Бесплатен превозот, 5/8 златен сјај непријател, 90136, 100yards

Бесплатен превозот, 5/8 златен сјај непријател, 90136, 100yards

DEN 1056.00

Количина на стоки

Матирано Сјајот Еластична 1) со Сертификатна : OEKO-TEX Сертификација 2) Снабдување тип : OEM услуга 3) Снабдувачот : Производител
Превозот 1. Бесплатен Превозот нарачки ќе биде избран од страна на Кина Пост, 15-26 работни дена да дестинација. 2. International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. 3. Ако вашата цел е повеќе од $150 вкупно , ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот. Плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.


Други карактеристики

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
Spandex / Најлон
Техника:
Печатени
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Ширина:
5/8

Најдобри понуди

Нови пристигнување моден дизајн печатени појас сина шарени полиестер webbing рака за торба за на рака топла продажба 50mm широк
  • Неодамнешно

Нови пристигнување моден дизајн печатени појас сина шарени полиестер webbing рака за торба за на рака топла продажба 50mm широк

DEN 1440.00

ЗА ПАМУК ПЕЧАТЕЊЕ ТРАКА ТРАКАТАЗА LIMAN ЛЕНТА : Гуангжу liman лента има над 10 години експерименти на одлуки web

Бесплатен превозот 10yards/многу 1.3 СМ Zakka Лични дизајн Карактер Ткаени Жакард Webbing етничка лента облека, додатоци
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10yards/многу 1.3 СМ Zakka Лични дизајн Карактер Ткаени Жакард Webbing етничка лента облека, додатоци

360.00 DEN 324.00

Објектот спецификитеБрој на модел на:ZD416 Ширина:1.3 СМ Количество:10yards / многу (1yard=91 CM)Боја:како на с

Multicolor Width3.8cm 10m/многу БОЈА herringbone/ twill памук лента/Памук webbing/Пристрасност обврзувачки лента дебелина слободен
  • Неодамнешно

Multicolor Width3.8cm 10m/многу БОЈА herringbone/ twill памук лента/Памук webbing/Пристрасност обврзувачки лента дебелина слободен

974.40 DEN 897.00

Ширина 3.8 cm 10m / многу БОЈА herringbone / twill памук лента / Памук webbing / Пристрасност обврзувачки лента дебелина б

20mm Сребро Еластична Двојно Лице Украсени Лента Лента Трим Applique Шиење Материјал Webbing за Текстил Рака Појас 40yd/T994
  • Неодамнешно

20mm Сребро Еластична Двојно Лице Украсени Лента Лента Трим Applique Шиење Материјал Webbing за Текстил Рака Појас 40yd/T994

1247.52 DEN 1098.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

5/8 Леопард Печатени НЕПРИЈАТЕЛ на Косата Врски рачно изработени Влакна се Врзуваат Еластични Влакна се Врзуваат
  • Неодамнешно

5/8 Леопард Печатени НЕПРИЈАТЕЛ на Косата Врски рачно изработени Влакна се Врзуваат Еластични Влакна се Врзуваат

DEN 816.00

5 / 8" Леопард Печатени НЕПРИЈАТЕЛ на Косата Врски рачно изработени Влакна се Врзуваат Еластични Влакна с