BOQUERON за Nissan Непријателските X-Trail Murano 2014 2015 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view camera

BOQUERON за Nissan Непријателските X-Trail Murano 2014 2015 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view

DEN 1147.00
-25 %
DEN 1528.80

Количина на стоки


Добредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавница!
Оваа е посебна камера За Nissan Непријателските. X-Trail. Murano 2 014 2015 година . итн . Тоа може да се одговараат за други модел од истиот бренд.
Answer : ___________________________ Note : автомобил име што споменавме е само за референца. Бидејќи истиот бренд автомобил во различни земји може да има некои разлики, ве молиме проверете ја камерата големина и да се споредат инсталација на вашиот автомобил внимателно за да се избегне грешка.
Ви благодарам многу за вашето внимание.
Главната Спецификација Леќа материјал : Стакло Оптички формат : 1/3 инчен или 1/4 инчи Типичен тип : High-sensitivity режим за ниско-светлосни услови (Night Vision) Степен на заштита : IP67 (Водоотпорен) Систем формат : NTSC Напојување : 12 VDC Областа видите агол : 170deg (Дијагонала), 138deg (H), 125deg(V) (повеќе информации од Опција 2) Оптички нарушување : -88% Хоризонтална резолуција : 420 TV линии (Пиксели) Излез : RGB 750 H x 520 [email protected], 752 H x 582 [email protected]ПАЛ Паркинг линија : Се Слика : Огледало на сликата. Работно време : Препорачуваме работното време, за помалку од 5 минути (повеќе информации од опција 1) Операција температура : -40°C до +80°C (-40°F до 176°F) Пакет за продажба на Мало : подарок кутија (достапни за камерата на големина помала од 17cm/6inch) На автомобил модел име и производство година спомнавме главно се тестирани на автомобили во Кина, исто бренд автомобил во други земји може да има некои разлики. Ве молиме проверете ја камерата големина внимателно и бидете сигурни дека тоа е иста со големината на вашиот автомобил инсталација место (ве молиме погледнете го следново фото) за да се избегне грешка.
Повеќе камери за вашиот автомобил, ве молиме проверете повеќе. Повеќе универзална камери, ве молиме проверете повеќе. Ве молиме посетете ја нашата продавница од тука :
За плаќање : не прифаќаме aliexpress зачувам плаќање преку најпопуларните.
За превозот на Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и превозот адреса информација е потврдена. Ве молиме да дадете право поштенски код и валиден телефонски број за да се избегне доцнење на испораката. 1) ние обично брод со бесплатен превозот / поштенски регистрирани воздухопловната , DHL, EMS, Aramex - тоа е до купувачот . Соединетите американски држави, канада, австралија, Русија, и Европските земји , ние leadin пазарот. 2) ние не бродот да apo / FPO, P. O. кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени , регистрирана адреса во оддалечена област во DHL / ups-от веб-сајт, тоа ќе ве чини ни на дополнителни $ 30 . 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо. 5) Централниот полесно земјата, африкански земји , ве Молиме изберете ARAMEX испорака начин. 6) Саудиска арабија клиентите треба да се покаже копија / приемник id измама на владата на царинската управа. Повратни информации за Задоволување на клиенти е наша примарна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации. Ако имате проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорови или напуштање на било кој тип на повратни информации. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на е-пошта или жалба до нас да се управуваат.
Кликнете на Повеќе нови производи!


Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Boqueron
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Автомобил Производител:
Nissan
Автомобил Создателот 2:
Nissan Непријателските X-Trail Murano 2014 Година 2015 Година
Слика Тип:
Огледало На Сликата
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Должина на Видео Кабел:
6m/Безжична Факултативна
Работен напон:
DC 12V
Температурата На Работа:
-40 степенот до +80 степен
паркинг линија:
Имаат
Агол На Гледање:
170 степен (Дијагонала), 138 степен (Хоризонтална), 125 степен (Вертикална)
Инсталација Место:
Фабрички Оригинални Камера Дупка

Најдобри понуди

Промоција Копија Задните Видите Паркинг Камера CCD Автомобил Обратна Автомобил Rearview обратен паркинг камера За Мицубиши Pajero
  • Неодамнешно

Промоција Копија Задните Видите Паркинг Камера CCD Автомобил Обратна Автомобил Rearview обратен паркинг камера За Мицубиши Pajero

863.52 DEN 527.00

Промоција Копија Задните Видите Паркинг Камера CCD Автомобил Обратна Автомобил Rearviewобратен паркинг кам

CCD АВТОМОБИЛ ЗАДНИТЕ ВИДИТЕ ОБРАТНА КОПИЈА ПАРКИНГ КАМЕРА ЗА BMW X1 X3/ BMW X6 E71 E72 БМВ Х5 E53 E70 BMW X3 E83 жица безжичниот
  • Неодамнешно

CCD АВТОМОБИЛ ЗАДНИТЕ ВИДИТЕ ОБРАТНА КОПИЈА ПАРКИНГ КАМЕРА ЗА BMW X1 X3/ BMW X6 E71 E72 БМВ Х5 E53 E70 BMW X3 E83 жица безжичниот

1104.00 DEN 729.00

можете само да плаќаат екстра 1и го Замени со активирањето линија приемник.ви благодариме.Повратни инфо

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1
  • Неодамнешно

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1

2010.24 DEN 1890.00

Алармот да се огласи ќе стане повеќе брзиот кога растојанието добива пократки и пократки, аларм на влад

Заден Поглед Camara за Автомобил Dvr Огледало Рекордери 4 Led Светилки се Јават на Камерата за Ноќно гледање HD ЦДР-Леќа 2,5
  • Неодамнешно

Заден Поглед Camara за Автомобил Dvr Огледало Рекордери 4 Led Светилки се Јават на Камерата за Ноќно гледање HD ЦДР-Леќа 2,5

299.52 DEN 240.00

4 Led Светилки Ноќ Визија Обратна Камера HD ЦДРЗаден Поглед Camara Леќа 2,5 mm Џек Со 6 Метри Кабел За Автомобил DVR

Обратен Камера За Nissan X-Trail X Трага 2014 2015 Водоотпорен Висок Квалитет на HD CCD Автомобил Задните Видите Копија Обратно
  • Неодамнешно

Обратен Камера За Nissan X-Trail X Трага 2014 2015 Водоотпорен Висок Квалитет на HD CCD Автомобил Задните Видите Копија Обратно

1535.52 DEN 936.00

Надеваме дека можеме да воспоставување на долгорочни бизнис За да се избегне транспорт одложувања...

Автоматскиот автомобил обратен камера wiht висока ноќ визија водоотпорен IP 69K се прилагодат за да донесе 10~14 инчен голема
  • Неодамнешно

Автоматскиот автомобил обратен камера wiht висока ноќ визија водоотпорен IP 69K се прилагодат за да донесе 10~14 инчен голема

1757.76 DEN 1248.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

DIYSECUR Безжична 5inch Rear View Monitor Автомобил Следи Автомобил Ван Камион Паркинг IR Ноќ Визија Обратен Камера Систем за
  • Неодамнешно

DIYSECUR Безжична 5inch Rear View Monitor Автомобил Следи Автомобил Ван Камион Паркинг IR Ноќ Визија Обратен Камера Систем за

2159.04 DEN 1792.00

5 Инчен LCD Дисплеј Автомобил Задните Приказ на Монитор со Вшмукување Чаша ЗаградатаНајдоброто решение з