10 инчен Заеднички стандарди,T33 Задните јаглероден филтер,Кокос школка гранули активиран јаглерод,вода прочистувач/Филтер делови Додатоци

10 инчен Заеднички стандарди,T33 Задните јаглероден филтер,Кокос школка гранули активиран јаглерод,вода прочистувач/Филтер делови

DEN 972.00
-8 %
DEN 1056.00

Количина на стоки

Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи. Ние прифатени Зачувам плаќање. Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. Ние брод во Светот како Подарок. Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Купувачот треба да се плати се врати превозот.Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети. 12 месеци Производителот Гаранција (со Исклучок на contrived штета или misusage). Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден . Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по плаќање завршен примени.4 cm) внатрешната нишка : 1/4" Хуманизирано ригорозни процес на дизајн,ефикасно блокирање на водата overflows Оптимизација и фини честички на јаглерод адсорпција каталитички способност Функција : да може ефективно да се филтрираат чуден мирис различна боја, crganic хемикалии зрачење , ефективна adsarption на штетни материи, како што се бактерии и вируси во вода Заеднички стандарди дома и во странство, е погодна за мејнстрим вода purifiers чиста вода машина за Пакување : Филтер x 2 парчиња СОВЕТ : Ако имате било какви прашања , молам контактирајте ме ,или оставете порака на нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас ,ви благодариме
Екранот -
Шопинг Водич
-
Плаќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Испраќање и Наплата :
1.едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
НАШИОТ МАГАЦИН
.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на ,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да . Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби ,но немојте да се грижите за тоа .Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Тоа е наше задоволство да се поправи тоа. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. Дополнителни давачки или прилагодено такса се купувачи одговорност. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
Гаранција и Повратни информации :
1. Ние не може да гарантира пристигнување време.
Вие ќе добиете добри производи од Кина !!!
10 инчен Заеднички стандарди,T33 Задните јаглероден филтер,Кокос школка гранули активиран јаглерод,вода прочистувач/Филтер делови Додатоци
Опис Должина : 10 инчи (25. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Нашите цени не вклучуваат никаква царина или данок. Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето мејлинг треба да биде превземено од страна на Клиентите. и ние ќе го прават истото за вас. Ние ќе се обезбеди целосна адреса. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови .
Превозот :
1. DOA(Мртов на Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации.


Други карактеристики

Тип:
Вода Филтер Делови
Бренд Име:
KELAN
Број На Модел На:
T33

Најдобри понуди

5 Фаза УЛТРА Филтер Систем на Замена на Филтер за полнење во 10. PP 5micron/GAC/PP 1micron/ULTRA Мембрана/Регистрација Пост Јаглероден
  • Неодамнешно

5 Фаза УЛТРА Филтер Систем на Замена на Филтер за полнење во 10. PP 5micron/GAC/PP 1micron/ULTRA Мембрана/Регистрација Пост Јаглероден

2255.52 DEN 2143.00

Замена на Филтер за комплет содржи стандардните 10 инчен филтри се наоѓаат во повеќето системи...

16W УВ Баласт за нашите 2 GPM Ултравиолетова Светлина Вода Sterilizer/Европа Две-пински приклучок/Напојување:200-240V/4 Prong
  • Неодамнешно

16W УВ Баласт за нашите 2 GPM Ултравиолетова Светлина Вода Sterilizer/Европа Две-пински приклучок/Напојување:200-240V/4 Prong

1233.12 DEN 1172.00

16 W УВ Баласт за нашите 2 GPM Ултравиолетова Светлина Вода Sterilizer / Европа Двепински приклучок / Напојување :

Бесплатен Превозот 1/4 инчи 4 Парчиња Вкупна Должина Од 5 Метри храна одделение вода цевки PE Цевка за вода, цевки за вода филтер
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 1/4 инчи 4 Парчиња Вкупна Должина Од 5 Метри храна одделение вода цевки PE Цевка за вода, цевки за вода филтер

475.20 DEN 242.00

Бесплатен Превозот 1 / 4 инчи 1.5 Метри / roll бела сина, жолта и црвена боја, храна одделение PE Цевка за вода,

1pcs Вода 10 инчен Прочистувач универзална вода прочистувач керамички активиран јаглерод Природни diatomaceous керамички вода
  • Неодамнешно

1pcs Вода 10 инчен Прочистувач универзална вода прочистувач керамички активиран јаглерод Природни diatomaceous керамички вода

DEN 655.20

1pcs Вода 10 инчен Прочистувач универзална вода прочистувач керамички активиран јаглерод Природни diatomaceoк

1/4 Инчи OD, 10 Метри(30 метри) Должина Цевки Цевка Цевка за RO Вода Филтер Систем/Icemaker/Вода Диспензерот(транспарентна боја)
  • Неодамнешно

1/4 Инчи OD, 10 Метри(30 метри) Должина Цевки Цевка Цевка за RO Вода Филтер Систем/Icemaker/Вода Диспензерот(транспарентна боја)

720.00 DEN 677.00

14 Инчен OD, 10 Метри(30 метри) Должина Цевки Цевка Цевка за RO Вода Филтер System Icemaker Water Фармацевт(транспарентн

Премиум Реверзна Осмоза Систем Вертикална Притисок на Резервоарот со Композитни База, 28 Литри Капацитет, Бела Боја
  • Неодамнешно

Премиум Реверзна Осмоза Систем Вертикална Притисок на Резервоарот со Композитни База, 28 Литри Капацитет, Бела Боја

9552.00 DEN 9074.00

Реверзна Осмоза Систем Вертикална Притисок на Резервоарот со Композитни База, 28 Литри Капацитет, Бела Б