YESSUN За Mazda 6 Mazda6 Седан 2013~2015 Година / Автомобил Rear View Camera / Обратен Парк Камерата / HD CCD + Назад до Обратна Камера

YESSUN За Mazda 6 Mazda6 Седан 2013~2015 Година / Автомобил Rear View Camera / Обратен Парк Камерата / HD CCD + Назад до Обратна

DEN 1029.00
-20 %
DEN 1286.40

Количина на стоки

0 Vp-p,75 Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 67 - Ip 68 Операција Температура : -20 C+80 C RH95% Работна Сила (DCV) : DC 12 V
Цена & Пакет вклучува :
1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera
1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ)
1 x упатство
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна
7. Ние ќе брод. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.High-definition и 170 степен широк агли на гледање
2. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа.
Параметри : Слика сензори : 1/2" боја CCD ТВ Систем : NTSC & ПАЛ Минимална осветлување. Поврзете ја силата на камерата на вашиот автомобил обратна lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели : 752x582 Резолуција : 52 0 TV линии Видео Излез : 1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1. Нејзината едноставна и скромна дизајн и малата големина освои't привлече никакво внимание. Поддржува NTSC ТВ систем
6. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн
4.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Поправи камерата за да ја посебен дизајн дупка во вашиот автомобил. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Време на испорака
Сад
10-30 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-35 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
8.
=>Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил
=>Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.
=>Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.
Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера
HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + Вода-Доказ + Прашина-Доказ + Широк Агол
За Mazda 6 Mazda6 Седан 2013~2015
Повеќе Јасна Слика За Различни Агли
За Mazda 6 M6 GЈ 2013~2015
За Mazda Atenza GЈ 2013~2015
За Mazda Atenza Вагон / Седан (Јапонија)
За Mazda6 Големата Турнеја (САД)
Како да се инсталира :
1.


Други карактеристики

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
YESSUN
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични

Најдобри понуди

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1
  • Неодамнешно

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1

2010.24 DEN 1890.00

Алармот да се огласи ќе стане повеќе брзиот кога растојанието добива пократки и пократки, аларм на влад

DIYSECUR Безжична 5inch Rear View Monitor Автомобил Следи Автомобил Ван Камион Паркинг IR Ноќ Визија Обратен Камера Систем за
  • Неодамнешно

DIYSECUR Безжична 5inch Rear View Monitor Автомобил Следи Автомобил Ван Камион Паркинг IR Ноќ Визија Обратен Камера Систем за

2159.04 DEN 1792.00

5 Инчен LCD Дисплеј Автомобил Задните Приказ на Монитор со Вшмукување Чаша ЗаградатаНајдоброто решение з

Заден Поглед Camara за Автомобил Dvr Огледало Рекордери 4 Led Светилки се Јават на Камерата за Ноќно гледање HD ЦДР-Леќа 2,5
  • Неодамнешно

Заден Поглед Camara за Автомобил Dvr Огледало Рекордери 4 Led Светилки се Јават на Камерата за Ноќно гледање HD ЦДР-Леќа 2,5

299.52 DEN 240.00

4 Led Светилки Ноќ Визија Обратна Камера HD ЦДРЗаден Поглед Camara Леќа 2,5 mm Џек Со 6 Метри Кабел За Автомобил DVR

Автоматскиот автомобил обратен камера wiht висока ноќ визија водоотпорен IP 69K се прилагодат за да донесе 10~14 инчен голема
  • Неодамнешно

Автоматскиот автомобил обратен камера wiht висока ноќ визија водоотпорен IP 69K се прилагодат за да донесе 10~14 инчен голема

1757.76 DEN 1248.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

JIAYITIAN задна камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Caddy MK3 2003~2015 година За СЕДИШТЕ Инките Ноќ Визија CCD Обратна Камера табличка
  • Неодамнешно

JIAYITIAN задна камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Caddy MK3 2003~2015 година За СЕДИШТЕ Инките Ноќ Визија CCD Обратна Камера табличка

1290.24 DEN 1226.00

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Laijie Авто Паркинг Камера За Мерцедес Бенц M / Class / GLA GLC GLE GLK ML Класа / Автомобили Багажникот Рачка Задните Видите
  • Неодамнешно

Laijie Авто Паркинг Камера За Мерцедес Бенц M / Class / GLA GLC GLE GLK ML Класа / Автомобили Багажникот Рачка Задните Видите

2874.72 DEN 2156.00

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.2) Ние не бродот да APO / FPO, P.5) Блискиот Лесно

Автомобилот Задни Видите Обратно Паркинг Камера Водоотпорен Ноќ Визија Камера за Nissan Teana Maxima Sylphy Tiida Паладин Suzuki
  • Неодамнешно

Автомобилот Задни Видите Обратно Паркинг Камера Водоотпорен Ноќ Визија Камера за Nissan Teana Maxima Sylphy Tiida Паладин Suzuki

815.52 DEN 571.00

Топла Продаван Автомобил за Заден Поглед Обратна Паркинг Камера Копија HD Ноќ Визија Паркинг Помош на Ка

Топла продажба 170 степен жица автомобил задните обратен камера со 4 led и вода-доказ IP 69K функција, погоден за ТОЈОТА reiz
  • Неодамнешно

Топла продажба 170 степен жица автомобил задните обратен камера со 4 led и вода-доказ IP 69K функција, погоден за ТОЈОТА reiz

1115.52 DEN 948.00

0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Темп