1/8 Нишка Машки до 1/4 Цевка Лактот Проверете Вентил за RO Реверзна Осмоза - Пакување од 2

1/8 Нишка Машки до 1/4 Цевка Лактот Проверете Вентил за RO Реверзна Осмоза - Пакување од 2

DEN 342.00
-5 %
DEN 360.00

Количина на стоки


1/8" Нишка Машки до 1/4" Цевка Лактот Проверете Вентил за RO Реверзна Осмоза - Пакување од 2
За RO мембрана назад испирање
Големина : 1/4" Цевка OD x 1/8" Машки Конец
Обично се користат како врска со излезната страна на Н Систем за да се спречи обратен проток на водата назад во Мембраната.
Испорака :
72 Часа испраќање(со Исклучок на празници) по исплата потврди од страна на Aliexpress
Стандардот превозот е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet за слободни (некои специфични за земјата треба да платат малку повеќе превозот надомест од Ali Express Стандард Превозот). Кој ќе го однесе 15 - 60 дена да стигнат до вашата локација. Понекогаш, ние ќе користиме некои специјални изразат ако тоа е побрзо.
За Парцела повеќе од 2 KGS ,ние ќе брод предмети од ТНТ ,Fed Ex ,DHL, или други посебни express.
Плаќање :
(1) да ја прифатиме преку Pay Pal ,Alipay, Сите големи кредитни картички, Банкарски Трансфер, Зачувам, Western Union итн.
(2) Плаќањето мора да се организира во рамките на 19 дена од денот на ставање на налози
(3) цената што Ја платиле за предмети со исклучок на било царина. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.
Забелешки :
Ако ви треба многу количина или имате било какви посебни барање,најдобро ве молиме контактирајте со нас или e-mail на нас ,ние ќе провери конечниот износ за вас ,можеби може да заштедите на превозот цена за вас.
Повратни информации
Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее и да се направи напредок.Затоа,вашите повратни информации е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остават postive повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши проблемите и да се направи improment во иднина.
Политика На Враќање :
(1) Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета.
(2) СЛОБОДЕН - Ние обезбедуваме бесплатно 7 дена гаранција за оваа точка
Step1) Контакт преку Aliexpress трговец со датотеки, или во Порака или e-mail
Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.


Други карактеристики

Тип:
Вода Филтер Делови
Број На Модел На:
WU007-A
Бренд Име:
FILSADAE
Обликот:
Лактите
Материјал :
Полипропилен
Тип:
проверете вентил
боја:
Бела
конекција:
1/4 Брзо се Поврзете x 1/8 Машки Конец
Примена:
Реверзна Осмоза Системи , Прочистувач На Вода, Филтри За Вода

Најдобри понуди

1pcs Вода 10 инчен Прочистувач универзална вода прочистувач керамички активиран јаглерод Природни diatomaceous керамички вода
  • Неодамнешно

1pcs Вода 10 инчен Прочистувач универзална вода прочистувач керамички активиран јаглерод Природни diatomaceous керамички вода

DEN 655.20

1pcs Вода 10 инчен Прочистувач универзална вода прочистувач керамички активиран јаглерод Природни diatomaceoк

Вода Филтер Делови 5pcs 3/8 OD Цевка * 3/8 NPT BSP Женски Права Брзо се Поврзете Аквариум За RO Вода прочистувач систем 1066N
  • Неодамнешно

Вода Филтер Делови 5pcs 3/8 OD Цевка * 3/8 NPT BSP Женски Права Брзо се Поврзете Аквариум За RO Вода прочистувач систем 1066N

237.60 DEN 223.00

Filtros де Agua,Filtros de Casa,Замена на Филтрите,Filtro став dispensador де agua, equipo de ósmosis, Filtración,tratamento де esgoto,tratamento де agua ,esgot

Бесплатен Превозот 1/4 инчи 4 Парчиња Вкупна Должина Од 5 Метри храна одделение вода цевки PE Цевка за вода, цевки за вода филтер
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 1/4 инчи 4 Парчиња Вкупна Должина Од 5 Метри храна одделение вода цевки PE Цевка за вода, цевки за вода филтер

