Виткање Зглоб ЗА Табела Нозе / 90 Еднострано авто-заклучување / Кафе на Маса, оков за Мебел Додатоци 4PCS

Виткање Зглоб ЗА Табела Нозе / 90 Еднострано авто-заклучување / Кафе на Маса, оков за Мебел Додатоци 4PCS

DEN 955.20

Количина на стоки


Виткање Зглоб ЗА Табела Нозе / 90 Еднострано авто-заклучување / Кафе на маса, оков за Мебел Додатоци
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот imment мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако cmediately по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Тип:
Вратата Шарки
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
H-C
DIY Материјали:
Дрво

Најдобри понуди

100PCS/МНОГУ Цинк Легура Стакло Кабинет Шарки Шкафот Кабинет Под Стаклена Врата Шарки Стожерот Клип Стеги Шарки Одговара 8-10мм
  • Неодамнешно

100PCS/МНОГУ Цинк Легура Стакло Кабинет Шарки Шкафот Кабинет Под Стаклена Врата Шарки Стожерот Клип Стеги Шарки Одговара 8-10мм

26583.36 DEN 17279.00

започнете $ 27.17 $ 16.57 $ 33.98 $ 17.33 $ 21.76 $ 13.27 $ 50.66 $ 30.90крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 мног

Бања клип стакло опремена клип на 304 нерѓосувачки челик стакло менгеме партиција код 90 степен ѕид за да стакло фиксна HM163
  • Неодамнешно

Бања клип стакло опремена клип на 304 нерѓосувачки челик стакло менгеме партиција код 90 степен ѕид за да стакло фиксна HM163

2303.52 DEN 714.00

Чекор 2) Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.Враќање такси превоз

10pcs 3inch на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Задник Зглоб Мебел Тела Агол Шарки Кабинет Ротирачка Врата Кутија Шарки
  • Неодамнешно

10pcs 3inch на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Задник Зглоб Мебел Тела Агол Шарки Кабинет Ротирачка Врата Кутија Шарки

1574.40 DEN 1260.00

10pcs 3inch на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Задник Зглоб Мебел Тела Агол Шарки Кабинет Ротирачка Врата Кутија

1PCS Лево и 1PCS Право на 304 нерѓосувачки челик дебел, кој се одвојува, опрема шарки, отстранлив, морски, индустриски зглоб
  • Неодамнешно

1PCS Лево и 1PCS Право на 304 нерѓосувачки челик дебел, кој се одвојува, опрема шарки, отстранлив, морски, индустриски зглоб

1790.88 DEN 1092.00

Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА : а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклуч

Frameless Стакло Зглоб Менгеме Шкафот Стакло-да-Стаклена Врата Стожерот Стеги Одговара 5-8мм Дебелината Стакло Зглоб за Кабинетот
  • Неодамнешно

Frameless Стакло Зглоб Менгеме Шкафот Стакло-да-Стаклена Врата Стожерот Стеги Одговара 5-8мм Дебелината Стакло Зглоб за Кабинетот

536.64 DEN 440.00

Frameless Стакло Зглоб Менгеме Шкафот СтаклодаСтаклена Врата Стожерот Стеги Одговара 58мм Дебелината Стакл

НОВА 2 ПАРЧИЊА Прилагодливи Невидливи Вратата Шарки Тешки Скриени Скриена Врата Шарки за Дрвена Врата Караван Worktops DIY Проекти
  • Неодамнешно

НОВА 2 ПАРЧИЊА Прилагодливи Невидливи Вратата Шарки Тешки Скриени Скриена Врата Шарки за Дрвена Врата Караван Worktops DIY Проекти

7383.84 DEN 4800.00

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На пове

100pcs/многу Големо Хардвер, Мебел и додатоци 4*25мм 4mm Месинг Цилиндрични Зглоб Дрвени Подарок кутија за Накит шарки
  • Неодамнешно

100pcs/многу Големо Хардвер, Мебел и додатоци 4*25мм 4mm Месинг Цилиндрични Зглоб Дрвени Подарок кутија за Накит шарки

DEN 671.52

100pcs / многу Големо Хардвер, Мебел и додатоци 4*25мм Цилиндрични Зглоб Дрвени Подарок кутија за Накит шарки

Hotsale 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик 90 Степени Ѕид Туш Бања Стаклена Врата Шарки Frameless Туш Стакло Стеги Фиксна Носителот
  • Неодамнешно

Hotsale 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик 90 Степени Ѕид Туш Бања Стаклена Врата Шарки Frameless Туш Стакло Стеги Фиксна Носителот

2811.36 DEN 1968.00

започнете Цена : $43.59 Цена : $81.13 Цена : $76.06 Цена : $41.58 Цена : $109.18 Цена : $79.29крајотHotsale 304 од не ' Рѓосувачки Чел

Вистински / 338 гардероба лизгачки вратата лизгачки вратата тркало во тркало подебели алуминиумски тркала мебел тркала песна
  • Неодамнешно

Вистински / 338 гардероба лизгачки вратата лизгачки вратата тркало во тркало подебели алуминиумски тркала мебел тркала песна

DEN 3386.88

Бренд : Ying доИме на производ : Дебел алуминиумски тркала ВратаМодел : 338Материјал : Висок квалитет на цинк