ТУРБО TF035 49135-04000 49135-04001 28200-4A150 Турбополнач За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 4D56T 2.5 L

ТУРБО TF035 49135-04000 49135-04001 28200-4A150 Турбополнач За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 4D56T 2.5

DEN 9129.00
-9 %
DEN 10031.52

Количина на стоки

5 L 1999-
Моторот :
4 D56 T 4 D56 Евро-2 2. Ние ќе направиме се што е потребно за да ја поправат ситуацијата и да заработи што 5-ѕвезда оценка на сите околу вас. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.5 L со сите Дихтунзи
Турбо модел :
TD04 TF035 TF035 HM-10 T-4
Дел Број :
4913504000 4913504001
49135 04000 49135 04001
49135-04000 49135-04001
ОЕМ Број :
28200-4 A150 282004 A150 28200 4 A150
Апликацијата Автомобил :
За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 2. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Врати пакет мора да биде под бренд нова состојба.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост.
Повратните информации :
Ние се стремиме да се направи она што е потребно за да се добие објект за вас и се надевам дека сте задоволни со вашиот купување.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
Ако добиете информации за производот и не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД напуштање на било кој тип на повратни информации.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
НАЈДОБРИ ТУРБО TF035 HM-10 T-4 49135-04000 49135-04001 28200-4 A150 Турбополнач Вода за Ладење Турбо За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 4 D56 T 2.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка.5 L 1999-
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
За HYUNDAI H200 Libero Galloper 4D56T 2.5 L 49135-04000 28200-4A150
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
25inch
Модел Година:
1999-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
26inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Објектот Должина:
25inch
Објектот Тежина:
6.5kg
Турбо Модел :
TD04 TF035 TF035HM-10T-4 Турбо Турбополнач
Дел Број:
49135-04000 49135-04001 49135 04000 49135 04001
ОЕМ број:
28200-4A150 282004A150 28200 4A150
Апликацијата возило:
За HYUNDAI Комерцијални H200 Starex Libero Galloper II H1 2.5 L 1999-
Примена на моторот:
4D56T Евро-2 2.5 L 1999-
Кул:
Вода за ладење и Масло за подмачкување
Дел Бр.:
4913504000 4913504001
Забелешка :
двојно млазницата

Најдобри понуди