Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу рачно изработени Бесплатен превозот

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу рачно изработени Бесплатен

DEN 729.00
-5 %
DEN 767.52

Количина на стоки


Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу 100% рачно изработени Бесплатен превозот
Листата На Специјално S/N
H ZG007 Големина
xxmm ( 1 инч = 25.4 mm ) Тежина
xx g ( 1g=5 Карат ) Материјал
Тибетската Yak Коска Хривнија Дупчење
Целата Длабочина На Боја
Видете на сликата. Количина
5 dib за 5 КОМПЈУТЕРИ Забелешка
Добар Квалитет !
Ако сакате трговија на големо,ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови & Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Имаме аукции завршува секоја минута, ако видите некој објект ви се допаѓа местото на понудата, во почетокот и може да победи тоа
за помалку отколку што мислите. ~ Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Коска
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Должина:
customizable
Метали Тип:
Не метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZG007

Најдобри понуди

Трговија на големо Пурпурна Природни Кристал Нараквици 8мм Монистра Со PiXiu Храбри војници, за Жени Девојка Подароци Романтична
 • Неодамнешно

Трговија на големо Пурпурна Природни Кристал Нараквици 8мм Монистра Со PiXiu Храбри војници, за Жени Девојка Подароци Романтична

849.60 DEN 807.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : име на Прои

YYW Нови Зглоб Мала Камен Нараквици Накит Антички Сребрена Боја Будистички Шарм 8мм Коло Зелена Зголеми Змеј Вени Agata Нараквици
 • Неодамнешно

YYW Нови Зглоб Мала Камен Нараквици Накит Антички Сребрена Боја Будистички Шарм 8мм Коло Зелена Зголеми Змеј Вени Agata Нараквици

133.44 DEN 91.00

W elcome на нашата online продавницаВрвка за околу Мала,сон,пратилки накит, Мешани Ахат, со Цинк Легура, Круг, а

Трговија на големо Влакнести Чувство Xingyue Природни Bodhi Нараквици 108 Буда Барел Монистра Рака String Ѓердан DIY Будизмот
 • Неодамнешно

Трговија на големо Влакнести Чувство Xingyue Природни Bodhi Нараквици 108 Буда Барел Монистра Рака String Ѓердан DIY Будизмот

1132.80 DEN 1076.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни Haina

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Црната Лава Камен Накит Море Слоевита Кралскиот Монистра Водат Енергија Јога Подарок Нараквици
 • Неодамнешно

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Црната Лава Камен Накит Море Слоевита Кралскиот Монистра Водат Енергија Јога Подарок Нараквици

527.52 DEN 448.00

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Црната Лава Камен Накит Море Слоевита Кралскиот Монистра Водат Енергија

Eastisan 12 Констелација Среќа Камен Едноставна Хривнија 3мм Монистра Прилагодливи Хривнија Холивуд Beaded Бохемија Нараквици
 • Неодамнешно

Eastisan 12 Констелација Среќа Камен Едноставна Хривнија 3мм Монистра Прилагодливи Хривнија Холивуд Beaded Бохемија Нараквици

DEN 456.00

Име : 12 констелација Среќа камен хривнијаГлавната монистра, големина : околу 3ммМатеријал : Микс на сите

10 КОМПЈУТЕРИ трговија на Големо Мода мулти-фацетирани Камен Монистра Хривнија Добар Квалитет Нараквици Накит Водат Чакра Енергија
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ трговија на Големо Мода мулти-фацетирани Камен Монистра Хривнија Добар Квалитет Нараквици Накит Водат Чакра Енергија

771.36 DEN 571.00

10 КОМПЈУТЕРИ трговија на Големо Мода мултифацетирани Камен Монистра Хривнија Добар Квалитет Нараквици

Zambian Црвено сандаловина Будистички 0.6 cm /0.8 cm*108 Молитва Монистра Malas Природни Дрвени Нараквици За Жени Мажи Јога Накит
 • Неодамнешно

Zambian Црвено сандаловина Будистички 0.6 cm /0.8 cm*108 Молитва Монистра Malas Природни Дрвени Нараквици За Жени Мажи Јога Накит

DEN 191.52

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 6mm,8mmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколк

