Чакра Матирано 11 инчен Кварцен Кристал Пеење Сад Медитација

Чакра Матирано 11 инчен Кварцен Кристал Пеење Сад Медитација

DEN 2098.00
-5 %
DEN 2208.00

Количина на стоки


Чакра Матирано 11 инчен Кварцен Кристал Пеење Сад Медитација
Ние може да им понуди на сите големина на 6"-24", и сите тон на C D E F G A B ,ако сакате другите големина и тон,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас би сакал да го цитирам што побрзо.
Спецификација 1.Најчиста Кварцен кристал 99.99%
2.Секоја големина имаат сите мелодија CDEFGAB
3.Силно и долго звук
4. Големина од 6"24"
Нашето главно производи
Кристал пеење сад,
кристал подесување вилушка,
кристал пирамида,
рачни кристал пеење сад,
Харфа,
Носат чанти за пеење сад.
Бојата е разни(вклучувајќи матирано,јасно,природата боја и ние може да се печати вашето лого за пеење сад и пакет.
Напомена :
Товарни не ги вклучува царинење такса.Понекогаш Како систем проблем, ако редење вашата цел во истата цел број, товарни може да се појави грешка, ако товарни и вистински товар од разликата, ние ќе ве контактираме во време!


Други карактеристики

Бренд Име:
Магнетно
Број На Модел На:
Бела пеење-019
Тежина (КГ):
2.5
Дијаметар (cm):
20-30cm
Тон Број:
7 ѕвонење
Име на производ:
Кварцен Кристал Пеење На Сад
Материјал:
чиста кварцен кристал
Достапни големина:
11 Инчи
На Располагање На Ѕвонење:
CDEFGAB ,C#Д#Д#F#G#О#B#
Фреквенција:
440HZ
чакра:
7 чакра
додаток:
гума О-прстен и велур стап
боја:
7 чакра и 7 на ѕвонење

Најдобри понуди

9(F или G или забелешка)11 (Д или Ѓ или E забелешка) 2 парчиња матирано кварцен кристал пеење чаши со 2pcs слободни велур mallet+O-ring
  • Неодамнешно

9(F или G или забелешка)11 (Д или Ѓ или E забелешка) 2 парчиња матирано кварцен кристал пеење чаши со 2pcs слободни велур mallet+O-ring

6240.00 DEN 5928.00

AIO технологија на производство : кога температурата се постигне 30004000 целзиусови степени,на песок стане