Универзална Водоотпорен Автомобил Rear View Camera Широк Приказ Агол Автомобил Назад Обратна Камера РКА Ноќ Визија Паркинг Помош Камери

Универзална Водоотпорен Автомобил Rear View Camera Широк Приказ Агол Автомобил Назад Обратна Камера РКА Ноќ Визија Паркинг Помош

DEN 1778.00
-5 %
DEN 1872.00

Количина на стоки


Универзална Водоотпорен Автомобил Rear View Camera Возило Копија Камера Ноќ Визија Паркинг Помош Камери


Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
LeeSpring
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди

Бесплатен превозот за Тојота 2014 е корола камера паркинг Rearview копија обратна HD CCD камера 170 степени од Hetida фабрика
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот за Тојота 2014 е корола камера паркинг Rearview копија обратна HD CCD камера 170 степени од Hetida фабрика

911.52 DEN 866.00

Паркинг Заден Поглед Cam ера за Тојота C orolla 2014(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави мо

FUWAYDA Безжична SONY CCD Сензор Автомобил Задните Видите Обратна Огледало на Сликата Референтен Водич Линија КАМЕРА за 2006-2009
 • Неодамнешно

FUWAYDA Безжична SONY CCD Сензор Автомобил Задните Видите Обратна Огледало на Сликата Референтен Водич Линија КАМЕРА за 2006-2009

1728.48 DEN 1348.00

Ја елиминира потребата да се кандидира кабел должината на возилото, едноставно поврзете предавателот н

FUWAYDA Бесплатен Превозот Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за
 • Неодамнешно

FUWAYDA Бесплатен Превозот Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг Безбедноста КАМЕРА за

1682.88 DEN 1313.00

4 GHz безжична предавател / приемник за set (12Volt за возило инсталација)*Работа Спектар : До околу 50m(Hollowness)*Се

Автоматскиот автомобил обратен камера wiht висока ноќ визија водоотпорен IP 69K се прилагодат за да донесе 10~14 инчен голема
 • Неодамнешно

Автоматскиот автомобил обратен камера wiht висока ноќ визија водоотпорен IP 69K се прилагодат за да донесе 10~14 инчен голема

1757.76 DEN 1248.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1
 • Неодамнешно

DIYKIT 4.3 Инчен Автомобил Обратен Камера Комплет Резервни Копии на Автомобил Monitor LCD Дисплеј Паркинг Радар Сензор 2 во 1

2010.24 DEN 1890.00

Алармот да се огласи ќе стане повеќе брзиот кога растојанието добива пократки и пократки, аларм на влад

FUWAYDA Бесплатен Превозот Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг КАМЕРА за 2006-2009
 • Неодамнешно

FUWAYDA Бесплатен Превозот Безжична SONY CCD Чип Посебен Автомобил Задните Видите Обратна Копија Паркинг КАМЕРА за 2006-2009

1776.00 DEN 1385.00

4 Ghz Предавателот1 X 2 Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни.Купувачи се одговорни за враќање п

DIYKIT 4.3 Инчен Колор TFT LCD Автомобил Монитор + Водоотпорен Паркинг Радар Сензор Автомобил Камера Паркинг Систем за Полнење
 • Неодамнешно

DIYKIT 4.3 Инчен Колор TFT LCD Автомобил Монитор + Водоотпорен Паркинг Радар Сензор Автомобил Камера Паркинг Систем за Полнење

2129.28 DEN 1746.00

4.3 инчен TFT LCD Автомобил Следи Rear View Camera Паркинг Систем " 2 CH Видео ВлезНајдоброто решение за вашиот автомо

AHD Двојно Камера 3.6 мм Леќа Водоотпорен Задните Видите Автомобил Camers Со IR Ноќ Визија 1.0 1.3 MP MP Автобус Такси Камера
 • Неодамнешно

AHD Двојно Камера 3.6 мм Леќа Водоотпорен Задните Видите Автомобил Camers Со IR Ноќ Визија 1.0 1.3 MP MP Автобус Такси Камера

1982.40 DEN 1982.00

(1,3 милиони пиксели) Pls изберете она што ви треба да се стави редAnswer : ___________________________ NOTE : Леќи : 2.6 mm 4 pin Ав

Промоција период жица паркинг камера донесе 170 широк агол леќа на камерата погоден за разни автомобил донесе инфрацрвената светлина
 • Неодамнешно

Промоција период жица паркинг камера донесе 170 широк агол леќа на камерата погоден за разни автомобил донесе инфрацрвената светлина

820.32 DEN 582.00

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.0 Vpp, 75 OhmБаланс На Белата Боја : АвтоматскиНапојувањ

FUWAYDA Безжична SONYCCD Автомобил Задните Видите Паркинг Огледало Слика Водич Линија КАМЕРА за Тојота Vios е корола Tarago Previa
 • Неодамнешно

FUWAYDA Безжична SONYCCD Автомобил Задните Видите Паркинг Огледало Слика Водич Линија КАМЕРА за Тојота Vios е корола Tarago Previa

1771.20 DEN 1381.00

=> Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да

YESSUN За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Седан, 2003 Година~2008 / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD + Врати Наназад Камера
 • Неодамнешно

YESSUN За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло Седан, 2003 Година~2008 / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD + Врати Наназад Камера

1267.20 DEN 1014.00

Поддржува NTSC ТВ систем6.=>Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена Вие мора да му кажете н