Бохемија стил нова мода црна природни 7-8мм бисер плоштадот кристал монистра влакно beaded нараквици поставен накит 7.5 инчен B2965

Бохемија стил нова мода црна природни 7-8мм бисер плоштадот кристал монистра влакно beaded нараквици поставен накит 7.5 инчен

DEN 225.00
-30 %
DEN 321.12

Количина на стоки

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. 5.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. 6.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! Бохемија стил нова мода црна природни 7-8мм бисер плоштадот кристал монистра влакно beaded нараквици поставен накит 7.5 инчен B2965


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
B2965
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Должина:
7.5inch

Најдобри понуди

Zambian Црвено сандаловина Будистички 0.6 cm /0.8 cm*108 Молитва Монистра Malas Природни Дрвени Нараквици За Жени Мажи Јога Накит
 • Неодамнешно

Zambian Црвено сандаловина Будистички 0.6 cm /0.8 cm*108 Молитва Монистра Malas Природни Дрвени Нараквици За Жени Мажи Јога Накит

DEN 191.52

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 6mm,8mmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколк

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу рачно изработени Бесплатен
 • Неодамнешно

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу рачно изработени Бесплатен

767.52 DEN 729.00

Трговија на големо Жени / Мажи е Ткаенината Тибетската Yak Коска Коноп Хривнија врвка за околу 100% рачно и

Трговија на големо Влакнести Чувство Xingyue Природни Bodhi Нараквици 108 Буда Барел Монистра Рака String Ѓердан DIY Будизмот
 • Неодамнешно

Трговија на големо Влакнести Чувство Xingyue Природни Bodhi Нараквици 108 Буда Барел Монистра Рака String Ѓердан DIY Будизмот

1132.80 DEN 1076.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни Haina

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Црната Лава Камен Накит Море Слоевита Кралскиот Монистра Водат Енергија Јога Подарок Нараквици
 • Неодамнешно

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Црната Лава Камен Накит Море Слоевита Кралскиот Монистра Водат Енергија Јога Подарок Нараквици

527.52 DEN 448.00

Нов Дизајн И Висок Квалитет На Црната Лава Камен Накит Море Слоевита Кралскиот Монистра Водат Енергија

10pcs 8мм, Отворајќи се Зголеми Златна Боја Машки Диско Топка Црна Кубни Циркони Шарм Хривнија Мат Камен Мушка Нараквици За Мажи
 • Неодамнешно

10pcs 8мм, Отворајќи се Зголеми Златна Боја Машки Диско Топка Црна Кубни Циркони Шарм Хривнија Мат Камен Мушка Нараквици За Мажи

4074.72 DEN 2282.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 10 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Камен големина : 8 mm ( 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчи )4.

YYW Унисекс Зглоб Мала Природен Камен Нараквици Накит 8мм Круг Aventurine се Зголеми Камен Тигар Око Lave Кварц Будистички Нараквици
 • Неодамнешно

YYW Унисекс Зглоб Мала Природен Камен Нараквици Накит 8мм Круг Aventurine се Зголеми Камен Тигар Око Lave Кварц Будистички Нараквици

135.84 DEN 92.00

W elcome на нашата online продавницаВрвка за околу Мала,Накит Одлуки, со Цинк Легура, Круг, позлатен, различни м

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche
 • Неодамнешно

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche

256.80 DEN 192.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

буда монистра хривнија среќа хривнија духовна накит будистички rosary исцелување мушка нараквици јоги нараквици
 • Неодамнешно

буда монистра хривнија среќа хривнија духовна накит будистички rosary исцелување мушка нараквици јоги нараквици

DEN 993.60

7 чакра исцелување нараквици со tassel spsb0535zz0 Материјал : свилен tassel, метал : сребро позлатен бакар, никел и о

YYW Нова Жешка Природни Вистински 7-8мм Компир Образован Слатководни Бисер Beaded Влакно Накит Нараквици Алки Жените Девојка
 • Неодамнешно

YYW Нова Жешка Природни Вистински 7-8мм Компир Образован Слатководни Бисер Beaded Влакно Накит Нараквици Алки Жените Девојка

980.64 DEN 686.00

W elcome на нашата online продавницаСлатководни Образован Бисер Нараквица,со Висок Квалитет Накит, Слатковод

10 КОМПЈУТЕРИ трговија на Големо Мода мулти-фацетирани Камен Монистра Хривнија Добар Квалитет Нараквици Накит Водат Чакра Енергија
 • Неодамнешно

10 КОМПЈУТЕРИ трговија на Големо Мода мулти-фацетирани Камен Монистра Хривнија Добар Квалитет Нараквици Накит Водат Чакра Енергија

771.36 DEN 571.00

10 КОМПЈУТЕРИ трговија на Големо Мода мултифацетирани Камен Монистра Хривнија Добар Квалитет Нараквици

Елегантна бела природни 7-8мм бисер кристал монистра влакно нараквици за девојки жените подароци нова пристигнување шарм накит
 • Неодамнешно

Елегантна бела природни 7-8мм бисер кристал монистра влакно нараквици за девојки жените подароци нова пристигнување шарм накит

412.32 DEN 288.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

10pcs Нови Пристигнување мајмун Монистра со 8мм Природен камен Бел Howlite Мат Оникс Камен Монистра Растојание Хривнија накит
 • Неодамнешно

10pcs Нови Пристигнување мајмун Монистра со 8мм Природен камен Бел Howlite Мат Оникс Камен Монистра Растојание Хривнија накит

1194.72 DEN 848.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 10 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Камен големина : 8 mm ( 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчи )4.

Природни Африкански Zambian Црвено Сандаловина Дрво Тибетската Будистички Списи Голема Монистра Хривнија Молитва Монистра Мажите
 • Неодамнешно

Природни Африкански Zambian Црвено Сандаловина Дрво Тибетската Будистички Списи Голема Монистра Хривнија Молитва Монистра Мажите

DEN 223.68

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 12mm(17 Монистра),15mm (15 Монистра), 18mm(13 Монистра) ,20mm(12 Зрнца)

10pcs DOUX 8мм Црната Лава Камен Накит Природни Жолта Кристал Монистра Водат Енергија Јога Подарок Жените Mens Нараквици накит
 • Неодамнешно

10pcs DOUX 8мм Црната Лава Камен Накит Природни Жолта Кристал Монистра Водат Енергија Јога Подарок Жените Mens Нараквици накит

959.52 DEN 729.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 10 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Камен големина : 8 mm ( 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчи )4.

2017 Нови Пристигнување Мода Водат Моќ Нараквици За Жените Mens 15mm Голем Круг Кристално Мушка Природни Labradorite Хривнија
 • Неодамнешно

2017 Нови Пристигнување Мода Водат Моќ Нараквици За Жените Mens 15mm Голем Круг Кристално Мушка Природни Labradorite Хривнија

3504.00 DEN 2978.00

2017 Нови Пристигнување Мода Водат Моќ Нараквици За Жените Mens 15mm Голем Круг Кристално МушкаЖените Влакно

108*0.8 cm Higth Квалитет ружино дрво Молитва Монистра Буда Хривнија Тибетската Будистички Rosay Алка Природни Дрвени Жени Мажи
 • Неодамнешно

108*0.8 cm Higth Квалитет ружино дрво Молитва Монистра Буда Хривнија Тибетската Будистички Rosay Алка Природни Дрвени Жени Мажи

DEN 271.68

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 6mm,8mmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколк