Lii Ji Природен Камен Двојно серија Labradorite&Moonstone 925 фунта сребро Злато Боја Сјајна Хривнија

Lii Ji Природен Камен Двојно серија Labradorite&Moonstone 925 фунта сребро Злато Боја Сјајна Хривнија

DEN 1439.52

Количина на стоки


За нас Ние сме накит компанија,ние правиме накит од себе.
Ако имате стил сакате , ние може да го прилагодите за вас.
За ДАНОЧНИ Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок. Ние ќе направиме се најдобро за контрола на ризик од добивање на доход,но не сме 100% сигурни дека за да се избегнат какви било даноци.
ШОПИНГ ВОДИЧ Кога ќе ја добиете вашата цел , ние ќе испрати пакет надвор што е можно поскоро. Повеќето од објектите ние обезбеди бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот , pls се чувствуваат слободни некој да ви помогне. За било која причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот. Кога ќе го добиете пакет , и ако сте задоволни со предмети и услуги ве Молиме оставете ни 5 ѕвезди на повратни информации со убав слика . ние ќе го цениме тоа!
Повеќето купувачот се многу добри и исто така ни даде висок рејтинг.
Сепак, постојат индивидуални лошите момци кои отворен спорови произволно. Ние не го прифати спорови или лоши коментари за дефекти, боја разлики. Ве молиме погледнете внимателно во детали на слика и опис пред купување, отворен спор или лошо преглед на овие две причини, јас ќе се стави вашето име во црната листа на купувачи и да ги објавуваат, и ќе се во можност да купат некој производ во иднина.
Ако не сте сигурни за детали, може да побара од нашата служба за корисници; ако вие сте многу picky, ве молиме да не купи!
Било каков проблем , pls контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или оставајќи ни негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Можете да контактирате со оставање порака на ebay , е-маил .


Други карактеристики

Должина:
18cm, 19cm, 20cm
Бренд Име:
Lii Ji
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
хривнија
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Најдобри понуди

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche
 • Неодамнешно

Домот на жените хривнија лубеницата кварц multicolor камен кристал 12mm фацетирани круг монистра влакно алка накит 7.5 inche

256.80 DEN 192.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Нови Производи трговија на Големо Водат Хривнија ги Собере Оригиналните Нараквици Бренд DIY Накит За Жените Денот на Вљубените
 • Неодамнешно

Нови Производи трговија на Големо Водат Хривнија ги Собере Оригиналните Нараквици Бренд DIY Накит За Жените Денот на Вљубените

134.40 DEN 114.00

>>>Производот ФотоГОЛЕМИНА : За 16cm еластиченМушка Големина : за 10мм(дијаметар)>>>Пакување ДеталиСите прои

ПРОДАЖБА 6-7mm Бела Природните слатководни Бисер & 8мм Круг кина црвени зрнца 7.5 Бразлетна -bra316 Бесплатен превозот на Големо/мало
 • Неодамнешно

ПРОДАЖБА 6-7mm Бела Природните слатководни Бисер & 8мм Круг кина црвени зрнца 7.5 Бразлетна -bra316 Бесплатен превозот на Големо/мало

278.40 DEN 212.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 67mm Бела Природните слатководни Бисер & 8мм Круг кина црвено

YYW Нови Зглоб Мала Камен Нараквици Накит Антички Сребрена Боја Будистички Шарм 8мм Коло Зелена Зголеми Змеј Вени Agata Нараквици
 • Неодамнешно

YYW Нови Зглоб Мала Камен Нараквици Накит Антички Сребрена Боја Будистички Шарм 8мм Коло Зелена Зголеми Змеј Вени Agata Нараквици

133.44 DEN 91.00

W elcome на нашата online продавницаВрвка за околу Мала,сон,пратилки накит, Мешани Ахат, со Цинк Легура, Круг, а

Трговија на големо Пурпурна Природни Кристал Нараквици 8мм Монистра Со PiXiu Храбри војници, за Жени Девојка Подароци Романтична
 • Неодамнешно

Трговија на големо Пурпурна Природни Кристал Нараквици 8мм Монистра Со PiXiu Храбри војници, за Жени Девојка Подароци Романтична

849.60 DEN 807.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : име на Прои

CSJA 8мм Сина Howlite Нараквици Мала Rosary Јога Мушка Гроздобер Сребро Дрвото на Животот Шарм Приврзоци Енергија Исцелување
 • Неодамнешно

CSJA 8мм Сина Howlite Нараквици Мала Rosary Јога Мушка Гроздобер Сребро Дрвото на Животот Шарм Приврзоци Енергија Исцелување

137.28 DEN 96.00

Но, ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети

108*0.8 cm Higth Квалитет ружино дрво Молитва Монистра Буда Хривнија Тибетската Будистички Rosay Алка Природни Дрвени Жени Мажи
 • Неодамнешно

