Бесплатен Превозот FUUBUU2207-Бело-S-1PCS Широк еластична панталони возрасни пластични не панталони за новороденчиња, пелени за возрасни крпа пелена

Бесплатен Превозот FUUBUU2207-Бело-S-1PCS Широк еластична панталони возрасни пластични не панталони за новороденчиња, пелени

DEN 432.00

Количина на стоки


Ставка опис
Име на производ : FUUBUU2207-бело-S-1 PCS
БОЈА : Бела Жолта Сина, Розова Транспарентен
Ако треба да ја одредите големината и бојата на кожата, треба да оставите порака да ни каже, ако не е одредено, ние ќе издаде 2207-Бело-S -1 PCS
Материјал : Медицински Polyvinyl хлорид полимер
Функција : течење доказ, водоотпорен
Широк еластична панталони ГОЛЕМИНА : ( ве Молиме одберете ја големината според корисникот половината )


Други карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Пелена
Бренд Име:
FUUBUU
Големина:
S
Тежина:
0.12kg
Број На Модел На:
2207-Бело-S-1PCS
Материјал:
Медицински ПВЦ
Количина:
1

Најдобри понуди

Добар квалитет дама leakproof физиолошки панталона во менструалниот период кратко како секси Дами долна облека за Женска хигиена
  • Неодамнешно

Добар квалитет дама leakproof физиолошки панталона во менструалниот период кратко како секси Дами долна облека за Женска хигиена

1281.60 DEN 846.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да кандидату