CCD кочница светлина Автомобил Камера Назад До Задните Видите Паркинг за МЕРЦЕДЕС БЕНЦ Спринтер ФОЛКСВАГЕН Crafter Транспортерот водоотпорен ноќ визија

CCD кочница светлина Автомобил Камера Назад До Задните Видите Паркинг за МЕРЦЕДЕС БЕНЦ Спринтер ФОЛКСВАГЕН Crafter Транспортерот

DEN 3564.00
-25 %
DEN 4752.00

Количина на стоки


Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western Union
Превозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација. Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашата Alipay и Aliexpress адреса е точна .Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. Ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина пост и тоа трае околу 15-30 работни дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 20 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се направи купувачи да се чувствуваат задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви треба добра под итно и на барање на курирската служба DHL или Fedex испорака, ве молиме контактирајте со нас, но на дополнителни превозот цена треба да биде responsibled од страна на клиентите.
Услуга Смисла Ние обезбеди една година гаранција, така се купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го назад во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID и цел Бр. Се врати превозот е да се плати од страна на купувачот.
Повратни информации
1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
2. Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации; секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.


Други карактеристики

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FengYi
Guiding Line:
Yes
Должина на Видео Кабел:
10m
Школка Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц

Најдобри понуди

YESSUN За Алфа Ромео 147 / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / Обратен Назад до Камерата / Вода-Доказ HD CCD
  • Неодамнешно

YESSUN За Алфа Ромео 147 / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / Обратен Назад до Камерата / Вода-Доказ HD CCD

1454.40 DEN 1164.00

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Поправи камерата за да ја посебен дизај

Бесплатен превозот за Тојота 2014 е корола камера паркинг Rearview копија обратна HD CCD камера 170 степени од Hetida фабрика
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот за Тојота 2014 е корола камера паркинг Rearview копија обратна HD CCD камера 170 степени од Hetida фабрика

911.52 DEN 866.00

Паркинг Заден Поглед Cam ера за Тојота C orolla 2014(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави мо

Водоотпорен Дизајн 120 Степени, Широк Агол Леќа 480 TV Линии IR Ноќ Визија Задните Видите Копија Ролери Камера за Автомобили
  • Неодамнешно

Водоотпорен Дизајн 120 Степени, Широк Агол Леќа 480 TV Линии IR Ноќ Визија Задните Видите Копија Ролери Камера за Автомобили

950.40 DEN 684.00

Водоотпорен Дизајн 120 Степени, Широк Агол Леќа 480 TV Линии IR Ноќ Визија Задните Видите Копија Ролери Камер

Бесплатен Превозот !!! Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за Toyota
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот !!! Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за Toyota

1729.44 DEN 1349.00

БЕЗЖИЧНА SONY CCD АВТОМОБИЛ REAR VIEW CAMERA ЗА TOYOTA Camry 2012 12PLS љубезно се Земе предвид како што е подолу : Да се биде б

Gision 24 LED 4 Pin Инфраред Црвено Ноќен Приказ AHD Камера За Возење Кабината Следење Затворен HD 1.0 ПРАТЕНИК Возило Мобилни
  • Неодамнешно

Gision 24 LED 4 Pin Инфраред Црвено Ноќен Приказ AHD Камера За Возење Кабината Следење Затворен HD 1.0 ПРАТЕНИК Возило Мобилни

DEN 1284.00

Видео надзор за Безбедност AHD Камера 1.0 ПРАТЕНИК Ноќ Визија IR Дом Камера За AHD Видео Рекордер Mdvr 90 степени

FUWAYDA Безжична SONY CCD Сензор Автомобил Задните Видите Обратна Огледало на Сликата Референтен Водич Линија КАМЕРА за 2006-2009
  • Неодамнешно

FUWAYDA Безжична SONY CCD Сензор Автомобил Задните Видите Обратна Огледало на Сликата Референтен Водич Линија КАМЕРА за 2006-2009

1728.48 DEN 1348.00

Ја елиминира потребата да се кандидира кабел должината на возилото, едноставно поврзете предавателот н

YESSUN За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Caddy MK2 / HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет / Автомобил Обратно Паркинг Назад до Камерата
  • Неодамнешно

YESSUN За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Caddy MK2 / HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет / Автомобил Обратно Паркинг Назад до Камерата

1264.32 DEN 1011.00

Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итн4 Сите големи кредитни картички се п

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1
  • Неодамнешно

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1

2010.24 DEN 1890.00

Алармот да се огласи ќе стане повеќе брзиот кога растојанието добива пократки и пократки, аларм на влад

FUWAYDA Бесплатен Превозот Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за
  • Неодамнешно

FUWAYDA Бесплатен Превозот Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за

1682.88 DEN 1313.00

4 GHz безжична предавател / приемник за set (12Volt за возило инсталација)*Работа Спектар : До околу 50m(Hollowness)*Се