475.20 DEN 242.00

Бесплатен Превозот 1 / 4 инчи 1.5 Метри / roll бела сина, жолта и црвена боја, храна одделение PE Цевка за вода,

Вода Филтер Делови 5pcs 1/4 OD Цевка * 1/4 NPT BSP Женски Права Брзо се Поврзете Аквариум За RO Вода прочистувач систем 1044N
  • Неодамнешно

Вода Филтер Делови 5pcs 1/4 OD Цевка * 1/4 NPT BSP Женски Права Брзо се Поврзете Аквариум За RO Вода прочистувач систем 1044N

237.60 DEN 223.00

Filtros де Agua,Filtros de Casa,Замена на Филтрите,Filtro став dispensador де agua, equipo de ósmosis, Filtración,tratamento де esgoto,tratamento де agua ,esgot

сина дебели експлозија-доказ вода прочистувач домување филтер шише додатоци 20 инчи 1/2 инчен порта на водата доводното
  • Неодамнешно

сина дебели експлозија-доказ вода прочистувач домување филтер шише додатоци 20 инчи 1/2 инчен порта на водата доводното

DEN 3119.52

Цел стандардната порта 1 / 2",3 / 8" 3 / 4" 1" ЗА вашата опцијацел ќе не вклучуваат кертриџ, клуч и конекторисина

16W УВ Баласт за нашите 2 GPM Ултравиолетова Светлина Вода Sterilizer/Европа Две-пински приклучок/Напојување:200-240V/4 Prong
  • Неодамнешно

16W УВ Баласт за нашите 2 GPM Ултравиолетова Светлина Вода Sterilizer/Европа Две-пински приклучок/Напојување:200-240V/4 Prong

1233.12 DEN 1172.00

16 W УВ Баласт за нашите 2 GPM Ултравиолетова Светлина Вода Sterilizer / Европа Двепински приклучок / Напојување :

2 парчиња 4 начин адаптер 1/4 Автоматско Shut-Off Вентил Без потреба тока Брзо се Поврзете Фитинзи За RO Реверзна Осмоза
  • Неодамнешно

2 парчиња 4 начин адаптер 1/4 Автоматско Shut-Off Вентил Без потреба тока Брзо се Поврзете Фитинзи За RO Реверзна Осмоза

DEN 492.00

2 парчиња 4 начин адаптер 1 / 4" Автоматско ShutOff Вентил Без потреба buckle QuickПоврзете Фитинзи За RO Реверзна Ос

Вода Филтер Делови 6W УВ Sterlizer со Моќност 200 - 240V и Европа Две-пински приклучок вклучуваат еден екстра Стаклена цевка
  • Неодамнешно

Вода Филтер Делови 6W УВ Sterlizer со Моќност 200 - 240V и Европа Две-пински приклучок вклучуваат еден екстра Стаклена цевка

2731.20 DEN 2595.00

Вода Филтер Делови 6 W УВ Sterlizer со Моќност 200 240 V и Европа Двепински приклучок вклучуваат еден екстра стак

10 инчен Заеднички стандарди, Sintered активиран јаглерод прачка/,Кокос школка скала филтер, вода прочистувач/Филтер делови Додатоци
  • Неодамнешно

10 инчен Заеднички стандарди, Sintered активиран јаглерод прачка/,Кокос школка скала филтер, вода прочистувач/Филтер делови Додатоци

912.00 DEN 839.00

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови Ве молим

1/4,L типот на приклучокот Агол зглобовите,90 степени агол наведнуваат брзи конектори,4046 Push-in приклучок,прочистувач на Вода
  • Неодамнешно

1/4,L типот на приклучокот Агол зглобовите,90 степени агол наведнуваат брзи конектори,4046 Push-in приклучок,прочистувач на Вода

DEN 240.00

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови .НАШИОТ М