Бесплатен превозот, 5/8 златен сјај непријател, 90137, 100yards. Тема непријател

Бесплатен превозот, 5/8 златен сјај непријател, 90137, 100yards. Тема непријател

DEN 1056.00

Количина на стоки

Матирано Сјајот Еластична 1) со Сертификатна : OEKO-TEX Сертификација 2) Снабдување тип : OEM услуга 3) Снабдувачот : Производител
Превозот 1. Бесплатен Превозот нарачки ќе биде избран од страна на Кина Пост, 15-26 работни дена да дестинација. 2. International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. 3. Ако вашата цел е повеќе од $150 вкупно , ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот. Плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.


Други карактеристики

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
Spandex / Најлон
Техника:
Печатени
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Ширина:
5/8

Најдобри понуди

Сива и Црна Embroid Лента на Кревет Покрие Rim Перница Rim ватенка на Покрие Работ на Завеса Работ Завеса Пламен Дома текстил
  • Неодамнешно

Сива и Црна Embroid Лента на Кревет Покрие Rim Перница Rim ватенка на Покрие Работ на Завеса Работ Завеса Пламен Дома текстил

335.52 DEN 319.00

D po23 нова вода растворлив везени крпа tulle materical домот везови чипка Везови ткаенина фабрика за нарачки пар

25 бои Памук Пристрасност Обврзувачки 38mm Обичен ткаат плетење скриј лента 1.5 Работ бебе облека, шапка занает комбинација цвест
  • Неодамнешно

25 бои Памук Пристрасност Обврзувачки 38mm Обичен ткаат плетење скриј лента 1.5 Работ бебе облека, шапка занает комбинација цвест

DEN 2063.52

ПАМУК ПРИСТРАСНОСТ ОБВРЗУВАЧКИОбјектот Информации : Прибл 38mm ширина обичен ткаат боја : сина,сива,црвен

Рачно изработени Стил Був Жакард Webbing Zakka Шиење Етикета Дедо Мраз Крави Пингвини Лента за Шиење Лента Панделки За DIY
  • Неодамнешно

Рачно изработени Стил Був Жакард Webbing Zakka Шиење Етикета Дедо Мраз Крави Пингвини Лента за Шиење Лента Панделки За DIY

526.56 DEN 406.00

Сосема Нов и МНОГУ ОДЛИЧЕН квалитет Добар квалитет облека, додатоци Материјал : Полиестер Процес : Жакар