Турбополнач Турбо Поправка Комплет обнова KP39 54399700027 54399880027 За Рено Kangoo Megane 2 Сценски II Модус K9K K9K-THP 1.5 L

Турбополнач Турбо Поправка Комплет обнова KP39 54399700027 54399880027 За Рено Kangoo Megane 2 Сценски II Модус K9K K9K-THP 1.5

DEN 1663.00
-10 %
DEN 1847.52

Количина на стоки


Турбополнач Турбо Поправка Комплет обнова KP39 BV39 54399700027 54399880027 За Рено Kangoo II 2008-;Megane II 2003-;Сценски II 2003-;Модус 2004 - Мотор : K9 K-THP 1.5 L d Ci 103 HP трговија на Големо
54399880027 Турбо Поправка Комплет обнова d o не одговара за 54399880002 Turbo;
Турбо Модел :
KP39 BV39 0027
54399880027 54399700027
5439-988-0027 5439-970-0027
54399880027 Турбо CHRA не одговара за 54399880002 Turbo;
54399880027 Турбо CHRA е Различна од 54399880002 Турбо CHRA
8200578315 8200204572
За Рено Kangoo II 2008 година,Megane II 2003-,Сценско II 2003-,Модус 2004 - Мотор : K9 K-THP,1.5 d Ci 101 HP 103 HP
"Рено" Megane II 1.5 DCI 100 HP 74 KW Моторот : K9 K Година : 2003 - Рено Megane II 1.5 DCI 103 HP 76 KW Моторот : K9 K Година : 2004 - "Рено" Clio III 1.5 DCI 100 HP 74 KW Моторот : K9 K Година : 2004 - "Рено" Модус 1.5 DCI 103 HP 76 KW Моторот : K9 K Година : 2004 - Рено Сценско II 1.5 DCI 100 HP 74 KW Моторот : K9 K Година : 2003 - Рено Сценско II 1.5 DCI 103 HP 76 KW Моторот : K9 K Година : 2003 - Рено Kangoo 1.5 DCI 103 HP 76 KW Моторот : K9 K Година : 2008-
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
BV39 54399700027 54399880027 За Рено Kangoo Megane K9K-THP 1.5 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
5inch
Модел Година:
2003-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
5inch
Автомобил Производител:
Рено
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
5inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
KP39 BV39 0027 Турбополнач турбо Поправка Комплет обнова
Автомобил модел:
За Рено Kangoo II 08-,Megane II 2003-,Сценско II 2003-,Модус 2004-
моторот моторот:
K9K-THP 1.5 L dCi 101HP 103HP K9KTHP K9K THP
Дел Бр.:
54399880027 54399700027
ОЕМ Бр.:
8200578315 8200204572
Турбо CHRA не се исти како/:
не одговара за 54399880002 54399700002

Најдобри понуди

ПРОМОЦИЈА Бесплатен Превозот K5T48272 MR204853 Висок Квалитет Емисија Електромагнетниот Вентил За Мицубиши Montero Pajero Shogun
  • Неодамнешно

ПРОМОЦИЈА Бесплатен Превозот K5T48272 MR204853 Висок Квалитет Емисија Електромагнетниот Вентил За Мицубиши Montero Pajero Shogun

489.60 DEN 465.00

ПРОМОЦИЈА Бесплатен Превозот K5 T48272 MR204853 Висок Квалитет Емисија Електромагнетниот Вентил За Мицубиши Mon

Пригушување на Телото во Мирување за Контрола на Брзината, Серво Комплет Stepper Мотор за Мицубиши Pajero Montero Shogun Galant
  • Неодамнешно

Пригушување на Телото во Мирување за Контрола на Брзината, Серво Комплет Stepper Мотор за Мицубиши Pajero Montero Shogun Galant

DEN 1776.00

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување.02)3500 / 2 WD (K89 W) K89 W 3500 / 4 WD (K99 W) K99 WНие сме специјализи