Турбо TD06H 49179-02511 ME300298 Турбополнач За Мицубиши Fuso Truck Автобус FM61F FN62F FN63F FN64F FM65F FM67F FN6 6M60T 6M60T2

Турбо TD06H 49179-02511 ME300298 Турбополнач За Мицубиши Fuso Truck Автобус FM61F FN62F FN63F FN64F FM65F FM67F FN6 6M60T 6M60T2

DEN 10308.00
-9 %
DEN 11327.52

Количина на стоки

Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Врати пакет мора да биде под бренд нова состојба.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.0, TD06 Дел Број 49179-02511 Претходниот Дел Број 4917902511 OE Број ME300298 Опис
За Мицубиши Fuso Truck Автобус FM61 F FM65 F FM67 F
FN62 F FN63 F FN64 F CHRA 49179-08540 Мотор 6 M60 T, 6 M60 T2 Зафатнина 7.2 mm (TD06 H/12 Ножеви) Компресор Тркала 49179-43400 52. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
•Професионална инсталација и/или помош е силно да се предложи.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
По продажба :
•Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег.купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.8/68 mm) Турбина Тркала 49179-43400 58.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .5/68 mm (6 x 2 Ножеви) Поправка Комплет 49178-81100 Actuator 49179-18110 Апликација 2003-08 за Мицубиши Fuso Truck Автобус 4 D56 (FUSO FM65 F) 6 M60 T, 6 M60 T2 2003-08 За Мицубиши Fuso Truck Автобус FN6 FM65 F (6 M60-1 AT2) 6 M60 T, 6 M60 T2
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
TD06H 49179-02511 ME300298 За Мицубиши Fuso Truck FM61F 6M60T
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
1990-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Мицубиши
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
14kg
Турбо Модел :
TD06H Турбо Турбополнач Турбина
Дел Број:
49179-02511 49179 02511 4917902511
ОЕМ број:
ME300298
Автомобил модел:
За Мицубиши Fuso Truck Автобус FM61F FN62F FN63F FN64F FM65F FM67F FN6
моторот:
6M60T 6M60T2
Гаранција:
12 месеци

Најдобри понуди

ПРОМОЦИЈА Бесплатен Превозот K5T48272 MR204853 Висок Квалитет Емисија Електромагнетниот Вентил За Мицубиши Montero Pajero Shogun
  • Неодамнешно

ПРОМОЦИЈА Бесплатен Превозот K5T48272 MR204853 Висок Квалитет Емисија Електромагнетниот Вентил За Мицубиши Montero Pajero Shogun

489.60 DEN 465.00

ПРОМОЦИЈА Бесплатен Превозот K5 T48272 MR204853 Висок Квалитет Емисија Електромагнетниот Вентил За Мицубиши Mon

Пригушување на Телото во Мирување за Контрола на Брзината, Серво Комплет Stepper Мотор за Мицубиши Pajero Montero Shogun Galant
  • Неодамнешно

Пригушување на Телото во Мирување за Контрола на Брзината, Серво Комплет Stepper Мотор за Мицубиши Pajero Montero Shogun Galant

DEN 1776.00

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување.02)3500 / 2 WD (K89 W) K89 W 3500 / 4 WD (K99 W) K99 WНие сме специјализи