108*0.8 cm Higth Квалитет ружино дрво Молитва Монистра Буда Хривнија Тибетската Будистички Rosay Алка Природни Дрвени Жени Мажи

DEN 271.68

Природно Дрво Мушка ХривнијаМонистра, Големина : 6mm,8mmВе молиме не двоумете се да не контактирате доколк

Трговија на големо Стари Минерални Материјали Турмалин Природни Кристал Нараквици Круг Мушка Среќа за Жени Мажи Мода Хривнија
 • Неодамнешно

Трговија на големо Стари Минерални Материјали Турмалин Природни Кристал Нараквици Круг Мушка Среќа за Жени Мажи Мода Хривнија

546.24 DEN 519.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

Природни Rhodochrosite Камен Хривнија Водат Редење Јога Хривнија 8ММ Круг Ro'se Beaded Жените Накит Здрава Алка Подарок
 • Неодамнешно

Природни Rhodochrosite Камен Хривнија Водат Редење Јога Хривнија 8ММ Круг Ro'se Beaded Жените Накит Здрава Алка Подарок

143.52 DEN 136.00

Мушка 8МММатеријал : Природен КаменВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било

3Strands 8-12mm 8inch Зелена Барок Слатководни Бисер Хривнија Моден Бисер Накит трговија на Големо Нов Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

3Strands 8-12mm 8inch Зелена Барок Слатководни Бисер Хривнија Моден Бисер Накит трговија на Големо Нов Бесплатен Превозот

4752.00 DEN 4182.00

Добредојдовте на terisa накитМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОкол

Трговија на големо Црвено Розова Природни Кристал Нараквици 6mm Монистра со Печено сина Цвет за Љубителите Crysta Три круга Хривнија
 • Неодамнешно

Трговија на големо Црвено Розова Природни Кристал Нараквици 6mm Монистра со Печено сина Цвет за Љубителите Crysta Три круга Хривнија

566.40 DEN 481.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

Етничките стил Ретро Жолта Тајланд Буда Хривнија за жени, девојки рака синџир Монистра Дами Pendant Tassels Накит Одлуки Дизајн
 • Неодамнешно

Етничките стил Ретро Жолта Тајланд Буда Хривнија за жени, девојки рака синџир Монистра Дами Pendant Tassels Накит Одлуки Дизајн

561.12 DEN 286.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите с

Бела Семе Природни Bodhi Нараквици Пеперутка и Кинески јазол Pendant Ѓердан Буда Молитва Мала Тибетската Будизмот Накит
 • Неодамнешно

Бела Семе Природни Bodhi Нараквици Пеперутка и Кинески јазол Pendant Ѓердан Буда Молитва Мала Тибетската Будизмот Накит

700.80 DEN 631.00

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Бела bodhi сем

Кристал Накит AA6X8MM Multicolor Кристал Хривнија Алка рачно изработени Модни Хривнија Накит 7.5 инчен промет на Големо со Нов
 • Неодамнешно

Кристал Накит AA6X8MM Multicolor Кристал Хривнија Алка рачно изработени Модни Хривнија Накит 7.5 инчен промет на Големо со Нов

1439.52 DEN 1267.00

Добредојдовте на terisa накитКристал Накит AA6 X8 MM Multicolor Кристал Хривнија Алка рачно изработени Модни Хривн

10pcs Нови Пристигнување мајмун Монистра со 8мм Природен камен Бел Howlite Мат Оникс Камен Монистра Растојание Хривнија накит
 • Неодамнешно

10pcs Нови Пристигнување мајмун Монистра со 8мм Природен камен Бел Howlite Мат Оникс Камен Монистра Растојание Хривнија накит

1194.72 DEN 848.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 10 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Камен големина : 8 mm ( 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчи )4.

YYW Унисекс Зглоб Мала Природен Камен Нараквици Накит 8мм Круг Aventurine се Зголеми Камен Тигар Око Lave Кварц Будистички Нараквици
 • Неодамнешно

YYW Унисекс Зглоб Мала Природен Камен Нараквици Накит 8мм Круг Aventurine се Зголеми Камен Тигар Око Lave Кварц Будистички Нараквици

135.84 DEN 92.00

W elcome на нашата online продавницаВрвка за околу Мала,Накит Одлуки, со Цинк Легура, Круг, позлатен, различни м

Природни црна слатководни образован бисер 7-8,8-9mm околу круг монистра хривнија висок степен на жените накит 7.5 инчен B1524
 • Неодамнешно

Природни црна слатководни образован бисер 7-8,8-9mm околу круг монистра хривнија висок степен на жените накит 7.5 инчен B1524

700.32 DEN 385.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат