Двонасочна Радио D-Тип Earhook Слушалката Слушалката PTT за Воки Токи Baofeng УВ-5R УВ-5RE УВ-5RA Плус BF-888S 777S 666S

Двонасочна Радио D-Тип Earhook Слушалката Слушалката PTT за Воки Токи Baofeng УВ-5R УВ-5RE УВ-5RA Плус BF-888S 777S 666S

DEN 350.40

Количина на стоки

Двонасочна Радио D-Тип Earhook Слушалката Слушалката PTT за Воки Токи Baofeng УВ-5 R УВ-5 RE УВ-5 RA Плус BF-888 S 777 S 666 S
Општата Стил Уво Кука Пакет Да Користат Преносни Медија Плеер Функција на Бучава Поништување на Комуникација Жичен Модел Број E-004 Конектори за К-Тип на Две игли Џек Фреквентен Опсег 20-20000 HZ Отпорност 150hms на 1 KHZ Max Моќ 10m W Нарушување Помалку од 6% Оперативен Напон 4.5 V-10 V DC Влажност Тест Возачот Да Единици 15mm 150ohm Mylar Говорникот Боја Црна Гаранција 6 месеци


Други карактеристики

Разговор Опсег:
Никој
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
TSSD
Воки Токи Тип:
Преносни
Складирање Канал:
Никој
Максимален Домет:
Димензии:
Никој
Is_Display:
No
Фреквентен Опсег:
Никој
Број На Модел На:
E-004
Материјал:
PU
Комуникација :
Жичен
Impedence :
150hms на 1KHZ
Max Моќ :
10mw
Оперативен Напон :
4.5 V-10V DC
Нарушување :
Помалку од 6%
Возачот Единици :
15mm 150ohm Mylar Говорникот
Боја :
Црна
Конектор :
К-Тип на Две игли Џек
Функција :
Поништување Бучава
Гаранција :
половина година

Најдобри понуди

2 ПАРЧИЊА Продолжен Носат Кожа Мека Случај Holster Торбичка за Baofeng УВ-5R УВ-5RE Серија 3800mAh Батеријата двонасочна Радио
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Продолжен Носат Кожа Мека Случај Holster Торбичка за Baofeng УВ-5R УВ-5RE Серија 3800mAh Батеријата двонасочна Радио

633.12 DEN 601.00

1 На Вештачка Кожа Мека Случај е Посебно прилагодена за сите притискање на копчиња 2 Транспарентен ПВЦ з

Дебело јаже Плетенка јаже К Тип Слушалка Микрофон За Радио Безбедност Воки Токи 2 Pin Уво Бар Радио Слушалка Микрофон PTT двонасочна
  • Неодамнешно

Дебело јаже Плетенка јаже К Тип Слушалка Микрофон За Радио Безбедност Воки Токи 2 Pin Уво Бар Радио Слушалка Микрофон PTT двонасочна

DEN 336.00

Опис : Сите на нашите предмети се сосема нови И десно и лево уво може да се носи удобно На слушалка / звучн

1 Pin Професионален Рачен Микрофон Микрофон PTT за Yaesu Токи Talki двонасочна Радио-апарат vx-1R-апарат vx-2R-апарат vx-3Р-апарат
  • Неодамнешно

1 Pin Професионален Рачен Микрофон Микрофон PTT за Yaesu Токи Talki двонасочна Радио-апарат vx-1R-апарат vx-2R-апарат vx-3Р-апарат

882.24 DEN 618.00

1 Pin Професионален Рачен Рамо Звучник Микрофон Микрофон PTT за Yaesu Токи Talki двонасочна Радиоапарат vx1 Rапар