zambian Црвено сандаловина Будистички 0.6 cm /0.8 cm*108 Молитва Монистра Malas Природни Дрвени Нараквици За Жени Мажи Јога Накит

DEN 191.52

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 6mm,8mmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколк

JoursNeige Стариот материјал Lobular Црвено Сандаловина Нараквици 108 Буда Монистра Големина 8мм Прирачник Полиран Мазна Шема
 • Неодамнешно

JoursNeige Стариот материјал Lobular Црвено Сандаловина Нараквици 108 Буда Монистра Големина 8мм Прирачник Полиран Мазна Шема

944.64 DEN 803.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Назив : Стариот материјал Lobular ц

Нови Производи трговија на Големо Водат Хривнија ги Собере Оригиналните Нараквици Бренд DIY Накит За Жените Денот на Вљубените
 • Неодамнешно

Нови Производи трговија на Големо Водат Хривнија ги Собере Оригиналните Нараквици Бренд DIY Накит За Жените Денот на Вљубените

134.40 DEN 114.00

>>>Производот ФотоГОЛЕМИНА : За 16cm еластиченМушка Големина : за 10мм(дијаметар)>>>Пакување ДеталиСите прои

Нова мода црна agat оникс круг монистра 10мм шарм влакно нараквици за жените 10мм кристал подароци diy накит 7.5 инчен B2938
 • Неодамнешно

Нова мода црна agat оникс круг монистра 10мм шарм влакно нараквици за жените 10мм кристал подароци diy накит 7.5 инчен B2938

295.20 DEN 207.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу рачно изработени Бесплатен
 • Неодамнешно

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу рачно изработени Бесплатен

767.52 DEN 729.00

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу 100% рачно и

Трговија На Големо Виетнам Agarwood Дрвени Нараквици Тигар Шема Буда Круг Монистра Рака String Накит Мажите Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Трговија На Големо Виетнам Agarwood Дрвени Нараквици Тигар Шема Буда Круг Монистра Рака String Накит Мажите Божиќ Подарок

DEN 143.52

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 12mm(17 Монистра),15mm (15 Монистра), 18mm(13 Монистра) ,20mm(12 Зрнца)

Природни Rhodochrosite Камен Хривнија Водат Редење Јога Хривнија 8ММ Круг Ro'se Beaded Жените Накит Здрава Алка Подарок
 • Неодамнешно

Природни Rhodochrosite Камен Хривнија Водат Редење Јога Хривнија 8ММ Круг Ro'se Beaded Жените Накит Здрава Алка Подарок

143.52 DEN 136.00

Мушка 8МММатеријал : Природен КаменВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било

Трговија на големо Влакнести Чувство Xingyue Природни Bodhi Нараквици 108 Буда Барел Монистра Рака String Ѓердан DIY Будизмот
 • Неодамнешно

Трговија на големо Влакнести Чувство Xingyue Природни Bodhi Нараквици 108 Буда Барел Монистра Рака String Ѓердан DIY Будизмот

1132.80 DEN 1076.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни Haina

10pcs 8мм Црна CZ Циркони Злато-Боја Кралот Круна Шарм Пол Мажи Досадна полски Мат Камен Мушка Нараквици За Мажи Жени подарок
 • Неодамнешно

10pcs 8мм Црна CZ Циркони Злато-Боја Кралот Круна Шарм Пол Мажи Досадна полски Мат Камен Мушка Нараквици За Мажи Жени подарок

959.52 DEN 585.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 10 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Камен големина : 8 mm ( 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчи )4.