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche
 • Неодамнешно

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche

256.80 DEN 192.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Janeyacy Нов Дизајн Природен Камен Тигар Око Хривнија Дами Мода 6mm Монистра жените Хривнија 4 боја панк Правец на Крилја Хривнија
 • Неодамнешно

Janeyacy Нов Дизајн Природен Камен Тигар Око Хривнија Дами Мода 6mm Монистра жените Хривнија 4 боја панк Правец на Крилја Хривнија

264.00 DEN 158.00

Стил : Мода Накит нараквици Материјал : Нараквица Кога цел е Кога цел е ≥ $180 Бесплатен превозот од DHL / EMS /

Трговија На Големо Вистински Сина Тигар Око Природен Камен Нараквици Среќа Бизнис За Жени Мажи Рака String Енергија Камен Хривнија
 • Неодамнешно

Трговија На Големо Вистински Сина Тигар Око Природен Камен Нараквици Среќа Бизнис За Жени Мажи Рака String Енергија Камен Хривнија

608.16 DEN 578.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

10 КОМПЈУТЕРИ Микс 7 Боја Нараквици Црна Природни Лава 7 Чакра Исцелување Рамнотежа 8 mm Монистра Хривнија За Мажи Жени Реики
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ Микс 7 Боја Нараквици Црна Природни Лава 7 Чакра Исцелување Рамнотежа 8 mm Монистра Хривнија За Мажи Жени Реики

655.68 DEN 557.00

10 КОМПЈУТЕРИ Микс 7 Боја Нараквици Црна Природни Лава 7 Чакра Исцелување Рамнотежа 8 mm Монистра Хривнија

Нови Производи трговија на Големо Водат Хривнија ги Собере Оригиналните Нараквици Бренд DIY Накит За Жените Денот на Вљубените
 • Неодамнешно

Нови Производи трговија на Големо Водат Хривнија ги Собере Оригиналните Нараквици Бренд DIY Накит За Жените Денот на Вљубените

134.40 DEN 114.00

>>>Производот ФотоГОЛЕМИНА : За 16cm еластиченМушка Големина : за 10мм(дијаметар)>>>Пакување ДеталиСите прои

Трговија на големо Црвено Вино Природни Гранат Нараквици Мушка Со Природен Камен за Среќа Жените Девојка Подарок Оригинална Кристал
 • Неодамнешно

Трговија на големо Црвено Вино Природни Гранат Нараквици Мушка Со Природен Камен за Среќа Жените Девојка Подарок Оригинална Кристал

DEN 658.56

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни Гр

108*0.8 cm Higth Квалитет ружино дрво Молитва Монистра Буда Хривнија Тибетската Будистички Rosay Алка Природни Дрвени Жени Мажи
 • Неодамнешно

108*0.8 cm Higth Квалитет ружино дрво Молитва Монистра Буда Хривнија Тибетската Будистички Rosay Алка Природни Дрвени Жени Мажи

DEN 271.68

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 6mm,8mmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколк

Природни Rhodochrosite Камен Хривнија Водат Редење Јога Хривнија 8ММ Круг Ro'se Beaded Жените Накит Здрава Алка Подарок
 • Неодамнешно

Природни Rhodochrosite Камен Хривнија Водат Редење Јога Хривнија 8ММ Круг Ro'se Beaded Жените Накит Здрава Алка Подарок

143.52 DEN 136.00

Мушка 8МММатеријал : Природен КаменВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било

буда монистра хривнија среќа хривнија духовна накит будистички rosary исцелување мушка нараквици јоги нараквици
 • Неодамнешно

буда монистра хривнија среќа хривнија духовна накит будистички rosary исцелување мушка нараквици јоги нараквици

DEN 993.60

7 чакра исцелување нараквици со tassel spsb0535zz0 Материјал : свилен tassel, метал : сребро позлатен бакар, никел и о

ПРОДАЖБА 6-7mm Бела Природните слатководни Бисер & 8мм Круг кина црвени зрнца 7.5 Бразлетна -bra316 Бесплатен превозот на Големо/мало
 • Неодамнешно

ПРОДАЖБА 6-7mm Бела Природните слатководни Бисер & 8мм Круг кина црвени зрнца 7.5 Бразлетна -bra316 Бесплатен превозот на Големо/мало

278.40 DEN 212.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 67mm Бела Природните слатководни Бисер & 8мм Круг кина црвено