Фабриката промоција вода-доказ жица автомобил задните резерви камера ноќ визија + 8 led +hd ccd за Мицубиши Outlander

Фабриката промоција вода-доказ жица автомобил задните резерви камера ноќ визија + 8 led +hd ccd за Мицубиши Outlander

DEN 670.00
-49 %
DEN 1314.24

Количина на стоки


добредојдовте на нашата продавница
Нашата компанија се специјализирани во rearch и развој,
производство и продажба за многу години
Сертификат за инспекција производ
Деталите на камера
Параметрите на камерата
170 степен задна камера РКА конектор
Висок степен на ленти : IP69k.
High-definition и 170 степен широк агол на гледање.
Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.
Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.
ТВ систем : PAL/NTSC
Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии
Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)
Минимална Осветлување : 0.02 Лукс
Леќи на камерата : 23 mm
Погледнете Агол : 170 степен
Sync. Систем : внатрешна
S/N Сооднос : >48d B
Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди
Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Напојување : DC 12 V
Тековната Потрошувачка : 90m A
Оперативен Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимум
Складирање Температура : -40 до + 100°C, 95% RH максимум
Вода-доказ : IP69 K
Производ функција
Како да го инсталирате камера???
Ефект по инсталација
Пакетот Вклучува :
1 автомобил задна камера 1 Power Кабел 1 Упатство
1 видео кабел
Многу го цениме за вашиот очекувајте . Сакаат ќе уживате во вашата шопинг време !!!


Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Функција:
автомобилот задни резерви камера
вода-доказ:
IP 69K
Ноќ визија:
Yes
Шок-Доказ:
Yes
сензор на слика:
ccd
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Стакло
Леќа агол:
170 степен

Најдобри понуди

Жица/ Безжична Возило Камера Европската Табличка Рамка Копија Автомобил Број Задните Видите Обратна parcking Камера Водоотпорен
 • Неодамнешно

Жица/ Безжична Возило Камера Европската Табличка Рамка Копија Автомобил Број Задните Видите Обратна parcking Камера Водоотпорен

991.20 DEN 991.00

оваа камера е одговара засите Universual Европската Табличка Рамка АвтомобилАвтомобил CCD 4 LED Ноќ Визија Копи

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1
 • Неодамнешно

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1

2010.24 DEN 1890.00

Алармот да се огласи ќе стане повеќе брзиот кога растојанието добива пократки и пократки, аларм на влад

Водоотпорен Дизајн 120 Степени, Широк Агол Леќа 480 TV Линии IR Ноќ Визија Задните Видите Копија Ролери Камера за Автомобили
 • Неодамнешно

Водоотпорен Дизајн 120 Степени, Широк Агол Леќа 480 TV Линии IR Ноќ Визија Задните Видите Копија Ролери Камера за Автомобили

950.40 DEN 684.00

Водоотпорен Дизајн 120 Степени, Широк Агол Леќа 480 TV Линии IR Ноќ Визија Задните Видите Копија Ролери Камер

Заден Поглед Camara за Автомобил Dvr Огледало Рекордери 4 Led Светилки се Јават на Камерата за Ноќно гледање HD ЦДР-Леќа 2,5
 • Неодамнешно

Заден Поглед Camara за Автомобил Dvr Огледало Рекордери 4 Led Светилки се Јават на Камерата за Ноќно гледање HD ЦДР-Леќа 2,5

299.52 DEN 240.00

4 Led Светилки Ноќ Визија Обратна Камера HD ЦДРЗаден Поглед Camara Леќа 2,5 mm Џек Со 6 Метри Кабел За Автомобил DVR

FUWAYDA Бесплатен Превозот Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг КАМЕРА за 2006-2009
 • Неодамнешно

FUWAYDA Бесплатен Превозот Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг КАМЕРА за 2006-2009

1776.00 DEN 1385.00

4 Ghz Предавателот1 X 2 Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни.Купувачи се одговорни за враќање п

Промоција Копија Задните Видите Паркинг Камера CCD Автомобил Обратна Автомобил Rearview обратен паркинг камера За Мицубиши Pajero
 • Неодамнешно

