Бесплатен Превозот FUUBUU2217-розова-XL-1PCS возрасни пелени не за еднократна употреба пелена пвц инконтиненција шорцеви пластични панталони ABDL

Бесплатен Превозот FUUBUU2217-розова-XL-1PCS возрасни пелени не за еднократна употреба пелена пвц инконтиненција шорцеви пластични

DEN 384.00

Количина на стоки


Име на производ : 2217 - Розова-XL-1 PCS Плус анти страна на истекување, анти страна истекување ефект е подобро! ГОЛЕМИНА на : ( ве Молиме одберете ја големината според корисникот половината )
БОЈА : Бела Жолта Сина, Розова Транспарентен Црна
Ако треба да ја одредите големината и бојата на кожата, треба да оставите порака да ни каже, ако не е одредено, ние ќе издаде 2217-Розова-XL-1 PCS
Материјал : ПВЦ Карактеристики : водоотпорен, leakproof, со пелени за употреба
висока страна истекување доказ дизајн, можат подобро да се спречи страна на истекување, поголема безбедност.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Пелена
Количина:
1
Тежина:
0.25kg
Големина:
XL
Број На Модел На:
2217-розова-XL-1PCS
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
FUUBUU

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот FUUBUU2207-Бело-S-1PCS Широк еластична панталони возрасни пластични не панталони за новороденчиња, пелени
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот FUUBUU2207-Бело-S-1PCS Широк еластична панталони возрасни пластични не панталони за новороденчиња, пелени

DEN 432.00

Ставка описИме на производ : FUUBUU2207белоS1 PCSБОЈА : Бела Жолта Сина, Розова ТранспарентенАко треба да ја одр

Добар квалитет дама leakproof физиолошки панталона во менструалниот период кратко како секси Дами долна облека за Женска хигиена
  • Неодамнешно

Добар квалитет дама leakproof физиолошки панталона во менструалниот период кратко како секси Дами долна облека за Женска хигиена

1281.60 DEN 846.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да кандидату