12/16/28 Бои Професионални Солидна Акварел Бои постави Отворено Сликарство Пигмент Преносни Боја Уметност во собата со 2 боја четка

12/16/28 Бои Професионални Солидна Акварел Бои постави Отворено Сликарство Пигмент Преносни Боја Уметност во собата со 2 боја

DEN 223.00
-7 %
DEN 240.00

Количина на стокиДруги карактеристики

боја:
12colors со 1brush, 16colors со 1brush, 28colors со 1brush, 36colors со 1brush
Возраст:
>6 години
сликарски медиум:
Платно,Хартија
Тип:
Вода Боја Бои

Најдобри понуди

Јапонски 24/18/12 бои транспарентен акварел илустрација пигмент цртан филм боја MW-24 12ml парична казна господар изведувач
  • Неодамнешно

Јапонски 24/18/12 бои транспарентен акварел илустрација пигмент цртан филм боја MW-24 12ml парична казна господар изведувач

4152.00 DEN 3322.00

Име на производ : Сакура 18 боја 24 боја 12 боја Транспарентен АкварелПроизвод потекло : ЈапонијаПоле на пр

Бесплатен превозот Франција Pebeo 24/12 бои службен солидна акварел / watercolour бои железната кутија пигмент за господар уметници
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот Франција Pebeo 24/12 бои службен солидна акварел / watercolour бои железната кутија пигмент за господар уметници

1914.24 DEN 1531.00

[Име на производ] : 12 боја солидна акварел бои [Бренд] : Pebeo [Тежина] : 0.15 Kg [Модел] : 300075 [Пакување кутија голе

12/24 Бои Пол Рубенс Уметник Watercolour Солидна Колачи Направени со гуми за Џвакање арапски,OX Gall Висока Lightfastness и Транспарентност
  • Неодамнешно

12/24 Бои Пол Рубенс Уметник Watercolour Солидна Колачи Направени со гуми за Џвакање арапски,OX Gall Висока Lightfastness и Транспарентност

DEN 1247.52

Со овој сет, кога ќе видите некои убави пејсажи, може да се подготви и да се спаси тоа веднаш, наместо missing

Бесплатен превозот Направени во Кина ХЕРОЈ 50 ml/стаклено шише високи графит фонтана пенкало мастило комплет Подарок кутија
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот Направени во Кина ХЕРОЈ 50 ml/стаклено шише високи графит фонтана пенкало мастило комплет Подарок кутија

911.52 DEN 729.00

Име на производ : Херој МастилоКапацитет : 50млТежина : 0.15 kg / модулБоја : црвена, сина, bule црна, црнаИме на