Промоција Копија Задните Видите Паркинг Камера CCD Автомобил Обратна Автомобил Rearview обратен паркинг камера За Мицубиши Pajero

863.52 DEN 527.00

Промоција Копија Задните Видите Паркинг Камера CCD Автомобил Обратна Автомобил Rearviewобратен паркинг кам

EEMRKE За Форд Фокус 2015 Година Автомобил Rearview Песни Камера Со Обратен Водство Траекторијата Инсталирате Trunk се Справи
 • Неодамнешно

EEMRKE За Форд Фокус 2015 Година Автомобил Rearview Песни Камера Со Обратен Водство Траекторијата Инсталирате Trunk се Справи

2347.20 DEN 1972.00

Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот Не треба патот кутија, не треба ДА / OBO интерфејси, каме

YESSUN За Алфа Ромео 147 / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / Обратен Назад до Камерата / Вода-Доказ HD CCD
 • Неодамнешно

YESSUN За Алфа Ромео 147 / Автомобил Обратно Паркинг Камера / Rear View Camera / Обратен Назад до Камерата / Вода-Доказ HD CCD

1454.40 DEN 1164.00

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Поправи камерата за да ја посебен дизај

YESSUN За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Седан, 2003 Година~2008 / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD + Врати Наназад Камера
 • Неодамнешно

YESSUN За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Седан, 2003 Година~2008 / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD + Врати Наназад Камера

1267.20 DEN 1014.00

Поддржува NTSC ТВ систем6.=>Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена Вие мора да му кажете н

Бесплатен Превозот !!! Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за Toyota
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот !!! Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за Toyota

1729.44 DEN 1349.00

БЕЗЖИЧНА SONY CCD АВТОМОБИЛ REAR VIEW CAMERA ЗА TOYOTA Camry 2012 12PLS љубезно се Земе предвид како што е подолу : Да се биде б

DIYKIT 4.3 Инчен Колор TFT LCD Автомобил Монитор + Водоотпорен Паркинг Радар Сензор Автомобил Камера Паркинг Систем за Полнење
 • Неодамнешно

DIYKIT 4.3 Инчен Колор TFT LCD Автомобил Монитор + Водоотпорен Паркинг Радар Сензор Автомобил Камера Паркинг Систем за Полнење

2129.28 DEN 1746.00

4.3 инчен TFT LCD Автомобил Следи Rear View Camera Паркинг Систем " 2 CH Видео ВлезНајдоброто решение за вашиот автомо

FUWAYDA Безжична SONY CCD Чип Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за Мицубиши Pajero V3 V6 V8
 • Неодамнешно

FUWAYDA Безжична SONY CCD Чип Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за Мицубиши Pajero V3 V6 V8

1764.48 DEN 1376.00

=> Поврзете на безжична модул (ресивер) на вашиот автомобил батеријата или запалка приклучок за да се доб

DIYSECUR Безжична 5inch Rear View Monitor Автомобил Следи Автомобил Ван Камион Паркинг IR Ноќ Визија Обратен Камера Систем за
 • Неодамнешно

DIYSECUR Безжична 5inch Rear View Monitor Автомобил Следи Автомобил Ван Камион Паркинг IR Ноќ Визија Обратен Камера Систем за

2159.04 DEN 1792.00

5 Инчен LCD Дисплеј Автомобил Задните Приказ на Монитор со Вшмукување Чаша ЗаградатаНајдоброто решение з

1280*720 Пиксели 1000TV линија 170 степен За mazda 5 Автомобил Заден Поглед Назад Обратна паркинг Камера водоотпорен ноќ визија
 • Неодамнешно

1280*720 Пиксели 1000TV линија 170 степен За mazda 5 Автомобил Заден Поглед Назад Обратна паркинг Камера водоотпорен ноќ визија

1776.00 DEN 1279.00

Ако ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПри