Sunflowers, преносот на топлината, 5/8печатење непријател, нова точка headband 100Y/многу

Sunflowers, преносот на топлината, 5/8печатење непријател, нова точка headband 100Y/многу

DEN 1248.00

Количина на стоки


Место на Потекло : Fujian, Кина (Копно) Број на Моделот : Еластична Headband
Материјал : Spandex, Најлон Тип : Деца, Возрасни
Производи : Еластична Headband OEM услуга : Да
Пакет : 100yards/многу. Ширина : 5/8"
Стил : Единствен лик, Еластична Headband Боја : исто како на сликата подолу
Се користи за : девојка headband, бебе headband, направи косата лакови, ги красат мини топ капи,
свадба прослави украси, фестивал партија декорација, итн.
Производот Се Покаже :
Овој НЕПРИЈАТЕЛ е многу мека и rubbery . Ние имаме различни модели на акции. Ние продаваме со многу и не промет на големо. Дозволете ни да знаете што ви треба, а ние ќе се потрудиме да ви ја задоволство.
Контакт :
Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.


Други карактеристики

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
Spandex / Најлон
Техника:
Печатени
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Ширина:
5/8

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 10yards/многу 1.3 СМ Zakka Лични дизајн Карактер Ткаени Жакард Webbing етничка лента облека, додатоци
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10yards/многу 1.3 СМ Zakka Лични дизајн Карактер Ткаени Жакард Webbing етничка лента облека, додатоци

360.00 DEN 324.00

Објектот спецификитеБрој на модел на:ZD416 Ширина:1.3 СМ Количество:10yards / многу (1yard=91 CM)Боја:како на с

Нови пристигнување моден дизајн печатени појас сина шарени полиестер webbing рака за торба за на рака топла продажба 50mm широк
  • Неодамнешно

Нови пристигнување моден дизајн печатени појас сина шарени полиестер webbing рака за торба за на рака топла продажба 50mm широк

DEN 1440.00

ЗА ПАМУК ПЕЧАТЕЊЕ ТРАКА ТРАКАТАЗА LIMAN ЛЕНТА : Гуангжу liman лента има над 10 години експерименти на одлуки web

20mm Сребро Еластична Двојно Лице Украсени Лента Лента Трим Applique Шиење Материјал Webbing за Текстил Рака Појас 40yd/T994
  • Неодамнешно

20mm Сребро Еластична Двојно Лице Украсени Лента Лента Трим Applique Шиење Материјал Webbing за Текстил Рака Појас 40yd/T994

1247.52 DEN 1098.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

5/8 Леопард Печатени НЕПРИЈАТЕЛ на Косата Врски рачно изработени Влакна се Врзуваат Еластични Влакна се Врзуваат
  • Неодамнешно

5/8 Леопард Печатени НЕПРИЈАТЕЛ на Косата Врски рачно изработени Влакна се Врзуваат Еластични Влакна се Врзуваат

DEN 816.00

5 / 8" Леопард Печатени НЕПРИЈАТЕЛ на Косата Врски рачно изработени Влакна се Врзуваат Еластични Влакна с

51colors!!!солидна Пати во Текот Еластична 100yards по боја,pls забелешка боја број кога местото цел,или јас ќе испрати некој
  • Неодамнешно

51colors!!!солидна Пати во Текот Еластична 100yards по боја,pls забелешка боја број кога местото цел,или јас ќе испрати некој

DEN 864.00

Солидна пати во текот еластиченПроизвод Предност : овој НЕПРИЈАТЕЛ со Врвен квалитет,најдобра цена,Брз

Сива и Црна Embroid Лента на Кревет Покрие Rim Перница Rim ватенка на Покрие Работ на Завеса Работ Завеса Пламен Дома текстил
  • Неодамнешно

Сива и Црна Embroid Лента на Кревет Покрие Rim Перница Rim ватенка на Покрие Работ на Завеса Работ Завеса Пламен Дома текстил

335.52 DEN 319.00

D po23 нова вода растворлив везени крпа tulle materical домот везови чипка Везови ткаенина фабрика за нарачки пар

25 бои Памук Пристрасност Обврзувачки 38mm Обичен ткаат плетење скриј лента 1.5 Работ бебе облека, шапка занает комбинација цвест
  • Неодамнешно

25 бои Памук Пристрасност Обврзувачки 38mm Обичен ткаат плетење скриј лента 1.5 Работ бебе облека, шапка занает комбинација цвест

DEN 2063.52

ПАМУК ПРИСТРАСНОСТ ОБВРЗУВАЧКИОбјектот Информации : Прибл 38mm ширина обичен ткаат боја : сина,сива,црвен