8-9mm бела природните слатководни образован бисер монистра влакно нараквици за жените девојка висок степен на нова мода накит 7.5 инчен B2990

8-9mm бела природните слатководни образован бисер монистра влакно нараквици за жените девојка висок степен на нова мода накит

DEN 285.00
-30 %
DEN 407.52

Количина на стоки

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. 5.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. 6.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! 8-9mm бела природните слатководни образован бисер монистра влакно нараквици за жените девојка висок степен на нова мода накит 7.5 инчен B2990


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Nearround
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B2990
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит

Најдобри понуди

Елегантна бела природни 7-8мм бисер кристал монистра влакно нараквици за девојки жените подароци нова пристигнување шарм накит
 • Неодамнешно

Елегантна бела природни 7-8мм бисер кристал монистра влакно нараквици за девојки жените подароци нова пристигнување шарм накит

412.32 DEN 288.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Природни Rhodochrosite Камен Хривнија Водат Редење Јога Хривнија 8ММ Круг Ro'se Beaded Жените Накит Здрава Алка Подарок
 • Неодамнешно

Природни Rhodochrosite Камен Хривнија Водат Редење Јога Хривнија 8ММ Круг Ro'se Beaded Жените Накит Здрава Алка Подарок

143.52 DEN 136.00

Мушка 8МММатеријал : Природен КаменВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche
 • Неодамнешно

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche

256.80 DEN 192.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Janeyacy Нов Дизајн Природен Камен Тигар Око Хривнија Дами Мода 6mm Монистра жените Хривнија 4 боја панк Правец на Крилја Хривнија
 • Неодамнешно

Janeyacy Нов Дизајн Природен Камен Тигар Око Хривнија Дами Мода 6mm Монистра жените Хривнија 4 боја панк Правец на Крилја Хривнија

264.00 DEN 158.00

Стил : Мода Накит нараквици Материјал : Нараквица Кога цел е Кога цел е ≥ $180 Бесплатен превозот од DHL / EMS /

Zambian Црвено сандаловина Будистички 0.6 cm /0.8 cm*108 Молитва Монистра Malas Природни Дрвени Нараквици За Жени Мажи Јога Накит
 • Неодамнешно

Zambian Црвено сандаловина Будистички 0.6 cm /0.8 cm*108 Молитва Монистра Malas Природни Дрвени Нараквици За Жени Мажи Јога Накит

DEN 191.52

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 6mm,8mmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколк

YYW Нова Жешка Природни Вистински 7-8мм Компир Образован Слатководни Бисер Beaded Влакно Накит Нараквици Алки Жените Девојка
 • Неодамнешно

YYW Нова Жешка Природни Вистински 7-8мм Компир Образован Слатководни Бисер Beaded Влакно Накит Нараквици Алки Жените Девојка

980.64 DEN 686.00

W elcome на нашата online продавницаСлатководни Образован Бисер Нараквица,со Висок Квалитет Накит, Слатковод

Поставен портокал природен бисер монистра 9-10мм влакно нараквици & алка cloisonne жените невестата партија подароци diy накит
 • Неодамнешно

Поставен портокал природен бисер монистра 9-10мм влакно нараквици & алка cloisonne жените невестата партија подароци diy накит

551.52 DEN 386.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Бесплатен превозот нова мода 12mm совршен круг розова школка симулирани-бисер монистра beaded braceletshot продажба накит 7.5
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот нова мода 12mm совршен круг розова школка симулирани-бисер монистра beaded braceletshot продажба накит 7.5

220.32 DEN 176.00

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0 Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, едн

Трговија на големо Црвено Вино Природни Гранат Нараквици Мушка Со Природен Камен за Среќа Жените Девојка Подарок Оригинална Кристал
 • Неодамнешно

Трговија на големо Црвено Вино Природни Гранат Нараквици Мушка Со Природен Камен за Среќа Жените Девојка Подарок Оригинална Кристал

DEN 658.56

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни Гр

Eastisan 12 Констелација Среќа Камен Едноставна Хривнија 3мм Монистра Прилагодливи Хривнија Холивуд Beaded Бохемија Нараквици
 • Неодамнешно

Eastisan 12 Констелација Среќа Камен Едноставна Хривнија 3мм Монистра Прилагодливи Хривнија Холивуд Beaded Бохемија Нараквици

DEN 456.00

Име : 12 констелација Среќа камен хривнијаГлавната монистра, големина : околу 3ммМатеријал : Микс на сите

Трговија На Големо Вистински Сина Тигар Око Природен Камен Нараквици Среќа Бизнис За Жени Мажи Рака String Енергија Камен Хривнија
 • Неодамнешно

Трговија На Големо Вистински Сина Тигар Око Природен Камен Нараквици Среќа Бизнис За Жени Мажи Рака String Енергија Камен Хривнија

608.16 DEN 578.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

ПРОДАЖБА 6-7mm Бела Природните слатководни Бисер & 8мм Круг кина црвени зрнца 7.5 Бразлетна -bra316 Бесплатен превозот на Големо/мало
 • Неодамнешно

ПРОДАЖБА 6-7mm Бела Природните слатководни Бисер & 8мм Круг кина црвени зрнца 7.5 Бразлетна -bra316 Бесплатен превозот на Големо/мало

278.40 DEN 212.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 67mm Бела Природните слатководни Бисер & 8мм Круг кина црвено

буда монистра хривнија среќа хривнија духовна накит будистички rosary исцелување мушка нараквици јоги нараквици
 • Неодамнешно

буда монистра хривнија среќа хривнија духовна накит будистички rosary исцелување мушка нараквици јоги нараквици

DEN 993.60

7 чакра исцелување нараквици со tassel spsb0535zz0 Материјал : свилен tassel, метал : сребро позлатен бакар, никел и о

Трговија На Големо Виетнам Agarwood Дрвени Нараквици Тигар Шема Буда Круг Монистра Рака String Накит Мажите Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Трговија На Големо Виетнам Agarwood Дрвени Нараквици Тигар Шема Буда Круг Монистра Рака String Накит Мажите Божиќ Подарок

DEN 143.52

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 12mm(17 Монистра),15mm (15 Монистра), 18mm(13 Монистра) ,20mm(12 Зрнца)

Бохемија стил нова мода црна природни 7-8мм бисер плоштадот кристал монистра влакно beaded нараквици поставен накит 7.5 инчен
 • Неодамнешно

Бохемија стил нова мода црна природни 7-8мм бисер плоштадот кристал монистра влакно beaded нараквици поставен накит 7.5 инчен

321.12 DEN 225.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу рачно изработени Бесплатен
 • Неодамнешно

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу рачно изработени Бесплатен

767.52 DEN 729.00

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу 100% рачно и

Висок степен на 12mm круг природни сина песочник круг монистра шарм нараквици 10мм бел кристал бисери на жените накит 7.5 инчен
 • Неодамнешно

Висок степен на 12mm круг природни сина песочник круг монистра шарм нараквици 10мм бел кристал бисери на жените накит 7.5 инчен

295.20 DEN 207.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

YYW Нови Зглоб Мала Камен Нараквици Накит Антички Сребрена Боја Будистички Шарм 8мм Коло Зелена Зголеми Змеј Вени Agata Нараквици
 • Неодамнешно

YYW Нови Зглоб Мала Камен Нараквици Накит Антички Сребрена Боја Будистички Шарм 8мм Коло Зелена Зголеми Змеј Вени Agata Нараквици

133.44 DEN 91.00

W elcome на нашата online продавницаВрвка за околу Мала,сон,пратилки накит, Мешани Ахат, со Цинк Легура, Круг, а